Przewodnik MyCointainer – łatwe obstawianie

Handel kryptowalutami to trudny biznes, szczególnie dla osób, które są nowicjuszami w handlu i nie mają doświadczenia w handlu walutami lub akcjami. Nawet jeśli jesteś doświadczonym handlowcem, kryptowaluty są notorycznie niestabilne, a osiągnięcie zysku z pewnością nie jest spacerkiem po parku. Istnieją jednak inne sposoby, dzięki którym możesz zarobić na przestrzeni kryptowalut.

Jednym z takich sposobów jest obstawianie, które omówimy nieco bardziej szczegółowo później. Wiele osób uważa, że ​​kryptowaluta to Bitcoin. Jednak Bitcoin jest poza zasięgiem większości ludzi, ponieważ wymaga drogich platform wydobywczych i dużej mocy obliczeniowej. Inwestorzy i entuzjaści kryptowalut, którzy chcą zarobić na walutach cyfrowych, mogą wybrać monety potwierdzające stawkę (PoS), aby zdobyć nagrody.

W tym miejscu pojawia się MyCointainer. MyCointainer to pula obstawiania PoS. Zapewnia łatwy ekosystem, umożliwiając użytkownikom czerpanie korzyści z gospodarki cyfrowej.

MyCointainer został założony, aby zapewnić łatwy dostęp do przestrzeni kryptograficznej zarówno profesjonalistom, jak i nowicjuszom. Założyciele określają to jako rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć łatwy dostęp do świata kryptowalut. Platforma ma na celu popchnięcie masowego przyjęcia kryptowalut na całym świecie i chce to zrobić, zapewniając ludziom dostęp do zasobów cyfrowych i korzyści, które z nimi związane.

MyCointainer zobowiązuje się do przyjęcia podejścia „przede wszystkim użytkownik” i wierzy w zapewnianie klientom wartości poprzez innowacyjne projektowanie produktów i edukację. MyCointainer wierzy i ma nadzieję, że uda się osiągnąć scenariusz korzystny zarówno dla branży, jak i dla ludzi. MyCointainer szuka również możliwości współpracy z giełdami, nowymi partnerami i przedsiębiorcami w zakresie nowych i istniejących projektów.

O MyCointainer

MyCointainer składa się z zespołu kreatywnych przedsiębiorców i technologów z dużym doświadczeniem w kryptowalutach i powstającej krypto-ekonomii. Jest to platforma do obstawiania online i Masternode, która umożliwia handlowcom kryptowalut obstawianie ich kryptowalut i osiąganie zysków. MyCointainer to łatwy i bezpieczny sposób na obstawianie i zarabianie kryptowaluty potwierdzającej stawkę. Platforma jest łatwa w użyciu i pozwala użytkownikom wybierać i stawiać swoje monety oraz zdobywać nagrody z wielu kryptowalut. W przypadku wybranych monet platforma oferuje zaawansowane automatyczne obstawianie.

Misja MyCointainer

 • MyCointainer chce udostępnić masom kryptowaluty i technologię blockchain.
 • Platforma ma na celu zapewnienie użytkownikom profesjonalnych, bezpiecznych i łatwych usług obstawiania kryptowalut.
 • Uprość kupno i sprzedaż walut cyfrowych po najlepszych możliwych kursach dzięki wbudowanej wymianie kryptowalut.
 • Zbuduj platformę społecznościową i zbierz osoby i firmy, które chcą pozytywnie wpłynąć na społeczeństwo i gospodarkę cyfrową.

MyCointainer wykorzystuje obstawianie, aby umożliwić użytkownikom obstawianie swoich monet i osiąganie zysków, więc przyjrzyjmy się pokrótce, czym jest obstawianie.

Co to jest Staking?

Staking to alternatywny mechanizm konsensusu dla górnictwa. Staking umożliwia zabezpieczenie sieci przy minimalnym zużyciu energii. Nie wymaga też potężnych i drogich zestawów, jak w przypadku mechanizmów konsensusu proof-of-work. Można go zdefiniować jako proces, w którym użytkownik uczestniczy w walidacji transakcji na łańcuchu blokowym typu proof-of-staw. Łańcuch bloków potwierdzający stawkę pozwala każdemu, kto ma określone minimalne saldo w określonej walucie, weryfikować transakcje i zdobywać nagrody poprzez obstawianie.

Jak dokładnie działa obstawianie? Staking wymaga spełnienia kryterium minimalnego salda. Jeśli minimalne saldo nie zostanie osiągnięte, użytkownik nie może uczestniczyć w obstawianiu. Po osiągnięciu minimalnego salda równoważna kwota kryptowaluty zostaje zdeponowana w sieci jako stawka. Potraktuj stawkę jako depozyt zabezpieczający. Po ustaleniu stawki możesz głosować za zatwierdzeniem transakcji.

