Recenzja Trust Wallet: portfel, któremu naprawdę możesz zaufać

Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak ważne jest posiadanie odpowiedniego portfela kryptowalutowego dla bezpieczeństwa twoich funduszy kryptograficznych.

Jednak znalezienie odpowiedniego portfela może stanowić wyzwanie, biorąc pod uwagę różnorodność opcji dostępnych na rynku. Portfele sprzętowe są najbezpieczniejsze, ale nie można ich mieć cały czas.

Dlatego ważne jest, aby mieć bezpieczne i łatwe w użyciu portfele mobilne, aby korzystać z kryptowalut w podróży.

W przeszłości prawie wszystkie portfele mobilne, zarówno dla Ethereum, jak i Bitcoin, napotkały problemy związane z ich bezpieczeństwem.

Opracowanie bezpiecznego w użyciu portfela mobilnego jest trudne, ponieważ nie jesteśmy zaznajomieni z tworzeniem portfeli typu blockchain. A ponieważ jest to nasza pierwsza próba zbudowania takich narzędzi, na pewno zdarzają się błędy.

Ale jeden portfel jest budowany stylowo i całkowicie bezpiecznie, aby wyznaczyć punkt odniesienia dla innych w przyszłości – Zaufaj portfelowi. Zagłębimy się w to dzisiaj w oparciu o następujące punkty.

 • Co to jest Trust Wallet?
 • Zaufaj funkcjom portfela
 • Obsługiwane waluty
 • Obsługiwane platformy
 • Końcowe przemyślenia

Co to jest portfel zaufania?

Portfel zaufania to bezpieczny portfel mobilny typu open source dla tokenów Ethereum i Ethereum. Portfel Trust to także przeglądarka internetowa 3, która umożliwia dostęp do Ethereum DApps.

Portfel Trust działa z dowolnymi tokenami Bitcoin, ERC20 i ERC223 i obsługuje główne łańcuchy bloków w ekosystemie Ethereum.

Dzięki portfelowi Trust otrzymujesz w pełni zweryfikowany portfel, który jest wystarczająco kompetentny do przechowywania, wysyłania i odbierania wszystkich tokenów opartych na Ethereum. Aha, i masz pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi!

Czyż nie jest to fenomenalne??

Zaufaj funkcjom portfela

 • Intuicyjny i prosty

Portfel zaufania zapewnia bardzo intuicyjny interfejs użytkownika do zarządzania i przechowywania tokenów opartych na Ethereum i Ethereum. To nie jest przesada. Możesz to rozgryźć jednym spojrzeniem. Nie korzystałem jeszcze z tego portfela, ale już mam swędzące palce ze względu na kompaktowy interfejs użytkownika, który jest również obciążony funkcjami.

 • Bezpieczny & Bezpieczne

Zaufaj interfejsowi Portfela


Dzięki portfelowi Trust otrzymujesz szyfrowanie na poziomie banku, a także masz możliwość wprowadzenia kodu PIN i danych biometrycznych w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Ponadto, ponieważ jest to portfel oparty na kliencie, zawsze masz kontrolę nad swoimi środkami.

 • Portfel HD

Podobnie jak nowoczesne portfele kryptograficzne, portfel Trust jest również portfelem HD, w którym nie trzeba wykonywać kopii zapasowych każdej pary kluczy publicznych / prywatnych. Zamiast tego możesz nadal używać tego samego portfela, który będzie tworzył kopie zapasowe rzeczy w tle. Jednak aby uzyskać dostęp do portfela, konieczne jest utworzenie kopii zapasowej materiału siewnego.

 • Niestandardowe opłaty & Gaz

Dzięki portfelowi Trust możesz również skonfigurować cenę gazu, limit gazu, a tym samym dostosować opłatę transakcyjną za pomocą tych dwóch zmiennych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o gazie, limicie gazu, przeczytaj to: Ethereum-Ether, Ether Gas, Gas Limit, Gas Price & Opłaty

 • ERC20 & ERC223

Obsługa tokenów ERC20 i ERC223 jest koniecznością w nowoczesnych portfelach Ethereum, a portfel Trust obsługuje te tokeny w bardzo prostym interfejsie użytkownika. W innym artykule porozmawiamy o tym, jak dodać te tokeny do portfela Trust.

