Czy Binance to wiarygodna giełda, czy też oszustwo?

Jaka jest historia Binance?

Powinieneś go używać?

Znajdźmy odpowiedź na wszystkie te pytania w naszej specjalnej edycji recenzji Binance.

Binance to obecnie najpopularniejsza giełda kryptowalut na świecie i to już komplet przegląd giełdy Binance. Omówiłem również BNB (monetę Binance), która jest jedną z najszybciej rosnących monet kryptograficznych.

Przed tym,

Nie byłoby błędem stwierdzenie, że wielu z nas obecnie lub w pewnym momencie w przeszłości stanęło twarzą w twarz z paraliżującym problemem zbyt wielu wyborów. I nie trzeba dodawać, że dzisiejsza przestrzeń kryptograficzna uzupełnia to stwierdzenie dla T.!

Aktualizacja: Binance futures jest uruchamiane jako podstawa zaproszenia. Użyj poniższego linku, aby bezpłatnie utworzyć konto Binance futures.

Utwórz konto Binance

Z ponad 2100+ kryptowalutami i ponad 200 giełdami kryptowalut do wyboru, wybór tych właściwych może być traumatyzujący. Mnogość opcji na giełdach kryptowalut może przyprawiać o ból głowy zarówno początkujących, jak i doświadczonych entuzjastów kryptowalut.

Poza tym, ponieważ większość giełd jest scentralizowana, zawsze pojawia się strach przed włamaniem.

Jednak pośród wszystkich lęków i trudnych wyborów, jedna scentralizowana wymiana się wyróżniała i na pewno ułatwiła życie – Binance.

Zrzeczenie się: Korzystałem z Binance przy wielu okazjach iw tym poście opowiem Ci wszystko, co zauważyłem, a także rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim zaczniesz.

 • Zobacz także: Najlepsze giełdy kryptowalut 2020

Czym jest Binance?

Czym jest Binance

Binance to największa na świecie giełda kryptowalut. Binance powstało około 2017 roku

Binance oznacza „Binary Finance” i jako giełda ma na celu zasilenie przyszłości kryptowalut.

Jest to scentralizowana wymiana, której siedziba znajduje się poza Chinami. Twierdzi, że jest lepszą alternatywą dla wielu innych scentralizowanych giełd, ponieważ zidentyfikowały one największe problemy scentralizowanych giełd i szybko pracują nad dostarczeniem rozwiązań.

Problemy, które Binance stara się rozwiązać

Oto następujące problemy, które Binance ma rozwiązać:

 • Słaba architektura techniczna handlu kryptowalutami
 • Niezabezpieczona platforma
 • Słaba płynność rynku
 • Słaba obsługa klienta
 • Słaba internacjonalizacja i obsługa języków

Odpowiedzi Binance na te problemy

Binance wprowadziło i jest w trakcie wprowadzania kilku funkcji, aby przeciwdziałać tym problemom.

Niektóre z funkcji dostępnych na Binance to:

 1. Dopasowany silnik – Silnik dopasowujący Binance, zgodnie z ich oficjalnym dokumentem, jest w stanie obsłużyć 1 400 000 zamówień na sekundę, co czyni Binance jedną z najszybszych giełd na dzisiejszym rynku. Nie ma więc ryzyka „utknięcia” z powodu problemów z dopasowaniem na Binance.
 2. Zasięg urządzenia – Dostarczają klientów handlu wieloplatformowego dla:

  ● Handel internetowy

  ● Android

  ● iOS i Aplikacja mobilna na iOS

  Mobilny HTML5

  ● PC (Windows)

 3. Wsparcie wielojęzyczne – W swojej białej księdze obiecali, że uruchomią Binance na wszystkich swoich interfejsach użytkownika w języku angielskim, chińskim, japońskim i koreańskim. Dodali już obsługę swojej witryny w języku japońskim, hiszpański, i koreański (wraz z angielskim i chińskim). Powiedziałbym, że to dobry początek za zaledwie dwa miesiące i jestem pewien, że pojawi się więcej języków, ponieważ dodanie pełnej obsługi języków jest wyraźnie wymienione w ich białej księdze.

