To jest przewodnik sponsorowany i nie stanowi porady inwestycyjnej od CryptoCompare. Prosimy o zachowanie należytej staranności podczas zajmowania się jakąkolwiek pierwszą ofertą monet i nigdy nie inwestować więcej, niż można sobie pozwolić na utratę.

Nieruchomości są jednym z najbardziej atrakcyjnych wehikułów inwestycyjnych, ale często są nieosiągalne dla zdecydowanej większości populacji, której nie stać na zaangażowanie dużych sum pieniędzy w jedną inwestycję. Wciąż brak jest znaczącej ekspozycji na możliwości związane z nieruchomościami na wczesnych etapach rozwoju dla mniejszych inwestorów, co sprawia, że ​​inwestowanie w nieruchomości jest praktyką niezwykle scentralizowaną, dostępną tylko dla kilku dużych inwestorów.

Podczas gdy duże i wysoce lukratywne transakcje mogą być dostępne tylko dla dużych inwestorów ze względu na wysokie wymagania kapitałowe globalnej branży nieruchomości, mniejsze inwestycje są zwykle dokonywane za pośrednictwem profesjonalnie zarządzane fundusze lub programy inwestycyjne, które nabywają aktywa, łączą je w portfele i zarządzają nimi w imieniu inwestorów.

To bezobsługowe podejście stanowi problem dla mniejszych inwestorów, którzy nie mogą bezpośrednio zarządzać swoimi aktywami i muszą zamiast tego polegać na obietnicach złożonych przez zarządzających funduszami. Thaler, ma nadzieję zmienić ten paradygmat dzięki przełomowemu rozwiązaniu i umożliwić mniejszym inwestorom faktyczne uczestnictwo w branży nieruchomości.

Czym jest Thaler.One

Talar Jeden jest zdecentralizowanym narzędziem inwestycyjnym, zaprojektowanym przez zespół specjalistów od nieruchomości i bankowości inwestycyjnej. Firma dąży do wyeliminowania „pośrednika” i umożliwienia małym inwestorom kupowania nieruchomości w ich regionie lub poza nim oraz zarządzania swoimi aktywami w opłacalny i niezależny sposób, łącząc profesjonalne narzędzia do inwestowania w nieruchomości z technologią blockchain.

Aby to osiągnąć, firma planuje zbudować platformę do inwestowania w nieruchomości i emitować tokeny wspierane przez materialne aktywa nieruchomościowe przy użyciu inteligentnych kontraktów Ethereum, dając inwestorom możliwość uczestniczenia w transakcjach na wczesnym etapie, niezależnie od tego, czy jest to indywidualnie, czy razem z innymi drobnymi inwestorami w funduszu zarządzanym przez Thaler.One. Założyciel i dyrektor generalny Thaler, Will Andrich, jeden z nich stwierdził:

„Poprzez tokenizację tradycyjnych aktywów nieruchomościowych – historycznie mniej zmiennych niż kryptowaluty i złoto – Thaler.One planuje otworzyć międzynarodowy rynek nieruchomości dla szerszego grona inwestorów prywatnych i zapewnić tym inwestorom sposób na dywersyfikację i ponowne zbilansowanie portfeli bez konieczności wychodzenia ekosystem kryptowalut ”.

Plan Thaler.One

Początkowo założyciele przeprowadzą rundę finansowania wraz ze sprzedażą prywatną ograniczonej liczbie inwestorów. Pierwszy etap obejmie opracowanie i testowanie koncepcji, stworzenie platformy, strukturyzację prawną i marketing.

Drugi etap (przedsprzedaż) rozpocznie się zaraz po zakończeniu pierwszego etapu. Na etapie przedsprzedaży inwestorzy będą mieli możliwość zakupu tokenów Thaler, z których wpływy zostaną przeznaczone na nabycie portfela aktywów nieruchomościowych do dalszej działalności operacyjnej spółki.

