• Chcesz kupić Monero?
 • Szukasz najlepszych giełd Monero?

Czytaj…

Niektóre kryptowaluty tak naprawdę nie wymagają dużego wprowadzenia. Dzieje się tak, ponieważ są pionierami, a także robią rzeczy, którymi nie jest żadne inne kryptowaluty. I bez wątpienia kryptowaluta Monero jest jedną z nich, a także jedną z moich ulubionych anonimowych walut.

Dla tych z Was, którzy nie wiedzą o Monero, oto krótkie wprowadzenie:

Monero (XMR) to kryptowaluta typu open source utworzona w kwietniu 2014 r., Która koncentruje się na prywatności i decentralizacji, która nie wymaga kodu rdzenia Bitcoin, aby rozpocząć od kryptowaluty.

Przeczytaj także:

 • Kryptowaluta Monero: wszystko, co musisz wiedzieć
 • 9 Anonimowych kryptowalut, o których powinieneś wiedzieć

Monero powinno być częścią twojego portfela, ponieważ jeśli rządy na całym świecie rozpoczną rozprawę z kryptowalutami, anonimowe monety podobne do Monero będą miały do ​​zaoferowania świetne przypadki użycia.

I właśnie z tych wszystkich powodów wielu inwestorów chce go kupić. Dlatego w tym poście opowiem Ci o różnych sposobach zakupu Monero.

Jak kupić Monero (XMR)

1. Changelly

Jeśli kupujesz kryptowaluty po raz pierwszy, Changelly jest najlepszą i najłatwiejszą opcją zakupu monet Monero.

Aby to zrobić, będziesz potrzebować następujących rzeczy:

 • Po pierwsze, przygotuj swój adres Monero, pod którym chcesz otrzymać swoje Monero.
 • Po drugie, powinieneś mieć trochę bitcoinów / altcoinów do wymiany na Monero.

Udaj się na giełdę kryptowalut CoinSutra – Changelly i postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w tym przewodniku.

Uwaga: Chociaż przewodnik pokazuje, jak kupić Ripple w zamian za BTC, proces zakupu Monero (XMR) jest dokładnie taki sam.

Kup XMR od Changelly teraz

2. ChangeNOW

ChangenNOW to platforma do natychmiastowej wymiany kryptowalut, w której możesz wymienić lub kupić XMR (Monero) bez konieczności rejestracji konta. To ogromna zaleta, ponieważ możesz chcieć zachować anonimowość, kupując Monero.

Proces nabycia Monero (XMR) jest prosty i wystarczy, że zrobisz,

 • Udaj się na stronę ChangeNOW
 • Wybierz monetę podstawową (np. BTC, ETH) i wybierz XMR (otrzymasz)

Na następnej stronie musisz podać swój adres XMR, na który chcesz otrzymywać XMR.

Na ostatniej stronie wyślij BTC lub swoją podstawową wybraną monetę, a ChangeNOW natychmiast wymieni ją na XMR.

Masz również możliwość zakupu Monero za pomocą karty kredytowej lub debetowej za pośrednictwem ChangeNOW, jak pokazano na powyższym zrzucie ekranu.

Zdobądź Monero od ChangeNow

Uwaga: portfel Ledger Nano X oferuje portfel Monero.

3. Binance

Kup Monero na Binance

Binance, jedna z najbardziej ruchliwych giełd kryptowalutowych, wspiera kupno / sprzedaż Monero (XMR) od czasu jej uruchomienia w 2017 roku.

Jednak Binance jest giełdą krypto-kryptowalutową, co oznacza, że ​​waluty fiducjarne, takie jak USD, EUR, nie są obsługiwane. Tutaj możesz zdeponować BTC, ETH itp., Aby zamienić je na kryptowalutę Monero. Poniżej znajdują się obsługiwane pary na giełdzie Binance dla Monero:

 • XMR / BTC
 • XMR / ETH

Mają także przyjazne dla użytkownika i solidne aplikacje mobilne, które pomagają ludziom handlować kryptowalutami w ruchu. (Aplikacja na Androida | Aplikacja na iOS) Oto krótki film wyjaśniający, jak handlować w aplikacjach mobilnych Binance. Proces jest taki sam, gdy handlujesz w wersji internetowej Binance.

Uwaga: możesz również ubiegać się o 50% zniżki na opłatę handlową, posiadając natywne tokeny BNB giełdy Binance.

Kup XMR z Binance teraz

4. Huobi

Huobi Pro to wiodąca globalna giełda aktywów cyfrowych obsługująca globalnych inwestorów od 2013 roku.

Aby giełda była autonomiczna i zarządzalna, wprowadzili tokeny HT, dlatego w pewnym sensie są zdecentralizowaną platformą zarządzaną.

Plik Tom w momencie pisania na tej giełdzie wynosi 91000 BTC, co moim zdaniem jest bardzo dobre z 34 kryptowalutami / aktywami kryptograficznymi wymienionymi na niej.