Zasady obstawiania są różne dla każdej sieci, ale tutaj jest ogólny zarys umowy o obstawianie.

 • Staker zweryfikuje tylko prawidłowe transakcje i nie zatwierdzi transakcji podwójnego wydania.
 • Za zatwierdzenie transakcji staker otrzymuje nagrodę od sieci.
 • Jeśli staker potwierdzi nieprawidłowe transakcje (podwójne wydatki), może stracić część lub całość swojej stawki.

Zwykle w przypadku wielu usług lub obstawiania solo istnieje „minimalne saldo”. Jednak w przypadku MyCointainer nie jest wymagane żadne minimalne saldo, użytkownicy mogą zacząć obstawiać dowolną kwotę. ”

Jakie są monety potwierdzające stawkę??

Aby zrozumieć, czym są monety potwierdzające stawkę, musimy najpierw zrozumieć pojęcie dowodu stawki. Dowód stawki umożliwia jednostkom weryfikację transakcji blokowych w zależności od posiadanych monet. Proof-of-hill został stworzony jako alternatywa dla mechanizmu konsensusu proof-of-work. Proof of work to oryginalny mechanizm konsensusu w technologii blockchain.

Było jednak jasne, że proof-of-work miał kilka problemów. Wymagało to od górników ogromnych mocy haszowania. Mogłoby to być możliwe tylko dzięki drogim i potężnym platformom wydobywczym, które zużywają dużo energii. Zmniejsza to marże zysku i nie jest również bardzo energooszczędne. Dowód stawki stanowi rozwiązanie dla drogich platform wydobywczych i wymaga dużej ilości energii. Daje możliwość wydobycia jednostkom na podstawie procentu monet górnika w danym momencie. Dowód stawki zabezpiecza również sieć, ponieważ jest mniej podatna na ataki.

Monety z potwierdzeniem stawki zapewniają użytkownikom, którzy posiadają te monety, realną wartość ze względu na dywidendy. Dywidendy te są uzyskiwane, gdy użytkownicy stawiają swoje monety na platformach stakingowych i Masternode, takich jak MyCointainer.

Kompleksowe rozwiązanie

Platforma do obstawiania MyCointainer to najłatwiejszy sposób na obstawianie kryptowalut. Pozwala użytkownikom wybrać monety potwierdzające stawkę, które chcą, i pozwala użytkownikom zdobywać nagrody za obstawianie wiele zasobów kryptograficznych. Dzięki dostępności Advanced Automatic Masternode Staking na wybrane monety, platforma zapewnia użytkownikom maksymalne wykorzystanie ich inwestycji. MyCointainer ma nadzieję wprowadzić zdecentralizowaną gospodarkę do głównego nurtu i uczynić ją łatwą do zrozumienia dla mas.

Dlaczego powinieneś wybrać MyCointainer?

Istnieje kilka powodów, dla których powinieneś wybrać MyCointainer, jeśli chcesz postawić swoje kryptowaluty.

 • Jest prosty w obsłudze i ma niezwykle przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika.
 • Jest regulowany i posiada licencje na zarządzanie portfelem i usługi wymiany walut.
 • Nie jest wymagana minimalna inwestycja. Jest to główna zaleta w stosunku do obstawiania solo masternode.
 • Po rejestracji na MyCointainer użytkownicy otrzymują bonus powitalny w postaci określonej ilości monet, które pokazują, jak odbywa się obstawianie.

Jak możesz zainwestować w MyCointainer?

Inwestowanie w MyCointainer jest niezwykle proste.

 • Po zarejestrowaniu się na platformie kliknij „Inwestuj”.
 • Wybierz walutę, w którą chcesz zainwestować (możesz wybrać dowolną z wymienionych walut)
 • Po wybraniu waluty, w którą chcesz zainwestować, wygeneruj adres swojego portfela, a MyCointainer dokona wpłaty do portfela. Użytkownicy muszą dokonać wpłaty na wygenerowany adres w MyCointainer. Mogą również kupować monety za pieniądze fiducjarne lub BTC bezpośrednio na platformie.
 • Po zaksięgowaniu wpłaty MyCointainer wygeneruje wszystkie zyski na adres portfela.