Po około 3 miesiącach od przedsprzedaży plik I CO odbędzie się. Na tym etapie dokonane zostaną pierwsze transakcje nabycia nieruchomości, a inwestorzy będą mogli ocenić jakość aktywów i ich wyniki. Fundusze zebrane podczas ICO zostaną wykorzystane do nabycia większej liczby aktywów w zakresie nieruchomości, w którym to momencie firma zacznie umacniać się jako instrument inwestycyjny na rynku nieruchomości ze zdywersyfikowanym portfelem aktywów.

Po 6 miesiącach od przedsprzedaży Thaler.One wyemituje tokeny Thaler.Block (skierowane do inwestorów indywidualnych), które będą reprezentować prawa do określonych dóbr materialnych na platformie. Ten proces nazywa się „tokenizacją” aktywów. Jednocześnie firma uruchomi wewnętrzną giełdę, na której będzie można handlować tokenami, co ułatwi ich płynność.

Ponadto firma stworzy również rynek, na którym inwestorzy i agenci nieruchomości mogą pozyskiwać kapitał lub sprzedawać swoje nieruchomości w najbardziej opłacalny sposób poprzez „tokenizację” swoich aktywów na dodatkowe tokeny Thaler.Block. Tokeny Thaler.Block zapewnią ich posiadaczom „większą elastyczność w wyborze konkretnych nieruchomości do ich portfeli, dopasowując ich profile ryzyko-nagroda, a także zapewnią im proporcjonalny udział w dochodzie generowanym przez te nieruchomości”, biały papier wyjaśnia.

Firma zobowiązuje się do pełnej kontroli wstępnej wszystkich nieruchomości i projektów przed zaoferowaniem ich inwestorom. Ponadto procent całkowitej podaży tokenów Thaler.Block zawsze będzie w rękach firmy, dlatego firma nie będzie oferować aktywów do tokenizacji, w które nie jest gotowa samodzielnie zainwestować.

Inwestorzy talarowi otrzymają zwroty z dochodów z najmu i zysków kapitałowych, z odsprzedaży aktywów nieruchomościowych, a także dochody z tytułu „tokenizacji” aktywów dla nieruchomości osób trzecich i właścicieli projektów. Struktura prawna firmy ma być zgodna z prawem UE, ponieważ biały papier czyta:

„Aby zapewnić spełnienie wymogów prawa UE, Thaler.One będzie zarządzany i obsługiwany zgodnie z Dyrektywą ZAFI, ograniczając uznaniowe prawa twórców projektu, a tym samym podnosząc poziom ochrony praw inwestorów tokenowych Thaler. Token talara to token bezpieczeństwa, w sprawie którego planujemy złożyć powiadomienie w ramach SEC. ”

Thaler Token i ICO

Tokeny Thaler będą w pełni zgodne ze standardem ERC-20 i będą wspierane przez aktywa nieruchomości. Tokeny zapewnią posiadaczom bieżący dochód z nieruchomości oraz dochód z usług oferowanych za pośrednictwem platformy Thaler.One. Żetony talara będą sprzedawane na trzech różnych etapach:

  1. Prywatna sprzedaż | Do 3 milionów USD od ograniczonej liczby uczestników / partnerów strategicznych. Wymagane będą dalsze zobowiązania kapitałowe do udziału w sprzedaży w Etapach 2 i 3.
  1. Przedsprzedaż | 1 talar = 1 dolar amerykański. Softcap 30 mln USD, Hardcap 50 mln USD. Na pierwsze 5 mln USD będzie 7% rabatu, a na kolejne 10 mln USD 5%.
  1. I CO | 1 talar = 1 dolar amerykański. Softcap 50 mln USD, Hardcap 100 mln USD. Na etapie ICO nie będą oferowane żadne zniżki.

Spinki do mankietów

Aby dowiedzieć się więcej o Talarze, odwiedź ich Stronie internetowej, Świergot, Facebook lub przeczytaj biały papier.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me