Posiadanie kryptowalut polega na byciu własnym bankiem.

To także czerpanie korzyści z przywilejów i przywilejów zdecentralizowanego i rozproszonego świata, w którym kontrolujesz swoje pieniądze bez żadnej cenzury.

Ale ktoś, kto był tu od jakiegoś czasu, mógł zdać sobie sprawę, że niektóre z krytycznych obszarów tej kryptolandu są nadal podatne na pojedynczy punkt awarii, a zatem są nierozdzielone.

Na przykład weźmy giełdy kryptowalut.

Wszyscy mamy swoją ulubioną giełdę kryptowalut i jesteśmy od nich silnie uzależnieni. Innym faktem jest to, że większość tych giełd jest scentralizowana. Co oznacza, że ​​mogą zamknąć się w dowolnym momencie lub przestać przyjmować nowe rejestracje (jak widzieliśmy w przeszłości).

Dlatego rozsądnie jest dystrybuować portfel kryptowalut na różnych giełdach i zmniejszać ryzyko narażenia się tylko na jedną.

Wiem, że większość z was kocha Binance. Ja też, ale zawsze warto zachować ostrożność i rozłożyć ryzyko, korzystając jednocześnie z alternatyw Binance. Co więcej, kiedy Binance ogłosiło, że zamyka drzwi dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych do września 2019 r., Rozpoczęło się poszukiwanie najlepszej alternatywy dla Binance. Aby ułatwić Ci życie, wymieniłem niektóre z najlepszych alternatyw, których możesz użyć do handlu kryptowalutami.

 1. Coinbase (firma zarejestrowana w USA)
 2. Kraken (niezawodna alternatywa Binance dla &# 127482;&# 127480; obywatele)
 3. Bybit (alternatywa dla platformy handlu zabezpieczeniami Binance)
 4. CEX
 5. eToro (idealny również dla użytkowników z USA)
 6. BitMax
 7. KuCoin (dużo więcej opcji na monety)
 8. Huobi.pro
 9. BiBox
 10. Gate.io
 11. Bittrex
 12. BitFinex

Dlatego przygotowałem listę najlepszych alternatyw Binance, jakie tam znajdziesz. Proszę bardzo.

Najlepsze alternatywy dla Binance Exchange:

1. Coinbase Pro

Coinbase Pro, dawniej GDAX, to rynek księgi zamówień dla kryptowalut posiadanych i utrzymywanych przez Coinbase. Podobnie jest z Binance, gdzie można zobaczyć zamówienia złożone przez innych i kupić lub sprzedać po cenie rynkowej.

Można również ustawić ich zlecenia z limitem i przeglądać wykresy, aby zobaczyć wzorce, jeśli są wystarczająco kompetentne. Ale ich największym USP jest to, że zezwalają na waluty fiducjarne i mają również homologiczne wolumeny.

Jak mówimy, GDAX znajduje się w 10 najlepszych giełdach kryptowalut na świecie z parami takimi jak BTC / USD, ETH / USD, BCH / USD, LTC / USD, ETH / BTC itp..

Obecnie obsługują takie kraje jak USA, Europa, Wielka Brytania, Kanada, Australia i Singapur. Lista krajów i stanów, których nie obsługuje, znajduje się na liście tutaj.

A tutaj AML / KYC jest obowiązkowe, aby rozpocząć, a poniżej pokazano ich producenta & tabela opłat:

Opłata dla Coinbase Pro

Dołącz teraz do Coinbase Pro

2. Kraken

Kraken to kolejna giełda z siedzibą poza USA i jest również zarejestrowana jako firma usług finansowych (MSB) w

Liczba altcoinów na Kraken jest ograniczona, ale wolumen jest dobry, a ci, którzy szukają alternatywy Binance z siedzibą poza USA, jest to dobra opcja.

Dołącz do Krakena

3. BitMax

Dla wszystkich obywateli USA szukających najlepszej alternatywy dla Binance, nie szukaj dalej niż BitMax. Ta giełda jest tak samo zoptymalizowana jak Binance i oferuje takie funkcje, jak:

 • Handel spot
 • Handel na marży

Jest to również wyjątkowa giełda, która pozwala handlować (spot + margin) walutami takimi jak BNB, HT, OKB, GoChain i kilka innych. BitMax ma również natywny token o nazwie BTMX który ma użyteczność i wygląda na opłacalny instrument inwestycyjny, podobnie jak BNB. Funkcja wydobywania BitMax nagradza użytkowników tokenem BTMX za handel na platformie. Jest to jeden z czynników napędzających wzrost tej szybko rozwijającej się giełdy. Ogólnie jest to alternatywa nr 1 dla Binance w USA i poza USA. użytkowników. BitMax oferuje również aplikację mobilną do handlu z telefonu komórkowego.

