Giełdy Dźwignia Kluczowa funkcja Szybkie łącze

Bybit

– Najniższe opłaty

100x Futures: TAK

Pochodne: tak

Opłaty: od 0,075%

Handluj teraz
Binance

– Wiele monet

1-125X Futures: tak

Opłaty: 0,1% taker fee

Handluj teraz
BitMex

– Legenda

100X Futures: TAK

Instrumenty pochodne: TAK

Opłaty: 0,075% taker fee

Handluj teraz
Deribit 100X (Futures) Futures: TAK

Instrumenty pochodne: NIE

Opłaty: od 0,5%

Handluj teraz
Huobi 3X Futures: TAK

Instrumenty pochodne: TAK

Opłaty: 0,2% taker fee

Handluj teraz
Poloniex 5X Futures: TAK

Instrumenty pochodne: TAK

Opłaty: 0,2% taker fee

Handluj teraz
Kraken

– Dla użytkowników w USA

5X Futures: TAK

Instrumenty pochodne: TAK

Opłaty: 0,02% taker fee

Handluj teraz

Jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w kryptosferze jest handel kryptowalutami.

Zwykle określany jako daytrading, może być bardzo satysfakcjonujący i jednocześnie niezwykle ryzykowny, w zależności od twoich metod handlu, a także twoich kompetencji. Mimo że handel z depozytem zabezpieczającym jest najbardziej ryzykowny, jest to również niezwykle satysfakcjonująca forma handlu kryptowalutami.

Dla tych, którzy nie wiedzą, handel z depozytem zabezpieczającym jest formą handlu, w której handlujesz dodatkową kwotą pieniędzy pożyczoną od kogoś na podstawie pieniędzy, które już masz. Nazywa się to również dźwignią.

Na przykład, jeśli masz 100 USD i wykorzystujesz dźwignię finansową (pożyczasz) 1000 USD od istniejących 100 USD do handlu, nazywa się to handlem z depozytem zabezpieczającym.

Uwaga: Handel na marży jest bardzo ryzykowny, a handel na kryptowalutach jest jeszcze bardziej ryzykowny. Więc to jest surowe NIE dla początkujących doświadczeni handlowcy ponoszą również ogromne straty w transakcjach z depozytem zabezpieczającym.

Jeśli jednak jesteś dobry w zwykłym handlu dziennym, możesz zacząć wypróbowywać depozyty zabezpieczające dla mniejszych kwot w handlu kryptowalutami.

Oto lista najlepszych platform kryptograficznych do handlu lewarowanego:

 1. Bity (do 100X)
 2. Binance (preferowany wybór)
 3. Deribit (otwarte dla ponad 100 krajów)
 4. BitMex
 5. Huobi
 6. Poloniex
 7. Kraken

Najlepsze giełdy kryptowalut w handlu marżami

1. ByBit

ByBit to najpopularniejsza platforma do handlu kryptowalutami. Oferuje dźwignię finansową do 100x i, w przeciwieństwie do innych, obsługuje następujące monety do handlu z depozytem zabezpieczającym:

 • BTC
 • XRP
 • ETH
 • EOS
 • USDT

Oferują również do 90 $ jako darmowy bonus za dołączenie, którego możesz użyć do handlu z depozytem zabezpieczającym. Opłaty są jedną z najtańszych i nie jest to wymiana KYC.

Aplikacja mobilna Bybit to coś, czego używałbyś przez większość czasu do handlu. Silnik handlowy działa błyskawicznie i jest najszybciej rozwijającą się giełdą kryptograficzną z depozytem zabezpieczającym. Możesz dowiedzieć się więcej o Bybit w mojej szczegółowej recenzji Bybit.

Bybit jest łatwiejszy w użyciu nawet dla nowych handlowców korzystających z dźwigni finansowej. Bybit oferuje również całodobową obsługę klienta (wielojęzyczną), która jest jedną z najlepszych. Bybit ma siedzibę w Singapurze i biura w wielu krajach.

