Najlepsza sieć VPN bez dzienników i oferująca zwiększoną prywatność [2021]

Najlepsza sieć VPN bez dzienników

Szukasz usługi VPN, która zapewnia większą prywatność? W takim razie zdecydowanie powinieneś wybrać usługę VPN, która nie prowadzi dzienników.

Jednym z błędów, które większość z nas popełnia przy wyborze usługi VPN, jest to, że nie sprawdzamy, czy dostawca usług VPN prowadzi dziennik wszystkich przeglądanych przez nas witryn. Jeśli tak, korzystanie z usługi VPN przynosi niewielkie korzyści.

Najlepszym sposobem na zapewnienie, że przeglądanie pozostaje anonimowe i nie pozostawia żadnych śladów, jest korzystanie z sieci VPN bez dzienników.

Zwłaszcza jeśli interesujesz się Bitcoinem, kryptowalutami lub innymi dziedzinami typu „Infosec”, nie masz innego wyjścia, jak tylko skorzystać z usługi VPN bez logów.

Sieci VPN pomagają ominąć cenzurę rządu i dostawców usług internetowych. Zwłaszcza podczas podróży do krajów takich jak Chiny, gdzie usługi Google są zablokowane, możesz korzystać z VPN, aby łączyć się z tymi usługami bez żadnych ograniczeń.

Oprócz nie prowadzenia dzienników chcesz mieć pewność, że wybrana usługa VPN oferuje funkcję przełącznika awaryjnego. Możesz przeczytać o killswitchach tutaj.

Tutaj, w tym poście, przygotowałem listę najlepszych usług VPN bez logów, z których możesz wybierać.

Uwaga: wszystkie wymienione poniżej usługi VPN nie prowadzą żadnego dziennika przeglądania i wszystkie zapewniają prywatność. Jednak kilka z nich przechowuje dzienniki dostępu do momentu zakończenia połączenia. Specjalnie wspomniałem, jakiego rodzaju dzienniki przechowują w opisie każdego z nich. Tylko jeden z nich śledzi wykorzystanie przepustowości, które resetuje się automatycznie co 30 dni. Z punktu widzenia prywatności nie powinno to Cię dotyczyć, ale moim obowiązkiem jest poinformowanie Cię o tym.

Wskazówka: Unikaj korzystania z usług w USA / Wielkiej Brytanii ze względu na programy nadzoru w tych krajach. Pisma dotyczące bezpieczeństwa narodowego i towarzyszące im nakazy kneblowania zabraniają firmom i odbiorcom rozmawiania na temat wniosku. Nawet jeśli firma została poproszona o przekazanie danych o Twoim korzystaniu z Internetu, nie może ujawnić tego publicznie.

Po ujawnieniu informacji przez Snowdena, Lavabit (bezpieczna usługa poczty elektronicznej) zwróciła się do FBI o przekazanie im klucza SSL, który dałby FBI dostęp do e-maili Snowdena i wszystkich innych klientów. Później dyrektor generalny Levison zwrócił klucze SSL i zamknął usługę.

Następnie rząd USA zagroził Levisonowi aresztowaniem, mówiąc, że zamknięcie usługi było naruszeniem nakazu sądowego. Jeśli chcesz, możesz przeczytać o to dogłębne tutaj. Po tym incydencie lepiej będzie wybrać usługę, która jest poza jurysdykcją USA. Jest to jeden z powodów, dla których wymieniłem kraj bazowy wymienionych poniżej usług VPN, które nie rejestrują Twojej aktywności przeglądania.

W tym miejscu spójrzmy na listę najlepszych dostawców usług VPN bez logów.

Najlepsze usługi VPN bez logów w 2021 roku:


1. VPNArea 

VPNArea

To wielokrotnie nagradzana usługa VPN. Oferują wspólne adresy IP i nie prowadzą dzienników, aby zapewnić prywatność swoim klientom.

Działają pod jurysdykcją Bułgarii i działają w branży VPN od 2012 roku.

Mając jedno konto w VPNArea, możesz podłączyć do 6 urządzeń. Oferują nieograniczoną przepustowość i mają system wyłącznika awaryjnego, który zapobiega wyciekom IP w przypadku zerwania połączenia VPN.

Akceptują płatności przez PayPal, karty kredytowe / debetowe, Bitcoin i Payza.

