Recenzja KuCoin: czy korzystanie z niej jest bezpieczne w 2021 roku? (Wszystko, co powinieneś wiedzieć)

Rośnie popularność giełd kryptowalut. Czy nie zgodziłbyś się?

W ciągu ostatnich dwóch lat na czele pojawiło się wiele giełd kryptowalut. Jeśli jednak cofniesz się o kilka lat, to była tylko jedna wymiana – Mt. Gox. Było inaczej.

Zmiana nastąpiła, ponieważ wielu inwestorów na całym świecie stało się lepiej poinformowanych o kryptowalutach, a my w CoinSutra chcielibyśmy wierzyć, że odegraliśmy ważną rolę w szerzeniu świadomości.

Użytkownicy kryptowalut są bardziej dojrzali niż kiedykolwiek i mają mnóstwo opcji. Ponadto każda giełda kryptowalut ma swój USP, którego używa, aby zachęcić użytkowników. W dzisiejszych czasach to nie tylko Mt. Gox.

Jedną z takich unikalnych giełd jest KuCoin. Korzystałem z tej giełdy wiele razy i stwierdziłem, że jest ona dość łatwa w użyciu z wieloma kryptowalutami do kupna / sprzedaży tutaj.

W tym artykule chciałbym podzielić się niektórymi kluczowymi aspektami mojej recenzji po użyciu giełdy KuCoin.

Wprowadzenie do wymiany KuCoin

KuCoin to światowej klasy giełda aktywów w technologii blockchain, która szczyci się jako „The People’s Exchange” i w 2017 roku znalazła się w przestrzeni kryptowalut.

KuCoin ma również natywną kryptowalutę zwaną KuCoin dla swoich użytkowników giełdy. Posiadacze tego tokena uzyskują dostęp do unikalnych funkcji, które omówimy w dalszej części tego artykułu.

Ponadto jest to wymiana krypto-kryptowalut, co oznacza, że ​​nie znajdziesz tutaj par fiat, takich jak USD / EUR. Możesz jednak polegać na stablecoinie podobnym do USDT, aby uchronić się przed zmiennością.

Przez długi czas była to również jedna z najbardziej ruchliwych giełd na świecie, która osiągała największy wolumen handlu kryptowalutami (w pierwszej dziesiątce).

Zawiera również księgi zamówień i programy w czasie rzeczywistym dla inwestorów instytucjonalnych, o których będziemy mówić w dalszej części tego artykułu.

Funkcje KuCoin:

1. Kup / Sprzedaj książki zamówień


Kucoin Kupuj / sprzedawaj książki

KuCoin to międzynarodowa giełda z wieloma monetami, która utrzymuje księgi zamówień w celu dopasowania kupujących i sprzedających. Ale aby z nich skorzystać, musisz przejść prostą kontrolę KYC.

Interfejs użytkownika tej wymiany jest doskonały i nie jest zagracony jak Bittrex czy Bitfinex. Dlatego łatwo jest zerknąć na książki i szybko podejmować decyzje.

2. Obsługiwane kryptowaluty na KuCoin

Kryptowaluty obsługiwane przez KucCoin

KuCoin ma ponad 398 rynków na żywo zgodnie z CoinMarketCap, co oznacza, że ​​masz na nim ponad 398 kryptowalut / par handlujących.

Wśród nich znajdziesz popularne kryptowaluty, takie jak BTC, BCH, LTC, ETH i LTC, a także wiele innych tokenów ERC20, takich jak OMG, DADI, KCS itp..

KuCoin nie obsługuje obecnie walut fiducjarnych, ale można znaleźć wiele par walut USDT.

3. Harmonogram opłat KuCoin

Prawdziwa zabawa jest tutaj.

KuCoin ma prostą strukturę opłat transakcyjnych w wysokości 0,1% i nie jest zgodny z modelem taker / maker. Ale można nawet dostosować tę opłatę handlową i uzyskać rabat do 30% od 0,1% opłaty transakcyjnej.

Ważne jest, aby pamiętać, że tylko posiadacze KCS (KuCoin Share) mogą uzyskać tę zniżkę zgodnie z następującym modelem:

Dla każdego użytkownika posiadającego co najmniej 1000 KCS, spowoduje to 1% rabatu na opłaty handlowe. Maksymalna stopa dyskontowa nie powinna przekraczać 30%. Dlatego posiadanie 10000 KCS skutkuje 10% rabatem, a posiadanie 30000 KCS daje maksymalną stopę dyskontową 30%.

W przypadku depozytów opłata transakcyjna wynosi ZERO. W przypadku wypłat, oto struktura opłat oparty na różnych kryptowalutach.

4. Obsługiwane kraje

KuCoin obsługuje wiele krajów na całym świecie, takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Kanada, Japonia, Indie, Australia, Singapur itp. Chiny nie są częścią ich bazy użytkowników jako rząd, który niedawno zakazał wszelkiej działalności kryptowalutowej w ich kraju. Oto wykres ich bazy użytkowników na całym świecie:

Kraje obsługiwane przez KuCoin

5. Obsługa klienta

Obsługa klienta KuCoin jest dość solidna. Do tej pory nie miałem z nimi żadnych problemów. Ponadto ich funkcja czatu na żywo jest wyjątkowa i nie przypomina żadnej innej wymiany i pomaga na miejscu w rozwiązywaniu drobnych problemów.