Zdobądź 90 $ premii za dołączenie na Bybit

2. Binance

Binance to najlepsza na świecie giełda kryptowalut z maksymalnym obrotem. Niedawno uruchomili handel depozytem zabezpieczającym na swojej platformie, który możesz włączyć, przechodząc do pulpitu Binance. Aby skorzystać z handlu na marginesie Binance, musisz przejść weryfikację tożsamości (KYC), a Twój kraj nie powinien znajdować się na czarnej liście kraju Binance.

Oto kraje na czarnej liście:

USA, Albania, Białoruś, Bośnia, Birma, Republika Środkowoafrykańska, Demokratyczna Republika Konga, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna, Wybrzeże Kości Słoniowej, region Krymu Ukrainy, Chorwacja, Kuba, Hercegowina, Iran, Irak, Kosowo, Liban, Liberia, Libia, Macedonia, Mołdawia, Serbia, Somalia, Sudan, Sudan Południowy, Syria, Wenezuela, Jemen i Zimbabwe.

Użytkownicy powinni mieć możliwość wykonywania Dźwignia 5x na platformie handlu marżą Binance. Możesz opcjonalnie spłacić zadłużenie za pomocą monety BNB, aby otrzymać 5% rabatu.

Rozpocznij handel marżą na Binance

3. Deribit

Deribit jest obecnie najpopularniejszą platformą do obsługi depozytów zabezpieczających, która jest otwarta dla obywateli wszystkich krajów, w tym USA. Handlując kontraktami futures na Bitcoin, możesz skorzystać z dźwigni do 100x. Firma ma siedzibę w Holandii, a dyrektorem generalnym jest John Jansen.

Obecnie akceptują BTC jako jedyny sposób wpłaty środków, a wymiana trwa 24 godziny x 7 dni.

Oto jak zacząć.

 • Zarejestruj się, aby założyć konto na Deribit
 • Wpłać BTC
 • Wybierz BTC Futures lub Options Trading
 • Zacznij handlować i postępuj zgodnie ze strategiami zarządzania ryzykiem.

Handluj w Deribit teraz

4. BitMEX

Handel marżą BitMEX

BitMEX ułatwia handel na marżach kryptowalut i zyskał sporo szacunku w kryptosferze w dość krótkim czasie.

Zespół składa się z doświadczonych programistów, ekonomistów i handlowców algorytmów wysokiej częstotliwości, co czyni go niezawodnym produktem. BitMex nie jest dostępny dla klientów z USA, jednak możesz to ominąć, korzystając z dowolnej usługi VPN.

Proces rejestracji na BitMEX jest prosty, ponieważ potrzebujesz tylko adresu e-mail, aby rozpocząć, a ponadto możesz również zabezpieczyć swoje fundusze za pomocą funkcji uwierzytelniania 2-FA, którą zapewnia BitMEX.

Obecnie BitMEX oferuje handel z depozytem zabezpieczającym dla 6 kryptowalut, z których najbardziej znane są transakcje z depozytem zabezpieczającym Bitcoin. Oto opłata, a także harmonogram dźwigni dla wszystkich kryptowalut:

MONETY PRZEWAGA OPŁATA MAKERSKA OPŁATA TAKER OPŁATA ROZLICZENIOWA
Bitcoin (XBT) 100x -0,0250% 0,0750% 0,0500%
Bitcoin Cash (BCH) 20x -0,0500% 0,2500% 0,0000%
Cardano (ADA) 20x -0,0500% 0,2500% 0,0000%
Ethereum (ETH) 50x -0,0500% 0,2500% 0,0000%
Litecoin (LTC) 33,33x -0,0500% 0,2500% 0,0000%
Ripple (XRP) 20x -0,0500% 0,2500% 0,0000%

Handluj na BitMex

 • Przeczytaj: Recenzja BitMex

5. Huobi Pro

Huobi Pro to międzynarodowa giełda kryptowalut, znana z międzynarodowej platformy wielojęzycznej i wsparcia. Centrala giełdy w Singapurze, ma biura w Hong Kongu, Korei, Japonii i Stanach Zjednoczonych i działa w tej przestrzeni od 2013 roku.

