To jest przewodnik sponsorowany i nie stanowi porady inwestycyjnej od CryptoCompare. Prosimy o zachowanie należytej staranności podczas zajmowania się jakąkolwiek pierwszą ofertą monet i nigdy nie inwestować więcej, niż można sobie pozwolić na utratę.

Technologia nieustannie ewoluuje w zdumiewającym tempie, zmieniając sposób, w jaki łączymy się ze sobą i wymieniamy informacje, podobnie jak zagrożenia, które z nią związane. Od hakerów przez zwodnicze reklamy po zaawansowane złośliwe oprogramowanie – surfowanie po Internecie może być niebezpiecznym przedsięwzięciem, a zrobienie tego bez ochrony może kosztować pracę lub pliki osobiste, a nawet ciężko zarobione oszczędności.

Ponieważ cyberprzestępcy wciąż doskonalą swoje umiejętności i wymyślają nowe kierunki ataków, specjaliści od cyberbezpieczeństwa wraz z ich rozwiązaniami programowymi muszą ewoluować w jeszcze szybszym tempie oraz odkrywać nowe i kreatywne rozwiązania. Podczas gdy starsze oprogramowanie antywirusowe odegrało dużą rolę w ochronie nas przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem w przeszłości, nadszedł czas, kiedy należy zastosować nowe strategie.

To jest gdzie LevelNet, pojawia się platforma cyberbezpieczeństwa nowej generacji!

Co to jest LevelNet?

Mówiąc prościej, LevelNet to pierwsze na świecie zdecentralizowane rozwiązanie z zakresu cyberbezpieczeństwa. Działa równolegle do tradycyjnych programów antywirusowych, funkcjonując jako sieć zbiorowego bezpieczeństwa informacji, w której każdy użytkownik jest na bieżąco aktualizowany i chroniony przed nowymi zagrożeniami. LevelNet wykorzystuje informacje zebrane przez każdego użytkownika w sieci oraz środki zastosowane przez ich programy antywirusowe, aby zapewnić bezpieczeństwo każdemu urządzeniu członkowskiemu.

Podczas gdy niektóre programy antywirusowe mogą być bardziej zaawansowane niż inne lub stosować lepsze środki do niektórych ataków niż inne, dzięki LevelNet każdy użytkownik może mieć dostęp do najbardziej zaawansowanych środków bezpieczeństwa dla każdego konkretnego zagrożenia bez konieczności wyszukiwania i płacenia za jedno lub kilka zaawansowanych rozwiązania w zakresie oprogramowania antywirusowego, dzięki czemu są znacznie bezpieczniejsze dla wszystkich zaangażowanych osób. Plik biały papier czyta:

„LevelNet integruje praktycznie wszystkie istniejące technologie antywirusowe w jednej prostej, przyjaznej dla użytkownika aplikacji. Ten rozproszony system umożliwia uczestnikom udostępnianie danych o zagrożeniach globalnie iw czasie rzeczywistym, dzięki czemu cały system staje się znacznie inteligentniejszy i szybszy niż jakikolwiek pojedynczy dostawca cyberbezpieczeństwa ”.

Jak działa LevelNet?

Więc jak to robi LevelNet praca? Mówiąc prościej, system LevelNet zapewnia środki cyberbezpieczeństwa przeciwko podejrzanym plikom / wirusom / zagrożeniom wykrytym przez dowolną aplikację antywirusową obecną na każdym z urządzeń / węzłów sieciowych. Pliki te można poddać kwarantannie lub usunąć niezależnie od tego, czy na konkretnym urządzeniu jest zainstalowane oprogramowanie antywirusowe.

LevelNet wykrywa zagrożenia, monitorując reakcję systemów bezpieczeństwa zainstalowanych na urządzeniu każdego użytkownika. Ta odpowiedź jest następnie analizowana przez oprogramowanie klienckie, a wyniki są wysyłane do sieci LevelNet i na serwery sieciowe w celu dalszego przetwarzania, a także określenia poziomu konkretnego zagrożenia. Jeśli system LevelNet uzna wyniki odpowiedzi za potencjalne lub realne zagrożenie, wszyscy użytkownicy otrzymują informacje o pliku lub oprogramowaniu wraz z sugerowanymi działaniami przeciwko wykrytemu zagrożeniu.

LevelNet nie tylko ostrzega użytkowników przed określonymi zagrożeniami, ale także utworzy zdecentralizowaną bazę danych reputacji w celu określenia poziomu ryzyka niektórych pakietów oprogramowania. System ten jest oparty na takich czynnikach, jak reakcje antywirusowe z urządzeń użytkowników, poziom zaufania ze strony wydawcy, rozpowszechnienie oprogramowania w sieci oraz liczba dodatków do białych list wyjątków od użytkowników.

Wydawcy mogą ubiegać się o umieszczenie na białej liście LevelNet jako renomowany twórca oprogramowania, gdzie muszą zarejestrować się i przejść procedury weryfikacyjne. Po wykonaniu tych czynności wydawca może przesłać swój pakiet oprogramowania, a także udostępnić aktualizacje do nowszych wersji, gdy staną się dostępne. Według do LevelNet „wszystkie przesyłane później pliki są również poddawane automatycznemu skanowaniu antywirusowemu pod kątem potencjalnego istnienia złośliwych komponentów”.

LVL Token i ICO

W celu sfinansowania rozwoju, marketingu i wprowadzenia na rynek rozwiązania LevelNet Level Capital LLC uruchomi platformę Pierwsza oferta monet (ICO) kampania, w której token LevelNet (LVL) zostanie udostępniony kibicom.

Token LVL zapewni swoim posiadaczom kilka korzyści, takich jak możliwość dostępu do usług LevelNet, ekosystemu LevelNet i wszystkich jego produktów. Posiadacze tokenów uzyskują również możliwość korzystania z praw własności intelektualnej oraz możliwość wymiany tokenów na akcje kryptowalut w późniejszym etapie projektu.

Plik LevelNet ICO rozpocznie się 20 kwietnia i potrwa do 15 lipca. Dostawa tokenów ICO stanowi 80% całkowitej podaży tokenów, które będą dostępne za cenę początkową 0,01 $. Cel finansowania ICO ustalono na 1500000 USD, a limit finansowania na 12000000 USD.

Podział rezerw tokenów (20%):

  • 5% doradców (okres tymczasowy na 1 rok);
  • 5% pula opcji (blokada 1 rok);
  • 7% zleceń&Airdrop;
  • 3% skrzydeł;
  • LVL ICO obejmuje kampanię bonusową i bounty.

Struktura premii:

  • +10% 0 – 1,5 mln USD
  • +5% 1,5 mln $ – 5 mln $
  • +3% 5 mln $ – 7 mln $

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me