Plany VPNArea

Mają również 7-dniową politykę zwrotów, w której możesz anulować swoje konto i otrzymać pełny zwrot pieniędzy w ciągu 48 godzin.

Uzyskaj VPN od VPNArea

2. Windscribe

Windscribe

Windscribe to popularna usługa VPN typu freemium, w której możesz korzystać z domeny darmowy VPN bez logów z do 10 GB danych.

Zawsze możesz przejść na jeden z płatnych planów, aby usunąć wszystkie ograniczenia dotyczące przepustowości i liczby równoczesnych połączeń.

Nie przechowują żadnych dzienników przeglądania, sygnatur czasowych adresów IP ani żadnych zapisów odwiedzanych witryn. Jedyne, co rejestrują, to wykorzystanie przepustowości, które resetuje się co miesiąc.

Nie uważam, że to źle i spełnia nasze kryteria najlepszych sieci VPN, które nie prowadzą dzienników.

Firma ma siedzibę poza Kanadą, a Bittorrent jest dozwolony na wszystkich serwerach z wyjątkiem Indii.

Plany Windscribe

Akceptują płatności za pośrednictwem PayPal, karty kredytowej, Bitcoin (za pomocą BitPay) i Payment Wall.

Dla nich prywatność jest najważniejszym kryterium, dlatego ich aplikacja komputerowa ma wbudowaną zaporę ogniową. Twierdzą, że jest lepszy od wyłącznika awaryjnego, ponieważ zapory domyślnie blokują całą łączność zewnętrzną w przypadku zerwania połączenia.

Kolejną fajną rzeczą dotyczącą Windscribe jest to, że możesz uzyskać dodatkowe 5 GB bezpłatnych danych, po prostu tweetując o nich. Dostęp do tego można uzyskać za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego konta.

Ogólnie rzecz biorąc, Windscribe to niezawodna bezpłatna / płatna usługa VPN bez logów.

Zdobądź darmowy VPN od Windscribe

3. Mullvad

Mullvad

Mullvad to firma ze Szwecji, która zaczęła dostarczać VPN z powodów politycznych.

Właściciele są optymistyczni w kwestii swojej polityki. Mówią: „Wolelibyśmy raczej zamknąć firmę niż przekazywać poufne informacje rządowi lub jakiejkolwiek agencji”. Ale ponieważ nie przechowują żadnych dzienników, nie ma informacji, które można by przekazać rządowi lub agencji.

Akceptują płatności przelewem bankowym, Swish, PayPal, Bitcoin i gotówką. Zachęcają do zachowania anonimowości i płacenia Bitcoinem lub gotówką. Uwaga: jeśli płacisz Bitcoinem, jest to 10% tańsze.

Rozpoczęcie pracy z Mullvad jest łatwe, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to wygenerować numer konta. Otrzymujesz 3-godzinny darmowy okres próbny, a żeby z niego skorzystać, wystarczy doładować numer konta.

Cena to tylko 5 € miesięcznie.

Utwórz konto na Mullvad

4. Anonimizator 

Anonimizator

Ci faceci mają ponad 20 lat służby i surową politykę „braku logów”.

Cały ruch jest dozwolony, o ile jest zgodny z umową EULA i warunkami korzystania z usługi.

Jedyne, co mi się w nich nie podoba, to oni działają pod jurysdykcją Stanów Zjednoczonych. Nie jestem też pewien, czy zezwalają na ruch Bittorrent / P2p.

Są jedną z nielicznych usług VPN bez logów, która akceptuje płatności gotówką. Nie mają żadnej opcji płatności Bitcoinem lub kryptowalutą.

Anonymizer oferuje 14-dniowe konto próbne bez konieczności podawania szczegółów płatności.

Jednak kiedy próbowałem skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego z Indii, okazało się, że nie jest on dostępny z mojej lokalizacji. Ale po prostu skorzystałem z innej usługi VPN, aby zmienić moją lokalizację, a następnie skorzystałem z wersji próbnej.

Rozpoczęcie pracy z Anonymizerem było łatwe na moim Mac OS, aw ciągu 2 minut od rejestracji zacząłem korzystać z ich VPN.

Pierwsze kroki z anonimizatorem

Uzyskaj 2 tygodnie darmowej wersji próbnej VPN Anonymizera

5. IPVanish

IPVanish

To kolejna popularna usługa VPN, która nie prowadzi dzienników i zapewnia całkowitą anonimowość.

