Zakłady na e-sporty nie różnią się zbytnio od zakładów na jakikolwiek inny sport lub wydarzenie. Po rejestracji na stronie internetowej musisz zdeponować odpowiednią ilość pieniędzy w swoim wirtualnym portfelu, a następnie wybrać mecz i postawić zakład.

Strony internetowe bukmacherów są tworzone tak, aby były niezwykle łatwe do zrozumienia. Niemniej jednak, istnieje wiele tajemnic i pułapek, które się z nimi wiążą, które mogą stać się czymś więcej niż tylko przeszkodą na drodze do wzbogacenia się.

Ogólne cechy zakładów e-sportowych i ich różnice od klasycznych zakładów

Aby obstawiać e-sport, musisz stale monitorować sukcesy największych zespołów, być zapalonym graczem i brać pod uwagę niuanse, które są udostępniane na blogach i mediach społecznościowych. W przeciwieństwie do klasycznych sportów, w których najlepsi gracze, tacy jak Ronaldo, są dobrze znani przez wszystkich, przed postawieniem zakładu musisz przeprowadzić wiele badań lub samemu być doskonałym graczem..

Najwięcej pieniędzy, jakie fani e-sportu mogą zarobić, to gry takie jak Dota 2, League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO).

Jedną z głównych zalet zakładów e-sportowych jest to, że bukmacherom jest zwykle trudniej cytować wydarzenia e-sportowe. W związku z tym gracz ma większe szanse na pokonanie bukmachera, jeśli jest dobrze zorientowany w wybranym e-sporcie. Jednak dotyczy to oczywiście bardziej „niewyspecjalizowanych” bukmacherów.

Kolejną zaletą dla graczy jest to, że drużyny z zewnątrz wygrywają znacznie częściej niż w zwykłych sportach, a bukmacherom jest dość trudno przewidzieć te zwycięstwa..

Ponadto zalety e-sportu można przypisać temu, że w przeciwieństwie do tradycyjnych sportów gracze mogą rozegrać kilka meczów w ciągu jednego dnia. Ponadto wiele turniejów e-sportowych jest podzielonych na kilka rund, co daje graczom więcej możliwości obstawiania.

Jednak e-sport ma również pewne wady. Na przykład „nie wyspecjalizowani” bukmacherzy zazwyczaj ustalają bardzo niskie wartości maksymalne dla takich wydarzeń. Ponadto zwykli bukmacherzy często znacznie zawyżają marże na wydarzeniach e-sportowych, aby uchronić się przed możliwymi stratami, więc gracze widzą mniejszy zysk, jeśli wygrają.

Pomimo tych wszystkich wad e-sport staje się coraz bardziej popularny. Wolumen globalnej branży e-sportu, według prognoz badania SuperData, przekroczył 1 mld USD do końca 2017 roku. Segment rosyjski osiągnął 35,4 mln USD, co jest jednym z najwyższych wskaźników inwestycji w tej branży w Europie. A liczba widzów w Esports jest prawie taka sama, jak ogólna publiczność National Hockey League.

Bukmacherzy również osiągają wysokie zyski z zakładów e-sportowych. W zeszłym roku ich dochód z zakładów e-sportowych wyniósł około 60 milionów dolarów, a analitycy przewidują, że zakłady e-sportowe prześcigną zakłady piłkarskie pod względem kursów do końca tego roku.

Jak wygrać zakład e-sportowy?