Poniżej znajdują się obsługiwane pary na giełdzie Huobi dla Monero:

 • XMR / BTC
 • XMR / ETH

Użyj Huibo Pro teraz

5. Bitfinex

Kup monero na Bitfinex

Bitfinex to jedna z największych i najpopularniejszych giełd kryptowalut, która oferuje wiele popularnych monet do kupna / sprzedaży.

Ma siedzibę w Hongkongu i działa od 2014 roku. Daje swoim użytkownikom możliwość handlu ponad 30 kryptowalutami / parami w zamian za USD, EUR, ETH lub BTC. Dlatego, w przeciwieństwie do innych giełd, nie ogranicza się to do wymiany kryptowalut.

Poniżej znajdują się obsługiwane pary na giełdzie Bitfinex dla Monero:

 • XMR / BTC
 • XMR / USD

A kiedy znudzi Ci się wersja internetowa lub chcesz handlować w ruchu, możesz użyć narzędzia Bitfinex Android i iOS aplikacje mobilne. Są dość poręczne i przyjazne dla użytkownika.

Kup XMR od Bitfinex teraz

6. Gate.io

Brama-krypto-wymiana

Gate.io zaczął zyskiwać dużą popularność począwszy od ostatniego kwartału 2017 r. To dlatego, że użytkownicy zaczęli zdawać sobie sprawę, jak świetną platformą jest handel dominującymi kryptowalutami, takimi jak Monero..

Korzystam z wymiany od 2 miesięcy i nie mam żadnych reklamacji. Ma ogromną objętość i zgrabny interfejs użytkownika także dla początkujących.

To również, podobnie jak Binance, jest giełdą kryptowalutową. Tutaj również musisz zdeponować kryptowaluty, takie jak BTC, ETH itp., Aby kupić Monero (XMR). Poniżej znajdują się obsługiwane pary na giełdzie Gate.io dla Monero:

 • XMR / BTC
 • XMR / USDT

Uwaga: prowadzą promocję, w której oferują ekskluzywny 10% rabat na opłaty handlowe.

Kup XMR z Gate.io teraz

7. MoneroForCash (obecnie offline)

MoneroForCash

MoneroForCash, jak wynika z nazwy, to usługa, która pomaga kupować Monero w zamian za waluty fiducjarne (gotówka).

Korzystając z tej usługi, możesz kupować i sprzedawać Monero (XMR) osobiście za gotówkę, pocztą, przekazem pocztowym i nie tylko. Ale strzeż się! To nie jest jak usługa wymiany escrow LocalBitcoins.

Kupujący / sprzedający mogą reklamować się na stronie MoneroForCash i znajdować się za jej pośrednictwem, aby osobiście zawrzeć umowę. Nie znajdziesz tutaj żadnego rodzimego portfela Monero, więc nie ma absolutnie żadnej szansy na utratę środków, dopóki nie popełnisz horrendalnego błędu.

Takie reklamy sprzedawcy (pokazane poniżej) można znaleźć w tej witrynie internetowej, z którą można spotkać się osobiście zgodnie z warunkami zawarcia umowy.

MoneroForCash

Kup XMR od Monero za gotówkę teraz

Dodatki bonusowe: Najlepsze strony do kupowania kryptowaluty Monero (XMR)

Kryptowaluta Monero jest dość znana, szczególnie na ciemnych rynkach, ale ma również inne zastosowania związane z prywatnością, bezpieczeństwem i zamiennością. Dlatego w ciągu ostatnich 3-4 lat zdobył znaczący udział w rynku i jest również przedmiotem obrotu na wielu giełdach.

Niektóre inne giełdy / strony internetowe, których możesz użyć do zakupu kryptowaluty Monero:

 1. Bittrex: obsługiwane pary XMR / BTC, XMR / USDT, XMR / ETH
 2. Poloniex: Obsługiwane pary XMR / BTC, XMR / ETH
 3. Kraken: Obsługiwane pary XMR / USD, XMR / EUR, XMR / BTC
 4. Livecoin: Obsługiwane pary XMR / BTC, XMR / USDT
 5. LiteBit: obsługiwane pary (XMR / EUR)

Ale jedno słowo przestrogi:

 • Nie używaj tych giełd jako portfela do HODL swoich kryptowalut.

W porządku, jeśli zamierzasz przechowywać kryptowaluty na tych giełdach przez kilka godzin lub nawet kilka dni ze względu na handel. Przechowywanie na nich kryptowalut przez dłuższy czas może spowodować straty.

Dlatego też powinieneś zaopatrzyć się w bezpieczny portfel dla swojej kryptowaluty Monero. Szczegóły znajdziesz tutaj – Portfel Monero: jak tworzyć & Użyj adresu portfela Monero online; i tutaj.

Czas na udostępnienie: Czy masz już jakieś Monero? Jeśli nie, gdzie zamierzasz kupić swoją pierwszą monetę XMR? Czy widzisz, że staje się jednym z następnych wielkich altcoinów? Podziel się swoimi poglądami w sekcji komentarzy poniżej!

Jeśli podoba Ci się ten post, udostępnij go znajomym na Facebooku & Świergot!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me