Czy jesteś miłośnikiem gier wideo i / lub kryptowalut?

Twoja odpowiedź: tak, jestem!!

Cóż, więc musisz być zainteresowany wysłuchaniem tego, co mam dziś do powiedzenia.

Ale czekaj, co kryptowaluty mają wspólnego z grami wideo?

Cóż, wraz z wprowadzeniem Bitcoin i blockchain rozpoczął się wyścig, aby wszystko było zdecentralizowane i cyfrowe.

Od naszej tożsamości, przez nasze pieniądze, po umowy dotyczące nieruchomości, wszystko jest przeprojektowywane, aby przenieść je do łańcucha bloków.

W takim razie dlaczego warta 100 miliardów dolarów branża gier ma zostać w tyle?

Nie powinno!

Branża gier działa na blockchainie, a firma za nim stoi GameCredits Inc.

GameCredits (GAME) jest kryptowalutą tego nowego ekosystemu i są tutaj, aby rozwiązać niektóre z podstawowych problemów i punktów tarcia w branży gier.

I o tym dzisiaj będziemy rozmawiać…

Ale zanim zaczniemy, polecam obejrzenie ten krótki film o tym, jak działa branża gier. Pomoże Ci to szybko zrozumieć, dlaczego GameCredits są ważne i co robią.

GameCredits

Krótko mówiąc, branża gier ma głównie tych kluczowych graczy:

 • Deweloperzy – Osoby, które tworzą oprogramowanie do gier.
 • Dystrybucja & Marketing – Osoby zajmujące się sprzedażą i dystrybucją oprogramowania do gier.
 • Gracze (inaczej Konsumenci) – Osoby, które konsumują / grają w te gry.

Czym są GameCredits?

GameCredits (GAME) to cyfrowa waluta oparta na blockchain. Jego celem jest stać się uniwersalną walutą dla 2,6 miliarda graczy na całym świecie, aby wzmocnić pozycję twórców gier, zarówno dużych, jak i małych, aby dalej rozwijać branżę gier o wartości 100 miliardów dolarów oraz przyspieszyć powszechne przyjęcie zdecentralizowanych kryptowalut jako lepszej alternatywy dla rządu. wydane dekrety.

– GameCredits

GameCredits (GAME) to cyfrowa kryptowaluta typu open source peer-to-peer przeznaczona do płatności w grach, a także wypłat dla programistów i graczy.

Został przyjęty w 2015 roku pod nazwą GamersCoin (GMC). Później został przemianowany na GameCredits (GAME). Jest to przede wszystkim techniczny klon Litecoina (LTC) przed SegWitem, z pewnymi ulepszeniami tu i tam, specyficznymi dla ich wymagań dotyczących gier.

Specyfikacje GameCredits (GAME)

 • Całkowita podaż monet: 84000000
 • Czas bloku: 90 sekund
 • Nagroda za blok: 25 monet
 • Przekieruj: Każdy blok
 • Algorytm: Scrypt

Czym jest GameCredits Inc.?

GameCredits Inc. to firma skupiająca ludzi z różnych środowisk, którzy są ekspertami zarówno w branży blockchain, jak i gier. Rozpoczął działalność w 2016 roku i składa się z kilku oryginalnych założycieli kryptowaluty GameCredits (GAME).

Współzałożyciele to Nebojsa Maksimovic (pseudonim Nele) i Aleksandar Mihajlovic (Alex).

Nawiązali również współpracę z Datcroft Games LTD– gigantyczna firma zajmująca się rozwojem i marketingiem gier, mająca ponad 12 milionów zarejestrowanych graczy.

Razem z GameCredits Inc. zobowiązują się do zaprojektowania bezproblemowej bramki płatniczej i opartej na blockchainie platformy do monetyzacji gier dla branży gier..

Uwaga: to jest plik zastrzeżona bramka płatności który umożliwia graczom kupowanie zawartości do gier wymienionych w Sklep z grami GameCredits.

Staramy się tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania płatnicze i udostępniać je na masowym rynku gier. Zaoferujemy branży gier możliwości płacenia mniej i zarabiania więcej. Nasza bramka płatności w grach jest stworzona dla branży gier przez branżę gier.

-Misja GameCredits Inc..

Zespół za GameCredits

Założyciel GameCredits na samym początku nie był takim wizjonerem. Ale cała koncepcja była wspierana i prowadzona przez dwóch bardzo pionierów współzałożycieli, Nebojsa Maksimovic (pseudonim Nele) i Aleksandar Mihajlovic (Alex). Od tego czasu cały ekosystem dojrzał.

Aby dowiedzieć się więcej o zespole GameCredits, odwiedź tutaj.

Zespół za GameCredits

Korzyści z GameCredits (GAME)

Korzystając z kryptowaluty GameCredits (GAME) i platformy GameCredits, 3 kluczowych aktorów branży gier otrzyma to, czego chcą, czego tradycyjna waluta i platformy do gier nie mogą zapewnić.

Problemy, z którymi borykają się 3 kluczowe podmioty tej branży:

 • Gracze

Na tradycyjnych platformach gracze mają niskie limity wpłat walutowych, poziom bezpieczeństwa i anonimowości ich tożsamości jest niski, a także nie mogą płynnie przesyłać pieniędzy ani kredytów w różnych grach, które zarobili w jednej grze.

W rezultacie, za każdym razem, gdy zmieniają grę, muszą uiścić opłatę bankowi za dokonanie zakupu w grze.

 • Branża gier

W tradycyjnych platformach do gier i rozwiązaniach płatniczych, ponieważ depozyty są niskie dla graczy, a banki zmniejszają depozyty, ma to naturalny wpływ na przychody firm zajmujących się grami..