Utwórz bezpłatne konto BitMax

4. KuCoin

KuCoin

KuCoin to kolejna międzynarodowa giełda kryptowalut, która ma znaczną płynność na swojej platformie.

Jak mówimy, KuCoin handluje ponad 340 parami kryptowalut i znajduje się w pierwszej 50 giełd pod względem wolumenu na liście CMC.

To jest Tylko krypto-do-krypto exchange, z jego rodzimą walutą zwaną KCS (KuCoin Shares), tak jak Binance ma BNB. Jednak KCS działa inaczej.

A prawdziwa korzyść dotyczy posiadaczy KCS, którzy są nagradzani za posiadanie tokenów KCS i codziennie otrzymują 50% opłat handlowych z wymiany KuCoin w formie nagrody KuCoin.

Wykres akcji KuCoin

Oprócz tej korzyści, ich struktura opłat transakcyjnych jest raczej tania i wynosi zaledwie 0,1% jako opłaty transakcyjne. Depozyty wspierających kryptowalut są bezpłatne, a opłaty za wypłatę są zgodne z to wykres.

Mają również aplikacje mobilne zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida, którzy lubią zarządzać swoimi portfelami kryptograficznymi w drodze. (Pobierz aplikację KuCoin na Androida | Pobierz aplikację KuCoin na iOS)

Dołącz teraz do KuCoin

5. Huobi Pro

Huobi Pro

Huobi Pro to międzynarodowa giełda kryptowalut, która powstała w Chinach, ale teraz przeniosła się na cały świat, aby obsługiwać maksymalną liczbę inwestorów. Ma siedzibę w Singapurze i działa w tej przestrzeni z powodzeniem od pięciu lat.

Jak mówimy, zajmuje trzecie miejsce na liście giełd CoinMarketCap pod względem wielkości i ma 244 pary kryptowalut. Nie trzeba więc dodawać, że na tej giełdzie nigdy nie będziesz mieć problemów z płynnością.

Mają też aplikacje mobilne dla obu Android i iOS dla użytkowników, którzy chcą handlować kryptowalutami w drodze.

Aplikacja Huobi Pro

Ich proces rejestracji jest również całkiem prosta i nieskomplikowana, więc zrób to, co konieczne. Aha, i tak dla twojej wiadomości, opłata za wymianę jest również dość niska. baw się dobrze.

 • Przeczytaj, Huobi Exchange Review & Korzyści z tokena HT: czy może wyciągnąć kolejny Binance?

Dołącz do Huobi Pro

6. Bibox

Bibox

Bibox to kolejna doskonała alternatywa dla Binance.

Natknąłem się na tę wymianę pod koniec 2017 roku, szukając alternatyw dla Binance, ponieważ Binance tymczasowo wstrzymał nowe rejestracje.

Uważam, że jego model biznesowy i podejście są bardzo podobne do Binance, ale z czasem zdałem sobie sprawę, że istnieją pewne różnice techniczne.

Binance to szybka, duża giełda dostawców płynności, która ma swój natywny token (BNB) do zarządzania ekonomią tokenów, podczas gdy Bibox jest szyfrowaną cyfrową giełdą z ulepszoną sztuczną inteligencją, z ulepszonym bezpieczeństwem i własnym natywnym tokenem BIX. I podobnie jak posiadacze BNB, jeśli masz BIX, możesz go użyć do uiszczenia opłaty transakcyjnej i skorzystania ze zniżki.

Harmonogram opłat za żeton BIX

Bibox postępuje zgodnie z modelem opłat producenta i takera, jak pokazano poniżej:

 • Przyjmujący: 0,10% opłaty transakcyjnej
 • Maker: 0,00% opłaty handlowej

Aby rozpocząć korzystanie z Bibox, musisz się zarejestrować i zalogować przy użyciu swojego identyfikatora e-mail. W momencie aktualizacji tego posta Bibox nie akceptuje rejestracji z następujących krajów: Chiny kontynentalne, Hongkong, Tajwan, Kuba, Iran, Korea Północna, Krym, Sudan, Syria, Malezja, Stany Zjednoczone, Guam, Bangladesz, Boliwia, Ekwador, Kirgistan i Kazachstan

Ciągle aktualizują również swoją aplikację mobilną, aby stała się jedną z najlepszych w branży dla osób, które lubią handlować kryptowalutami w drodze. (Aplikacja na Androida | Aplikacja na iOS)

Dołącz teraz do Bibox

7. Gate.io

Brama-krypto-wymiana

Gate to obiecująca giełda kryptowalut, która oferuje wszystkie znaczące monety. Mają również aplikację mobilną, która jest funkcjonalna i umożliwia handel kryptowalutami w ruchu. Ponadto obecnie prowadzą promocję, która uprawnia użytkowników do 10% zniżki na opłaty handlowe.