Jeśli chcesz, musisz przestrzegać kilku podstawowych zasad zakład w e-sporcie z powodzeniem

  • Nie stawiaj ogromnych pieniędzy na swoich znajomych lub ulubionych graczy. Jeśli chcesz zarabiać, odłóż na bok wszystkie emocje.
  • Nie stawiaj na grę, o której nie masz pojęcia. Jeśli nie rozumiesz nic o Counter-Strike, jeśli nigdy nie słyszałeś o Dota 2, ale niedawno przeszedłeś kampanię w StarCraft i na pewno chcesz na coś postawić? Lepiej jest wybrać ostatnią opcję – gdzie przynajmniej wiesz coś o grze.
  • Nie słuchaj wszystkich ludzi na forach iw mediach społecznościowych. Postaw cicho. Kto z całą pewnością zna wynik meczu, zanim jeszcze się on odbędzie? Nie trać pieniędzy z powodu głośnych rozmówców.
  • Możesz najpierw wypróbować niektóre zakłady przeznaczone dla początkujących. Istnieją bardzo niekonwencjonalne typy zakładów dla osób, które w ogóle nie rozumieją e-sportu. Na przykład w Dota 2 stawiają na „pierwszą krew”, co oznacza, kto zdobędzie pierwsze zabójstwo. Istnieją również niezwykłe zakłady na CS: GO, na przykład, kto wygra pierwszą rundę, która jest znana jako runda pistoletowa.
  • Ostrożnie wybierz swojego bukmachera. Esport szybko zyskuje na popularności, ale obecność oszustów idzie w parze. Najzdolniejsi z nich publikują niezrozumiałe statystyki i analizy, nadużywają specjalistycznych terminów i olśnią graczy wysokimi współczynnikami i kuszącymi bonusami. Zwróć uwagę na to, czy Twoi bukmacherzy są znani i renomowani.

Ważne informacje o najpopularniejszym e-sporcie:

Dota 2: Gatunek: Multiplayer Online Battle Arena:

Najpopularniejsza gra na świecie. Ta gra ma największą pulę nagród dla wszystkich turniejów, największą społeczność i kilka możliwości zarabiania.

Counter Strike globalna ofensywa (CS:IŚĆ). Gatunek: strzelanka pierwszoosobowa

Jest to klasyczna strzelanka, której pierwsza odmiana powstała w 1997 roku. Obecnie rozwinęła się w pełnoprawną dyscyplinę e-sportową z pulami nagród w turniejach od 1 500 000 $. Gra zawiera najbardziej wypłacalną społeczność i ma największą liczbę możliwości zarabiania pieniędzy.

League of Legends. Gatunek: Multiplayer Online Battle Arena

Gdyby w Chinach nie lubili DotA, LOL byłaby najpopularniejszą grą na świecie z ogromnymi nagrodami i wejściem na rynek. Ma niewielkie możliwości zarabiania pieniędzy, ale droga do e-sportu jest łatwiejsza ze względu na dobry wewnętrzny system ocen. Prawie wszystko jest zmonopolizowane przez dewelopera Riot Games.

Starcraft II. Gatunek: Strategia czasu rzeczywistego (RTS)

To klasyczna strategia czasu rzeczywistego firmy Blizzard; najpopularniejsza gra z gatunku RTS. W głównych turniejach w głównym turnieju roku nagrody w wysokości do 500 000 $. Jest bardzo niewielu graczy spoza Azji, ponieważ Korea dominuje na scenie.

Gdzie obstawiać?

Jednym z najlepszych bukmacherów na dzisiejszym rynku jest 1xBit. Jest to prawdopodobnie najpopularniejsza platforma bukmacherska Esports i tak jest ponad 36 e-sportów do wybrania z. 1xBit zapewnia również ubezpieczenie zakładów dla osób, które boją się przegrać.

Umożliwia również graczom obstawianie za kryptowaluty, takie jak Bitcoin.

1xBit oferuje najlepsze zabezpieczenia. Mają szyfrowanie SSL dla witryny, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich informacji. Szyfrowanie zamienia Twoje dane w nieczytelny tekst i tylko zespół 1xBit może je odczytać, chroniąc wszystkich graczy przed złodziejami tożsamości i hakerami.

Oni też się rozdają świetne bonusy swoim graczom. Zapisz się teraz i otrzymaj do 1 BTC bonusu od pierwszego depozytu! Kiedy grasz na 1xBit, dają ci więcej bonusów, więcej gier i więcej szans na wygraną.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me