Funkcje i zalety Binance:

Handel spot / Margin i Future:

Binance oferuje terminal handlowy dla wszystkich rodzajów traderów. Czy to doświadczony, hobbysta czy profesjonalny handlowiec. Zaczynali jako giełda kryptowalut typu spot, a teraz oferują również transakcje z depozytem zabezpieczającym i kontraktami futures.

Pożyczki Binance:

Binance oferuje funkcję pożyczek kryptograficznych, dzięki której możesz zarabiać na swoich zasobach kryptograficznych. Obsługują wiele monet, w tym Bitcoin, Binance, Stable, aby wymienić tylko kilka.

Stakowanie kryptowalut:

Wielu z was może wiedzieć o potwierdzeniu stawek monet i bylibyście zaskoczeni, wiedząc, że Binance oferuje również funkcje obstawiania kryptowalut. Jedną z korzyści, które widzę tutaj, jest to, że możesz także odkryć kilka interesujących projektów, które oferują funkcję obstawiania.

Subkonto Crypto (zarządzaj kontem dla swoich przyjaciół, rodziny lub klientów)

Jak często chcesz mieć wiele kont na tej samej giełdzie? Cóż, funkcja subkonta Binance jest właśnie dla Ciebie. Możesz go używać do tworzenia i zarządzania kontami binarnymi swoich przyjaciół, rodziny i klientów. Możesz utworzyć do 200 subkont na jednym koncie Binance, co jest czymś niezwykłym.

Konto firmowe:

Jeśli chcesz handlować lub korzystać z giełdy Binance w ramach podmiotu prawnego (Corporation, LLP, Pvt. Limited) lub w inny sposób, możesz również złożyć wniosek i otworzyć konto firmowe.

Kupuj aktywa kryptograficzne za pomocą walut fiducjarnych

Binance zaczęło dodawać wiele opcji płatności fiducjarnych, aby umożliwić użytkownikom na całym świecie kupowanie aktywów Crypto za pomocą lokalnego konta bankowego lub karty kredytowej. Korzyścią, jaką tutaj uzyskasz, jest to, że pobierają za to dość niskie opłaty i możesz bezpośrednio rozpocząć handel, a nawet zarobić odsetki.

Zespół Binance

Członkowie zespołu Binance od wielu lat działają zarówno w branży finansowej, jak i kryptograficznej. Zespół pracował nad wieloma giełdami i obsługiwał je, a także zgromadził dużą sieć partnerów w tej przestrzeni.

Najwyraźniej nie są nowicjuszami próbującymi prowadzić wymianę oszustów; bardzo dobrze rozumieją zagrożenia i wyzwania.

Moim zdaniem giełda Binance i tokeny BNB zostaną tutaj.

Dlatego:

 • Z subiektywnego punktu widzenia ekonomii model biznesowy Binance ma sens i opiera się na prostym prawie podaży i popytu. Nie byłoby więc błędem stwierdzenie, że cena BNB będzie nadal rosła, ponieważ ludzie chcą uzyskać zniżkę na opłatę podczas handlu na giełdzie Binance.
 • Kolejną obserwacją jest to, że Binance rozwija się bardzo szybko i znajduje się już w pierwszej 10 giełd kryptowalut pod względem wolumenu – wyczyn, o którym warto wspomnieć, jeśli chodzi o giełdę sprzed 3 miesięcy.
 • Z ich modelu biznesowego jasno wynika, że ​​cena BNB będzie ściśle zależała od zysków biznesowych, które ostatecznie zostaną wykorzystane do zniszczenia 50% wszystkich tokenów BNB. Aby to osiągnąć, robią wiele innowacyjnych i kreatywnych rzeczy, takich jak Program Binance Angel, the Moneta społeczności miesięcznie, the Konkurs kodowania API Binance, i różne prezenty.
 • Binance jest jedyną giełdą, która przekazuje NeoGAS swoim NEO HODLerom, co jest dobrym znakiem przyjęcia dla inwestorów NEO i Binance.
 • Rozpoczynają działalność w różnych językach międzynarodowych na wszystkich platformach, co jest dobrą strategią masowej adopcji.
 • I wreszcie, sposób, w jaki Binance się rozwija, a jego wolumen rośnie z dnia na dzień, nie zdziwiłbym się, gdyby znalazły się w pierwszej piątce giełd pod względem wolumenu w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. W ciągu zaledwie 2 miesięcy stworzyli listę plików 50 kryptowalut które są sprzedawane z nominalną opłatą transakcyjną w wysokości 0,1% – znacznie tańszą niż większość konkurencji.