Oprócz tego możesz wykorzystać ich system biletowy oparty na Freshdesk, a także plik Sekcja FAQ aby rozwiązać najpilniejsze pytania.

6. Aplikacje mobilne

Jakby wszystkie powyższe funkcje nie były wystarczające, mają również aplikacje mobilne, z których każdy może korzystać z tymi samymi danymi logowania do handlu kryptowalutami w podróży!

Jest to potrzebne, ponieważ kryptowaluty są aktywami o dużej zmienności, które wymagają szybkiego podejmowania decyzji, aby jak najlepiej je wykorzystać.

7. Zaawansowane wykresy

Zaawansowane wykresy KuCoin

Na giełdzie KuCoin możesz również znaleźć interesujące, zaawansowane wykresy do bardziej dogłębnej analizy swojej strategii handlowej. Znajdziesz wykresy z różnymi interwałami, w których możesz zastosować różne typy wskaźników, aby podjąć ostateczną decyzję.

Możesz również sprawdzić głębokość rynku, patrząc na ściany kupna / sprzedaży.

Jak zacząć na KuCoin?

Rozpoczęcie korzystania z KuCoin jest łatwe. Aby rozpocząć, potrzebujesz rejestracji e-mailowej. Jednak w listopadzie 2018 r. Będziesz musiał przejść odpowiedni proces AML / KYC, aby wypłacić więcej niż 2 BTC.

Zacznij korzystać z KuCoin

Proces weryfikacji KYC polega na wypełnieniu kwestionariusza online, przesłaniu dokumentów uzupełniających i upoważnieniu KuCoin do zakończenia procesu weryfikacji. Czas przetwarzania każdej weryfikacji KYC może zająć do 2-4 tygodni, w zależności od całkowitej liczby zgłoszeń. (blog źródłowy KuCoing)

Dlatego radzimy złożyć wniosek od razu. Konto zweryfikowane przez KYC będzie miało również dostęp do usług wymiany Fiat-Crypto, które KuCoin planuje uruchomić w najbliższej przyszłości.

Czy firma KuCoin jest godna zaufania & Bezpieczny w handlu?

Biorąc pod uwagę jego zeszłoroczny rekord i moje doświadczenie w korzystaniu z niego, mogę powiedzieć, że jest to doskonała i bezpieczna giełda do handlu ekscytującymi kryptowalutami, których możesz nie znaleźć na żadnej innej giełdzie.

Dodatkowo, kolejną unikalną rzeczą, którą oferuje ta giełda, jest NEO GAS do przechowywania kryptowaluty NEO na giełdzie KuCoin. NEO GAS jest generowany na giełdzie i przypisywany posiadaczom NEO. Ta funkcjonalność jest teraz dostępna tylko na giełdzie Binance.

Ponadto istnieje kolejna zachęta dla posiadaczy KCS do pasywnego zarabiania na wymianie KuCoin, ponieważ są oni uprawnieni do 50% premii, którą będzie dzielił się KuCoin z tymi użytkownikami z przychodów z opłat transakcyjnych.

Na przykład użytkownik Bob posiada na swoim koncie na naszej giełdzie 10000 KCS. Powiedzmy, że w październiku średni wolumen całej naszej giełdy dziennie wynosi 10000 BTC, zgodnie z naszą aktualną stawką opłat, opłata transakcyjna, którą pobieramy dziennie, wynosi 20 BTC. Więc ten użytkownik otrzyma 20 * 50% * (10000/100000000) = 0,001 BTC dziennie, 0,03 BTC miesięcznie!

Kolejną fajną rzeczą dla użytkowników giełdy KuCoin jest dostępność interfejsu użytkownika w 12 różnych językach i ceny w ponad 30 walutach fiducjarnych, co jest niezbędne, aby być międzynarodową giełdą kryptograficzną.

Utwórz darmowe konto na KuCoin

Teraz czas, aby usłyszeć od Ciebie: Z jakiej giełdy korzystasz? Czy używałeś już KuCoin? Jakie masz dotychczasowe doświadczenia? Jeśli tak, podziel się z nami swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej &# 128578;

Oficjalne zasoby

Niektóre z oficjalnych linków do aktualnych informacji o wymianie KuCoin i powiązanych wiadomościach:

Polub ten post? Nie zapomnij go udostępnić!

Oto kilka innych starannie wybranych recenzji, które warto przeczytać w następnej kolejności:

  • Recenzja Binance Exchange: czy to bezpieczne i niezawodne?
  • Alternatywy Binance: giełdy kryptowalut podobne do Binance
  • Shrimpy: Teraz automatycznie zbilansuj swój portfel kryptowalut za darmo
  • Recenzja BitMEX: Odkrywanie najlepszej wymiany handlowej na marżę
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map