Wadą tej usługi jest to, że są zlokalizowane na Florydzie w USA, więc nie są najbardziej polecanymi usługami VPN na tej liście.

Akceptują płatności za pośrednictwem Bitcoin, PayPal i kart kredytowych. Nie ma ograniczeń w zakresie ruchu i zdecydowanie możesz pobierać torrenty za pomocą IPVanish, jeśli chcesz.

Mają również funkcję Killswitch, która przerywa połączenie internetowe, gdy połączenie z VPN zostaje przerwane, aby zapobiec wyciekowi informacji o IP.

Kolejną fajną cechą IPVanish jest automatyczne losowanie adresu IP w wybranych odstępach czasu. Uwaga: musisz włączyć tę funkcję.

Zdobądź IPVanish VPN

6. AirVPN

AirVPN

To jest ich slogan: „Powietrze, które oddycha prawdziwym internetem”.

Ta usługa z Włoch nie rejestruje żadnych informacji dotyczących przeglądania.

AirVPN używa OpenVPN do ustanowienia połączenia między Twoim komputerem a jego serwerami. OpenVPN to najbardziej niezawodne i bezpieczne rozwiązanie dla zaszyfrowanych tuneli.

AirVPN zezwala na ruch torrentów, ruch udostępniania plików i każdy inny rodzaj ruchu. Nie ma żadnych ograniczeń.

Aby zapewnić anonimowość, akceptują płatności w Bitcoinie i wielu innych kryptowalutach za pośrednictwem CoinPayments.

Dzięki jednemu połączeniu AirVPN możesz jednocześnie podłączyć do 3 urządzeń.

Dołącz do AIRVPN

7. NordVPN

NordVPN

NordVPN ma siedzibę w Panamie, a będąc firmą z Panamy, możesz oczekiwać od nich maksymalnej prywatności.

Pozwalają na wszelkiego rodzaju ruch, w tym ruch P2P. Akceptują również płatności za pomocą Bitcoin.

Możesz podłączyć do 6 urządzeń jednocześnie z jednym kontem NordVPN.

Konto NordVPN

To jedna z niewielu oferowanych usług VPN podwójna sieć VPN. Użytkownik łączy się z pierwszym węzłem, w którym dane są szyfrowane. Następnie zaszyfrowane dane przepływają do drugiego węzła i są ponownie szyfrowane, a dopiero potem docierają do Internetu.

Mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i oferują 3-dniowy okres próbny.

Dołącz do NordVPN

Inne usługi VPN, które nie prowadzą dzienników

  • ExpressVPN – firma z Brytyjskiej Wyspy Dziewiczej bez przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Pozwalają na cały ruch, w tym ruch BitTorrent / P2P.
  • IPredeator – Baza danych sesji pochodzi z Cypru i nie obejmuje pochodzenia I.P. adres użytkownika. Po zakończeniu ustanowionego połączenia informacje o sesji są usuwane z bazy danych sesji. Akceptują płatności za pośrednictwem PayPal, Bitcoin, Payza i Payson. Jedyny ruch, który filtrują, to SMTP na porcie 25. Warrant Canary.
  • BolehVPN – BolehVPN ma siedzibę na Seszelach. To kolejna popularna usługa VPN, która nie prowadzi żadnych dzienników. Większość ich serwerów obsługuje ruch P2P, z wyjątkiem niektórych dostawców surfowania / przesyłania strumieniowego o surowych wymaganiach DMCA. Akceptują płatności za pośrednictwem PayPal, Payment Wall, CoinPayments, PayDollar, Molly, a także Bitcoin / Dash.

Cóż, jest jeszcze kilka usług VPN, które nie rejestrują Twoich działań. Jednak te, które wymieniłem powyżej, są najlepszymi usługami VPN bez logów.

Jak wspomniałem wcześniej, staraj się trzymać z dala od usług VPN zlokalizowanych poza Stanami Zjednoczonymi / Wielką Brytanią lub „5 oczu krajów„.

Nie ma problemu z używaniem PayPal lub kartą kredytową do zakupu usługi VPN, jednak w miarę możliwości używaj Bitcoin lub innej kryptowaluty, aby dokonać zakupu. Korzystanie z kryptowaluty zapewnia większą prywatność w życiu online.

Czy chcesz polecić inną usługę VPN bez dzienników? Daj mi znać w sekcji komentarzy poniżej!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map