——–

——–

MyCointainer to wiodąca platforma do obstawiania, oferująca platformę do sprawdzania stawki. Oznacza to, że użytkownicy platformy mogą kupować kryptowaluty, angażować się w obstawianie puli i obstawianie Masternode. Jednocześnie wszystkie dochody podlegają oprocentowaniu składanemu. MyCointainer zapewnia największy zysk z inwestycji. MyCointainer jest również usługą regulowaną finansowo i pomyślnie odnowił swoją licencję prawną nr. FVT000255 w estońskiej jednostce analityki finansowej. Jest to zgodne z wymogami niezbędnymi do działania jako regulowany dostawca usług związanych z portfelem i wymianą kryptowalut. Dotyczy to zarówno par kryptowalut, jak i zakupu środków cyfrowych za pieniądze fiducjarne

Wszystkie fundusze na MyCointainer są chronione przez SAFU (Secure Asset Fund for Users), a protokoły bezpieczeństwa platformy zapewniają, że wszystkie fundusze są chronione wielowarstwowymi zabezpieczeniami.

Jak otworzyć konto w MyCointainer?

Otwarcie konta w MyCointainer jest stosunkowo proste i proste. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami.

 • Przejdź do witryny MyCointainer pod adresem www.mycointainer.com.
 • Na stronie internetowej będziesz musiał wypełnić formularz rejestracyjny.
 • Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wprowadź swój adres e-mail i utwórz hasło do swojego konta. Pamiętaj, aby ustawić silne hasło, ale także takie, które łatwo zapamiętasz.
 • Po skonfigurowaniu konta otrzymasz wiadomość e-mail, za pośrednictwem której będziesz musiał potwierdzić swoje konto. Po potwierdzeniu konta możesz zaczynać.

Jak możesz zdobywać nagrody dzięki MyCointainer?

Gdy już masz wybraną kryptowalutę, która zostanie przypisana do Twojego adresu do obstawiania MyCointainer, proces rozpocznie się automatycznie. Po rozpoczęciu obstawiania wszystkie zyski zostaną przelane na Twoje konto. MyCointainer uczynił proces zarabiania pasywnego przejrzystym i weryfikowalnym. Uczestnicy puli stawek otrzymują kopię wszystkich stawek, transakcji i nagród. Dodatkowo platforma aktywnie pracuje nad koncepcją pozwalającą na rozdzielenie nagród między tymi pochodzącymi ze stakingu i tymi, które pochodzą z Masternodes.

Jakie są zalety i cechy MyCointainer?

MyCointainer to platforma, która wykorzystuje technologię potwierdzania stawki i umożliwia użytkownikom osiąganie zysków poprzez obstawianie. Użytkownicy stawiają swoje monety na platformie, aby zostać walidatorami i otrzymać nagrodę za udane transakcje. Niektóre z zalet platformy MyCointainer to

 • Działa jako brama od walut fiducjarnych do kryptowalut. Użytkownicy platformy MyCointainer mogą łatwo kupować kryptowaluty za pomocą tradycyjnych walut fiducjarnych.
 • Użytkownicy MyCointainer mogą uzyskać dostęp do wspólnych obstawiania Masternodów obejmujących kilka różnych monet. Nagrody uzyskane w ten sposób podlegają oprocentowaniu składającemu, co znacznie zwiększa zarobki użytkownika.
 • MyCointainer ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest łatwy w użyciu zarówno dla nowych, jak i doświadczonych traderów. Interfejs jest na tyle łatwy, że nawet początkujący może zrozumieć i zarządzać swoimi monetami za pomocą platformy.
 • Platforma udostępnia masom technologię blockchain i kryptowaluty, umożliwiając im czerpanie korzyści z gospodarki cyfrowej.
 • Zespół wsparcia MyCointainer jest proaktywny, szybki i gotowy do pomocy z każdym problemem, z którym mogą się spotkać użytkownicy.
 • Platforma umożliwia użytkownikom dokonywanie wpłat i wypłat w dowolnym momencie.
 • Zawiera regularne zrzuty. Kliknij tutaj i bądź na bieżąco z najnowszymi alertami o zrzutach.
 • Platformy pobierają opłaty za wymianę / wypłatę, aby wygenerować nagrody. Po wykupieniu usługi MyCointainer POWER wszystkie te opłaty są natychmiast zniesione.
 • MyCointainer ma zautomatyzowane obstawianie. Oznacza to, że wszystko, co musisz zrobić, to dokonać wpłaty, zatrzymać inwestycję, a platforma zajmie się resztą. Możesz usiąść, zrelaksować się i obserwować wzrost inwestycji.
 • MyCointainer ma wbudowaną giełdę kryptowalut. Platforma wykorzystuje wiele punktów API i uzyskuje najniższe ceny, dzięki czemu użytkownicy nie muszą ciągle przeglądać różnych giełd, aby uzyskać najlepszą ofertę. Platforma pozwala użytkownikom łatwo kupować kryptowaluty za pieniądze fiducjarne lub wymieniać monety.

