To jest przewodnik sponsorowany i nie stanowi porady inwestycyjnej od CryptoCompare. Prosimy o zachowanie należytej staranności podczas zajmowania się jakąkolwiek pierwszą ofertą monet i nigdy nie inwestować więcej, niż można sobie pozwolić na utratę.

W ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy, jak rozwój wirtualnej rzeczywistości zapewnia wspaniałe doświadczenia i trafia na platformy mobilne.

Rozwój był głównie ukierunkowany na wrażenia z gier na PC i konsolach, ale w konsekwencji zestawy VR mają duże zużycie baterii i ograniczenia termiczne dla użytkownika mobilnego.

Powtarzającym się problemem dla niektórych użytkowników jest niekompatybilność między platformami, programami i zestawami słuchawkowymi. Chociaż wszystko można rozwiązać, proces ten może być męczący dla przeciętnego właściciela zestawu VR.

Większość aplikacji, gier i silników VR musi przenosić interfejsy API każdego dostawcy, co oznacza, że ​​na każdym urządzeniu VR można uruchamiać tylko aplikacje, które zostały przeniesione do jego SDK (Source Developers Kit), co ogranicza współdziałanie.

Niektóre firmy próbują zaoferować użytkownikom inne podejście do rzeczywistości wirtualnej, udostępniając ją publicznie i udostępniając nowsze rodzaje treści, takie jak filmy i doświadczenia z perspektywy pierwszej osoby. CEEK która stara się zapewnić swoim klientom wysokiej jakości doświadczenia VR na ujednoliconej platformie VR.

CEEK VR – Obsada gwiazd i inteligentne tokeny wirtualnej rzeczywistości

CEEK jest uznanym twórcą sprzętu i oprogramowania, produkującym i dostarczającym sprzęt VR oraz mobilne doświadczenia VR. Opracowują technologię zwaną „Omni-channel”, platformę dystrybucji doświadczeń rzeczywistości wirtualnej (VR), która tworzy, sortuje i dystrybuuje treści VR niezależnie od rodzaju słuchawek.

Platforma CEEK składa się z dwóch warstw, aby działać jako agenci między aplikacjami z różnymi zestawami programistycznymi i ujednolicić różne zestawy słuchawkowe VR SDK (Source Development Kits), zapewniając właścicielom słuchawek bardziej płynne i niezawodne wrażenia, niezależnie od platformy lub używanego sprzętu.

Platforma „Omni-channel” działa obecnie w ich ekosystemie wirtualnej rzeczywistości, „MIASTO CEEK”, Która oferuje wciągające wrażenia, takie jak teatr, hala koncertowa, kompleks sportowy, salon spotkań i wiele innych. CEEK „zawiera także koncerty TOP Artist, w tym Katy Perry, Lady Gaga, U2, Elton John, The Killers i nie tylko”.

Aby wzmocnić pozycję artystów i całą branżę rozrywkową, CEEK oferuje niestandardowe narzędzie do bicia monet znane jako CEEK Coin Cast. Pozwala artystom i artystom „tworzyć wirtualne bilety, monety lokacyjne, tokeny marek osobistych i wszelkiego rodzaju wirtualne towary”, zapewniając tańszą alternatywę (10 razy tańszą niż gaz Ethereum) dla ICO, które są skierowane do branży rozrywki wirtualnej rzeczywistości.

Jak działa CEEK?

CEEK Środowiska rzeczywistości wirtualnej mają podlegać kontraktom Ethereum Smart Contracts.

Będą wykorzystywać system o nazwie ChainLink jako oprogramowanie pośredniczące w łańcuchu bloków, które pozwoli Ethereum Smart Contracts na platformie CEEK łączyć się z zewnętrznymi zasobami poza łańcuchem za pośrednictwem zewnętrznych wyzwalaczy danych przy użyciu Tendermint jako bezpiecznej sieci protokołu. Tendermint to protokół synchroniczny wywodzący się z algorytmu DLS (Depth-Limited-Search).

Wykorzystując te technologie, CEEK jest w stanie oferować usługi bezpośredniego zakupu w ramach inteligentnej umowy, takie jak subskrypcje „on-chain”, zwiększając w ten sposób przejrzystość, zmniejszając opłaty i umożliwiając dostęp do krytycznych zasobów offchain, co skutkuje skalowalnym, bezpiecznym i audytowalnym sposobem dodawania danych. łańcuchowe płatności i API w Smart Contract.

Aby poradzić sobie ze skalowalnością, CEEK wykorzystuje technikę zwaną „Sharding”, która rozbija bazę danych na części i umieszcza każdą część na innym serwerze.

Celem shardingu jest odejście od wymagania „pełnych węzłów”, które przechowują pełny stan sieci i każdą transakcję, która ma miejsce. Zamiast tego każdy węzeł przechowuje podzbiór tych danych i weryfikuje tylko te transakcje. Jeśli węzeł potrzebuje informacji o transakcjach lub blokach, których nie przechowuje, znajduje inny węzeł z potrzebnymi informacjami. Ta technika pozwoli projektowi CEEK rozwijać się w nieskończoność.

Token CEEK & I CO

W celu sfinansowania rozwoju i marketingu platformy, CEEK organizuje sprzedaż tokenów, w której CEEK, token ERC20 oparty na łańcuchu blokowym Ethereum, zostanie przekazany kibicom.

Posiadacze tokenów będą mogli uczestniczyć we wciągających doświadczeniach VR w wirtualnej rzeczywistości, które zapewnią im specjalny dostęp do tokenizowanej wymiany nagród, która umożliwia użytkownikom kupowanie wirtualnych aktywów, bicie wirtualnych towarów, głosowanie wśród wielu innych opcji.

CEEK będzie utrzymywać swoje ICO w dniu 15 lutego 2018 r. Podaż tokenów ICO stanowi 50% całkowitej podaży tokenów, więc w ofercie będzie dostępnych łącznie 500 000 000 tokenów po 0,20 USD każdy. Docelowy poziom finansowania ICO wynosi 35 000 000 USD, limit finansowania wynosi 50 000 000 USD i ma się zakończyć 15 marca 2018 r. Lub po osiągnięciu limitu finansowania. Wszelkie niesprzedane / pozostałe tokeny zostaną spalone.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me