Recenzja Binance Exchange 2020:

Binance rozpoczął działalność w Chinach w połowie 2017 roku, ale przeniósł bazę do Hongkongu, a teraz na Malcie po tym, jak chiński rząd zakazał wymiany kryptowalut.

Jest to giełda scentralizowana, ale niezawodna, ponieważ pomimo obsługi wolumenu, który wykonuje regularnie, nie było żadnych raportów o niej ani o spadkach.

Binance, będąc scentralizowaną giełdą, taką jak Bittrex i Poloniex, przyjęło unikalny sposób finansowania się za pośrednictwem ICO, które zakończyło się w lipcu 2017 r. Dzięki zebranym środkom Binance do pewnego stopnia i nadal rozwiązuje problemy scentralizowanych giełd, które zidentyfikowali i wyjaśnili w swojej białej księdze.

Kilka ważniejszych punktów…

Binance oferuje zarówno wymianę (Crypto-to-Crypto), jak i (Fiat-to-Crypto), a na Binance znajdziesz bardzo dobry rynek dla tych par z ogromnym wolumenem i płynnością.

Obecnie Binance jest jedną z 3 największych giełd pod względem wolumenu on CoinGecko.

Mają też swoje rodzime tokeny Binance, które wyjaśnię dalej w tym artykule.

Rejestracja na Binance, logowanie i bezpieczeństwo

Proces rejestracji Binance jest dość prosty, a Twoje konto zostaje natychmiast aktywowane. Aby rozpocząć korzystanie z Binance, musisz zarejestrować się, używając swojego identyfikatora e-mail, po czym otrzymasz podstawowe konto, na którym masz limit wypłat 2 BTC dziennie.

Po rejestracji możesz zalogować się przy użyciu swojego identyfikatora e-mail i hasła, aby zobaczyć poniższy ekran, na którym możesz i MUSISZ skonfigurować uwierzytelnianie 2FA i SMS dla dodatkowego bezpieczeństwa (wysoce zalecane, aby to zrobić).

Binance-Security-Dashboard

Możesz również użyć tego pulpitu, aby przesłać dodatkowe dokumenty KYC, aby zwiększyć swój limit wypłat z 2 BTC do 200 BTC.

Binance Dashboard

Po zalogowaniu się i skonfigurowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa przejdź do strony głównej Binance, aby zobaczyć ten panel.

Binance Dashboard

W tym panelu możesz zobaczyć rynki dla BTC, ETH, BNB i USTD.

Pulpit nawigacyjny Binance zapewnia również dostęp do zaawansowanych i podstawowych wersji pulpitu. Główna różnica między wersją zaawansowaną a podstawową polega na tym, że ta pierwsza ma więcej narzędzi do tworzenia wykresów i kompaktowy interfejs użytkownika z większą liczbą parametrów do analizy, podczas gdy druga ma bardziej otwarty interfejs użytkownika i mniej funkcji wykresów.

Wersja podstawowa wygląda następująco:

Aplikacje mobilne Binance

Aplikacja mobilna Binance jest co najmniej fantastyczna. Natknąłem się na aplikację Binance, gdy szukałem opcji handlu w ruchu.

Powtarzając, aplikacje handlowe Binance zarówno na iOS, jak i na Androida to najlepsze, jakie możesz znaleźć na rynku.

Aby korzystać z aplikacji mobilnej, musisz założyć konto na Binance, na które możesz Rejestracja tutaj. Po zarejestrowaniu się możesz pobrać ich aplikację na iOS lub Androida i zacząć handlować kryptowalutami ze swojego smartfona.

(Aplikacja na Androida | Aplikacja na iOS)

Obejrzyj ten samouczek wideo, aby dowiedzieć się, jak korzystać z aplikacji mobilnych Binance.