Aby rozpocząć korzystanie z Huobi, musisz zarejestrować się za pomocą swojego identyfikatora e-mail i prześlij swoje dokumenty do KYC. Ten proces może zająć dzień lub dwa.

Opublikuj, w którym możesz rozpocząć handel na Huobi Pro, a także możesz cieszyć się ich funkcją handlu z depozytem zabezpieczającym, w której kilka kryptowalut jest wymienionych do handlu z depozytem zabezpieczającym. Na Huobi można lewarować do 5X w handlu BTC i marży, następujących kryptowalut dla BTC:

Sprawdź Huobi Pro

 • Przeczytaj: Recenzja Huobi

6. Poloniex

Handel marżą Poloniex

Poloniex jest niewątpliwie jedną z pionierskich giełd w kryptosferze. Założony przez Tristan D’Agosta, Poloniex ma siedzibę poza USA i działa od 2014 roku. Obecnie jest własnością okrąg, Internet ograniczony finansowo.

Rejestracja na Poloniex jest dość łatwa i możesz zacząć od zarejestrowania swojego adresu e-mail, ale aby zwiększyć swoje limity handlowe, musisz przesłać dokumenty KYC do Poloniex, które zwykle są zatwierdzane w godzinach.

Poloniex, oprócz oferowania normalnych kont handlowych dla day traderów, oferuje również funkcje handlu z depozytem zabezpieczającym dla zaawansowanych użytkowników.

Na Poloniex można lewarować do 2,5X w handlu BTC i margin po 11 kryptowalutach dla BTC:

Dźwignia Poloniex

Pamiętaj: jak tylko zarejestrujesz się w Poloniex przy użyciu adresu e-mail, upewnij się, że włączyłeś uwierzytelnianie dwuskładnikowe!

Sprawdź Poloniex

7. Kraken

Z siedzibą w San Francisco, Kraken jest jedną z największych giełd Bitcoin i Altcoin w USA.

Jest to również największa giełda pod względem wolumenu EUR, na której każdy może zarejestrować się za pomocą swojego identyfikatora e-mail i zacząć po prawidłowej weryfikacji KYC. Zazwyczaj weryfikacja od Krakena zajmuje do 7 dni, po czym możesz zajmować się walutami fiducjarnymi, takimi jak USD, EUR, GBP, CAD itp..

Można również handlować z marginesem na Kraken i korzystać z różnych opcji dźwigni, które zapewnia on dla różnych par. Oto podsumowanie 6 kryptowalut, którymi można handlować z depozytem zabezpieczającym na Kraken w 16 różnych parach:

Kraken Margin Trading

Utwórz konto Kraken

Wniosek

Giełdy są dobre, ale są również pułapką dla hakerów do ataku.

A kiedy mówimy o handlu z depozytem zabezpieczającym i wymianach dźwigni, ryzyko ataku zwiększa się wielokrotnie, ponieważ giełdy te zwykle mają ogromne ilości pieniędzy.

Dlatego nawet jeśli po prostu dokonujesz transakcji dziennych lub transakcji z depozytem zabezpieczającym, nigdy nie przechowuj swoich pieniędzy ani kryptowalut na tych giełdach. To nie jest bezpieczna praktyka.

Ponadto wymienione powyżej wymiany zapewniają dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie 2-FA, o których nigdy nie należy zapominać.

Teraz pora usłyszeć od Ciebie: Czy handlujesz kryptowalutami? Czy oddajesz się handlowi z depozytem zabezpieczającym? Gdzie handlujesz kryptowalutami lub handlujesz nimi z depozytem zabezpieczającym?

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci, jeśli uznasz to za przydatne!

Dalsze sugerowane lektury:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me