 • Wbudowana wymiana

KyberNetwork: zdecentralizowana usługa wymiany jest również wbudowana w portfel Trust, dzięki czemu użytkownicy mogą wymieniać tokeny za pomocą aplikacji.

 • Oglądaj dowolny portfel do przechowywania w chłodni

Dzięki funkcji zegarka portfela Trust można zobaczyć wydajność innych tokenów przechowywanych w Trezorze lub Ledger Nano S. W ten sposób możesz mieć oko i nie ryzykować utraty kluczy prywatnych, ponieważ są one w chłodni.

 • Przeglądarka DApp

Przeglądarka DApp to ich najbardziej ekscytująca funkcja. Korzystając z portfela Trust, możesz uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji web3, lepiej znanych jako zdecentralizowane aplikacje, takie jak CryptoKitties lub IDEX. Dzięki tej funkcji portfel Trust chce stworzyć społeczność zdecentralizowanych aplikacji, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem portfela Trust.

Obsługiwane kryptowaluty

Portfel Trust to kompletny portfel dla ekosystemu Bitcoin i Ethereum. Obecnie ponad 20000 tokenów zbudowanych na łańcuchu blokowym Ethereum jest dostępnych za pośrednictwem portfela Trust.

Waluty obsługiwane przez MetaMask

Obsługiwana platforma

Portfel Trust jest gotowy na generację mobilną, ponieważ obsługuje zarówno iOS, jak i Androida dla Ethereum, tokenów Ethereum i innych Ethereum DApps.

Ostatnie przemyślenia: czy Trust Wallet jest bezpieczny?

Portfel zaufania istnieje już od jakiegoś czasu i jest niewątpliwie dobrze przetestowany przez lata, więc możesz zaufać mu swoimi środkami.

Ponadto portfel Trust przygotował kompleksowy sprawa dotycząca przeglądu bezpieczeństwa aby udowodnić swoją wartość na rynku. I jeszcze nie widziałem tak dokładnego przeglądu bezpieczeństwa innego mobilnego portfela w kryptosferze.

Jednak bez względu na to, jak bezpieczny jest portfel mobilny lub programowy, nigdy nie należy przechowywać w nim swojej fortuny.

W tym celu zdecydowanie zalecamy korzystanie z portfeli sprzętowych podobnych do Ledger Nano. Do codziennego użytku i uzyskiwania dostępu do ulubionych DApps możesz użyć portfela Trust.

 • Obsługiwany system operacyjny: Android & iOS
 • Wbudowana wymiana: Popularne Dapps
 • Klucze prywatne: Kontrolowane przez właściciela
 • Koszt: Bezpłatne w użyciu
 • Segwit włączony: Nie

Wreszcie Binance nabył portfel Trust, który sam w sobie mówi o jego jakości.

Z radością to ogłaszamy @TrustWalletApp staje się częścią @binance!

Nasz cel i cel pozostają takie same – budowanie świetnego produktu dla naszych użytkowników.https://t.co/Z3ghz3n0tW pic.twitter.com/jYMHOG3iX0

– Zaufanie – Portfel kryptograficzny (@TrustWalletApp) 31 lipca 2018 r

To wszystko z mojej strony we wprowadzeniu Trust Wallet. Wkrótce wrócę z czymś bardziej interesującym już wkrótce.

Jeśli jednak jesteś bardzo podekscytowany możliwością korzystania z Trust Wallet w tej chwili, wypróbuj go Android & iOS Platforma.

Mam nadzieję, że ta szczegółowa analiza pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Podziel się z nami swoją opinią w komentarzach poniżej!

Udostępnij ten post w swojej sieci na Twitterze & Facebook!

Oto kilka innych starannie wybranych artykułów, które możesz przeczytać dalej:

 • 9 najlepszych DApps na platformie Ethereum, z których możesz teraz korzystać
 • Jak wysłać Ethereum z portfela sprzętowego Ledger Nano S.
 • Jak uzyskać adres Bitcoin & Dlaczego jest to ważne
 • Najlepsze portfele Bitcoin / Altcoin na urządzenia z systemem iOS
 • 5 różnych rodzajów portfeli kryptograficznych, o których powinieneś wiedzieć
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map