Struktura opłat giełdowych Binance

Struktura opłat na Binance jest również bardzo konkurencyjna w porównaniu z innymi giełdami.

Standardowa opłata transakcyjna wynosi 0,1%. Jednak, aby wypłacić różne waluty, ten harmonogram opłat ma zastosowanie.

Opłaty za wypłatę Binance

Możesz również znacznie obniżyć opłatę transakcyjną, jeśli jesteś HODLerem tokenów Binance (tj.BNB). Kiedy używasz BNB do regulowania opłat, otrzymasz znaczną zniżkę (jak poniżej).

Fee-Binance

Możesz włączyć tę funkcję 50% redukcji opłaty transakcyjnej z ich pulpitu nawigacyjnego tutaj.

Funkcja redukcji opłat Binance

Nie tylko to, samo posiadanie tokenów Binance jest satysfakcjonujące, ponieważ ich wzrost ceny jest prawie pewny na dłuższą metę, biorąc pod uwagę, że Binance spala przyzwoitą ilość tokenów BNB co kwartał, aby opłacić ekonomicznie swoich posiadaczy.

Oto zaktualizowane opłaty handlowe Binance na marzec 2020 r .:

Uwaga: Byłem HODLerem tokenów BNB, odkąd wynosił 2 USD za token.

Kryptowaluty obsługiwane przez Binance

Binance obsługuje lawinę kryptowalut i ma na nich ogromne wolumeny. Nie trzeba dodawać, że nie musisz martwić się o płynność swoich funduszy.

Na Binance znajdziesz wszystkie popularne kryptowaluty, takie jak BTC, ETH, DASH, LTC, NEO, ETC, XRP itp., A także rzadkie klejnoty, takie jak Dragon Chain, Vechain i Neblio.

Plik Tom na tej giełdzie, która ma więcej niż 260 kryptowalut notowanych na to 165 711 BTC (1,4 miliarda dolarów), co jest imponującą liczbą.

Binance-Exchange

Kraje obsługiwane przez Binance

Giełda Binance jest dostępna dla użytkowników na całym świecie. Jednak są pewne części świata, w których występuje duża koncentracja użytkowników:

Kraje obsługiwane przez Binance

Oto ich najnowsze statystyki ruchu, które pokazują, że Binance jest dostępny w większości krajów.

Aktualizacja: Binance nie jest już dostępne dla obywateli USA. Sprawdź alternatywy Binance dla użytkowników z USA.

Wsparcie Binance

Wsparcie jest również wzorowe, jeśli porównasz je z giełdami równorzędnymi. Aby podkreślić, Binance zapewnia wsparcie w 7 językach!

W tej chwili nie ma numeru obsługi klienta, ale mają portal wsparcia, w którym możesz przesyłać swoje wnioski. Spodziewaj się, że czas realizacji wyniesie 24 godziny.

Możesz także skorzystać z opcji wsparcia na czacie na żywo jak pokazano tutaj w ograniczonych godzinach pracy.

Poza tym ich Sekcja FAQ jest dość solidny i jeśli dobrze go przejdziesz, nie będziesz musiał kontaktować się z jego pomocą techniczną.

Inicjatywy Binance

Ponadto giełda Binance prowadzi różne konkursy, dystrybucję nagród i inne inicjatywy dla swoich użytkowników, z których niektóre to:

Teraz wystartowali Raporty z projektów innych firm które mają wiedzę instytucji, aby pomóc inwestorom w podejmowaniu lepszych decyzji.

Moneta Binance: wszystko, co musisz wiedzieć

Całkowita podaż monet BNB & Model biznesowy

Pierwsze pytanie, które przyszło mi do głowy podczas czytania białej księgi Binance, brzmiało:

Jaka jest potrzeba ICO do wymiany?

Odpowiedź na to pytanie opiera się na ich unikalnym modelu biznesowym, który jest samowystarczalny i łatwy do zrozumienia bez żadnych skomplikowanych formuł matematycznych, które zwykle można znaleźć w białej księdze.

Ale zanim omówimy ich model biznesowy, ważne jest, aby zrozumieć ich symboliczną ekonomię.