Gate.io handluje ponad 300 parami kryptowalut i znajduje się w pierwszej 25 giełd pod względem wolumenu na liście CMC.

Gate.io oferuje również wiele par handlowych, takich jak rynek BTC, rynek ETH, rynek USDT, rynek QTUM. Aplikacja mobilna jest przyzwoita do handlu w ruchu i jest równie szybka jak aplikacja Binance. Możesz również wpłacać lub wypłacać środki za pomocą aplikacji mobilnej.

Dołącz teraz do Gate.io

8. Bittrex

Bittrex

Bittrex to amerykańska giełda kryptowalut z siedzibą w Seattle w stanie Waszyngton, działająca w tej przestrzeni od jej powstania w 2013 roku. Jest dobrze regulowana i zgodna ze wszystkimi obowiązującymi w USA przepisami, więc użytkownicy kryptowalut nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoich funduszy.

Co więcej, nie trzeba się martwić o płynność na tej giełdzie, ponieważ ma ona całkiem przyzwoity wolumen. Do tego stopnia, że ​​znajduje się w 25 najlepszych giełdach kryptowalut na świecie.

Zawiera listę ponad 280 par kryptowalut w stosunku do innych walut. Warto zauważyć, że obsługuje również stablecoiny podobne do USDT / TUSD, a także USD.

Aby rozpocząć korzystanie z Bittrex, musisz się zarejestrować i zalogować za pomocą swojego identyfikatora e-mail, ale aby wypłacić środki, musisz wykonać KYC, przesyłając dokumenty tożsamości i numer telefonu. Możesz odwiedzić Bittrex i otworzyć konto Bittrex, wykonując następujące czynności ten oficjalny przewodnik krok po kroku tutaj.

 • Przeczytaj, Bittrex Review: Still Good, But A Long Road Ahead To The Top

Sprawdź Bittrex

9. Bitfinex

Bitfinex

Bitfinex to kolejna popularna giełda kryptowalut, która może być alternatywą dla giełdy Binance. Co więcej, ta giełda działa w tej przestrzeni od 2012 roku i od teraz ma siedzibę poza Hongkongiem. Jest to również jedna z najbardziej ruchliwych giełd pod względem wolumenu USD dla BTC.

Kolejną dobrą rzeczą jest to, że umożliwia handel zarówno parami fiat, jak i kryptowalutami, a także ma funkcjonalne aplikacje mobilne, które pomagają traderom handlować w ruchu! (Bitfinex’s Android i iOS aplikacje mobilne.)

Aby zacząć korzystać z Bitfinex, musisz zarejestrować, zweryfikuj swój identyfikator, i uwierzytelnij się. Zwykle zajmuje to 15-20 dni roboczych od przesłania ważnego dowodu tożsamości, zanim zostaniesz przyjęty na platformę. Ale otwierając konto na Bitfinex, należy zdeponować fiat lub krypto, aby osiągnąć minimalny kapitał konta w wysokości 10000 USD, zanim będą mogli rozpocząć handel.

Bitfinex obsługuje wszystkie kraje z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych, Bośni, Hercegowiny, Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej (Korea Północna), Etiopii, Iranu, Iraku, Syrii, Ugandy, Vanuatu i Jemenu.

 • Przeczytaj także, Recenzja wymiany Bitfinex: Czy handel na nim jest bezpieczny?

Sprawdź Bitfinex

Wniosek

Binance Alternatives Crypto / Fiat Oceny
Huobi Pro Crypto, No Fiat 9/10
KuCoin Crypto, No Fiat 8,5 / 10
Bibox Crypto, No Fiat 8/10
Gate.io Crypto, No Fiat 8/10
Coinbase Pro Crypto & Placet 8,5 / 10
Bittrex Crypto & Placet 8/10
Bitfinex Crypto & Placet 8/10

Na razie są to popularne alternatywy Binance, z których możesz skorzystać.

Będę aktualizować tę listę, gdy znajdę więcej nowych wymian podczas moich badań.

Do tego czasu udostępnij tę listę alternatyw Binance swoim znajomym i rodzinie. Razem uczmy się o rewolucji kryptowalutowej.

Oto kilka starannie wybranych artykułów, które powinieneś przeczytać dalej:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me