Bezpieczeństwo na platformie MyCointainer

MyCointainer zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, jeśli chodzi o bezpieczeństwo środków zdeponowanych przez użytkowników.

Jeśli użytkownik planuje interakcję z walutą fiducjarną, platforma ma ścisłe wymagania zgodności z KYC i AML, a tylko zweryfikowani użytkownicy mogą korzystać z platformy, dokonywać wpłat, wypłacać lub obstawiać. Zapewnia to bezpieczne środowisko dla użytkowników korzystających z platformy.

System podwójnej kontroli MyCointainer dodaje kolejny poziom bezpieczeństwa użytkownikom platformy.

Cyfrowe zasoby platformy są przechowywane offline w portfelach chłodni. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo przed hakerami, a monety są przesyłane tylko wtedy, gdy ma miejsce transakcja. Użytkownicy MyCointainer są również chronieni przez SAFU (Secure Asset Fund for Users).

Poziomy mocy MyCointainer

Zespół stojący za MyCointainer stwierdził, że ich celem jest udostępnienie masom kryptowalut i gospodarki cyfrowej. MyCointainer POWER jest krokiem w tym kierunku. Czym jest MyCointainer POWER? Jest to usługa oparta na subskrypcji, która otwiera traderów i entuzjastów kryptowalut na zupełnie nowy sposób osiągania zysków.

MOC MyCointainera ma trzy poziomy – ZERO, MAX i PROCENT. Wszystkie trzy poziomy pobierają 0% opłat za obstawianie wszystkich aktywów, zero opłat za wypłatę i zero opłat na wszystkich 200+ parach wymiany. Szczegółowe porównanie można znaleźć w poniższej tabeli.

Spośród tych trzech najbardziej popularny był poziom POWER MAX. Poziom ten można osiągnąć za miesięczną opłatą 8,90 EUR (z VAT).

MyCointainer – największa pula stawek, która obsługuje ponad 85 aktywów

MyCointainer to platforma centralna, która umożliwia użytkownikom kupowanie, wymianę i obstawianie ich kryptowalut. Poza usługami stakingu MyCointainer to także świetne źródło wiedzy dla entuzjastów kryptowalut. Plik blog platformy, MyCointainer Insights ma ogromne zasoby informacji związanych z kryptowalutami. Zawiera informacje na tematy takie jak gospodarka kryptograficzna, przewodniki po kryptowalutach i wiadomości dotyczące blockchain.

Zintegrowana giełda kryptowalut MyCointainer pozwala użytkownikom kupować różne aktywa cyfrowe, wymieniać monety na inne waluty cyfrowe i stawiać inwestycje, aby osiągać zyski. MyCointainer ma już od dwóch lat godne pozazdroszczenia osiągnięcia i zapewnia większy potencjał zarobkowy niż inne platformy do obstawiania. Dzieje się tak, ponieważ inne platformy do obstawiania oferują tylko obstawianie typu „dowód stawki”. Z drugiej strony MyCointainer oferuje obstawianie typu Proof of Stake i Masternode. Obstawianie Masternode jest oferowane wszędzie tam, gdzie postawiona moneta może wspierać technologię.

MyCointainer pobiera opłatę za stawkę, ale pobierana opłata jest wyjątkowo niska. Użytkownicy mogą również obstawiać monety bez opłaty za obstawianie. MyCointainer ma również lepsze protokoły bezpieczeństwa w porównaniu z innymi platformami do obstawiania, zapewniając bezpieczeństwo Twojego konta i zasobów cyfrowych. Platforma uznaje ryzyko związane z usługami scentralizowanymi. Z tego powodu platforma wprowadziła SAFU (Secure Asset Fund for Users). SAFU zapewnia, że ​​środki zdeponowane w MyCointainer są chronione przed zagrożeniem włamaniem.

Wniosek

Platforma MyCointainer działa już od dwóch lat i ma nadzieję na zbudowanie zdrowej społeczności traderów i entuzjastów kryptowalut. Ma nadzieję, że wzmocni ich pozycję, dając im środki do zarabiania pasywnego dochodu. Nagrody zdobyte za pośrednictwem MyCointainer podlegają oprocentowaniu składającemu, co zwiększa zyski uzyskiwane przez użytkowników. MyCointainer powinien być jedyną platformą, na którą powinni zwracać uwagę osoby, które chcą pasywnie zarabiać pieniądze lub chcą rozwijać swoje zasoby cyfrowe w wygodny i bezpieczny sposób.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me