Binance Coin (czyli BNB) to token ERC20 ze stałą dostawą 200 milionów. Z tej całkowitej podaży 100 milionów tokenów BNB zostało rozprowadzonych podczas ICO.

Oto jak wygląda ostateczny podział alokacji:

Binance-ICO

Moim zdaniem jednym z powodów posiadania ICO dla Binance było przyspieszenie procesu rozwoju przy jednoczesnym katalizowaniu jego masowego przyjęcia poprzez zachęty do opłat dla użytkowników. To stawia każdego w sytuacji korzystnej dla wszystkich.

Taka zachęta do opłat jest możliwa dzięki tokenom BNB, które są integralną częścią tej wymiany. Możesz użyć BNB do opłacenia wszelkich opłat na platformie, w tym między innymi:

 • Opłaty za wymianę
 • Opłaty karencji
 • Lista opłat
 • Wszelkie inne opłaty

Poza tym, płacąc BNB za opłaty, otrzymasz znaczny rabat zgodnie z poniższym harmonogramem. Możesz zobaczyć szczegółowo ich strukturę opłat tutaj.

Fee-Binance

I wreszcie, aby upewnić się, że wszyscy uczestnicy Binance znajdą się w sytuacji korzystnej dla obu stron, co kwartał wykorzystają 20% swoich zysków na odkupienie BNB i zniszczenie ich, aż ostatecznie kupią 50% wszystkich BNB ( 100 M) z powrotem.

Ogłaszają wszystkie transakcje odkupu na blockchainie i ostatecznie zniszczą 100 milionów BNB, pozostawiając 100 milionów BNB w obiegu.

Ma to na celu podniesienie ceny tokenów BNB.

Jak kupić BNB Coin (Binance Coin)?

Najlepszym miejscem do zakupu monet Binance jest sama giełda Binance.

Kliknij tutaj, aby kupić monety Binance

Po zarejestrowaniu konta kliknij fundusze i wpłać Bitcoin.

Jeśli jeszcze nie kupiłeś Bitcoin, Kup Bitcoin teraz od Coinmama.

 • Najpierw zdeponuj BTC lub inne monety na Binance.

Deposite-BTC-inBinance

 • Gdy monety zostaną zdeponowane na Twoim koncie Binance, przejdź do handel i wybierz parę handlową BTC / BNB z prawej strony deski rozdzielczej.

 • Po lewej stronie zobaczysz książkę zamówień i ceny, po których odbywa się kupno / sprzedaż. Możesz wybrać odpowiednią cenę kupna z lewej księgi zamówień i złożyć zamówienie, wkładając odpowiednią ilość monety BNB, którą chcesz kupić.

Poniżej znajduje się lista uznanych giełd kryptowalut notujących BNB:

 • Binance (oczywiście) – Obsługiwane pary to BNB / BTC, BNB / ETH

Wniosek: czy Binance jest legalny & Bezpieczny?

Mając na uwadze wszystkie te fakty i moje doświadczenie, mogę śmiało powiedzieć, że żadna wymiana nie zbliża się nawet do Binance pod względem bezpieczeństwa, wolumenu i inicjatyw społecznościowych.

Ponadto, jak powiedziałem, korzystanie z ich aplikacji mobilnych jest absolutną przyjemnością.

Nawet podczas gorączki kryptowalut w grudniu 2017 r., Kiedy giełdy takie jak Bittrex i Bitfinex zamknęły swoje drzwi, Binance była ostatnią giełdą, która przestała przyjmować nowe rejestracje.

Na koniec powiedziałbym, że jeśli jeszcze nie korzystałeś z Binance, powinieneś zacząć od razu.

Załóż darmowe konto na Binance

Czy korzystałeś z Binance do kupowania, sprzedawania i / lub handlu BTC / ETH? Jakie masz doświadczenia? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Chcesz, żebym przejrzał inną giełdę kryptowalut? Dajcie znać w komentarzach.

Polub ten post? Nie zapomnij go udostępnić!

Oto kilka innych starannie wybranych recenzji, które warto przeczytać w następnej kolejności:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me