 • Twórcy gier

Dla programistów tradycyjny sposób niesie ze sobą wiele wyzwań. Muszą czekać tygodniami (minimum 60 dni), aż ich zarobki zostaną przetworzone. Co więcej, gdy nadejdzie ich płatność, jest to do 30% mniej niż rzeczywisty zysk ze względu na platformy wydawnicze, takie jak App Store i Google Play, które przyjmują ją jako pierwsze.

Są też gracze, którzy dokonują fałszywych płatności, w wyniku których programiści tracą swoje zarobki.

Wszystkie te problemy można ominąć, korzystając z kryptowaluty GameCredits i jej platformy do gier.

Korzyści GameCredits dla graczy

Korzyści GameCredits dla firm zajmujących się grami & Twórcy gier

 Twórcy gier w Google Play kontra Gstore

Korzyści GameCredits dla twórców gier

 • Dostają swój udział w wysokości 90% zamiast 70% za swoje usługi w sklepie GameCredits.
 • Mogą otrzymać płatności w ciągu maksymalnie 60 godzin, czyli szybciej niż jakakolwiek inna platforma obecnie dostępna na rynku.
 • Nie można dokonywać fałszywych płatności przy użyciu bramki płatności.
 • Mogą wydawać gry bezpłatnie z minimalnym udziałem w przychodach wynoszącym 10% w porównaniu z 30% w porównaniu z rówieśnikami GameCredits.
 • Mogą skupić się na rozwoju i tworzeniu pomysłów zamiast innych zagadnień.

Całkowita podaż GameCredits (GAME)

GameCredits (GAME) jest klonem LTC i jest możliwą do wydobycia kryptowalutą, która wykorzystuje algorytm Scrypt. Co 1,5 minuty wydobywa się blok GameCredits i generuje 25 monet na nagrodę za blok.

Całkowita liczba GameCredits, jakie kiedykolwiek zostaną wyprodukowane, wynosi 84 miliony sztuk. Obecnie w obiegu jest 64 355 352 milionów sztuk.

Kapitalizacja rynkowa GameCredits (GAME)

W chwili pisania tego tekstu, zgodnie z CoinMarketCap, całkowita podaż GameCredits w obiegu wynosi 69 180 388 GAME, a cena każdej jednostki wynosi 0,19 USD, co daje kapitalizację rynkową GameCredits na 13 milionów dolarów.

Jak kupić kryptowalutę GameCredits

Moim zdaniem GameCredits to najłatwiejszy do kupienia altcoin. Jest notowany na wielu giełdach i można go kupić za bezpośrednią wymianę fiat (USD, EUR, GBP itp.) Za pośrednictwem specjalnej zastrzeżonej bramki płatności i portfela.

Innym łatwym sposobem na zakup GameCredits jest Changelly. Tutaj możesz wymienić swoje inne monety, takie jak BTC, LTC lub ETH, w zamian za tokeny GameCredits. Procedura jest bardzo prosta.

Aby kupić GameCredits, będziesz potrzebować następujących rzeczy:

 1. Twój adres GameCredits, pod którym chciałbyś otrzymać monety GameCredits.
 2. Kilka innych kryptowalut do wymiany na GameCredits.

Udaj się w stronę giełdy kryptowalut CoinSutra – Changelly i postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w tym przewodniku.

Uwaga: Chociaż ten przewodnik pokazuje, jak kupić Ripple w zamian za BTC, proces jest taki sam, jak kupować GameCredits (GAME). 

Kup GameCredits od Portfel internetowy

Kupowanie altcoina bezpośrednio od fiat jest bardzo rzadkie. Generalnie, kiedy musisz kupić altcoin, musisz najpierw iść i kupić BTC / ETH w zamian za fiat, a następnie wymienić tę monetę BTC / ETC na altcoin.

Ale możesz kupić GameCredits (GAME) bezpośrednio z ich zastrzeżona bramka płatności w zamian za walutę fiducjarną USD, EUR lub GBP za pomocą karty kredytowej / debetowej. Za pomocą tego portfela możesz również kupić GRA za pomocą BTC.

Wkrótce planują dodać więcej walut fiducjarnych i kryptowalut, aby użytkownicy mogli kupować GameCredits.

Jedyną wadą, jaką tutaj widzę, jest to, że jest to portfel hostowany, w którym nie masz dostępu do swoich kluczy prywatnych. Jednak firma twierdzi, że jest to specjalnie zaprojektowana bramka płatności do zapobiegania oszustwom.

Ale moim zdaniem, jeśli w jakiś sposób zamienią to w portfel niehostowany, stanie się portfelem do wyboru dla wielu graczy i miłośników kryptowalut.

Kup GameCredits od Shapeshift

Kup GameCredits od Shapeshift

ShapeShift to platforma wymiany podobna do Changelly. Tutaj możesz również kupić GameCredits, wymieniając dowolną obsługiwaną kryptowalutę.

Obecnie ShapeShift obsługuje ponad 30 kryptowalut (w tym GameCredits).

Osobiście wolę używać Changelly, aby uzyskać lepsze kursy wymiany i lepszą funkcję historii transakcji, aby śledzić moje środki.

Jeśli chcesz poznać krok po kroku proces wymiany innych kryptowalut na GAME, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po ShapeShift. 

Uwaga: Chociaż ten przewodnik dotyczy wymiany ETH na BTC, proces zakupu GRY jest dokładnie taki sam.

Kup GameCredits z giełd

 1. Bittrex-Obsługiwane pary to GAME / BTC
 2. Pary obsługiwane przez Poloniex to GAME / BTC
 3. Pary obsługiwane przez bit upbit to GAME / BTC
 4. Livecoin – Obsługiwane pary to GAME / BTC
 5. HitBTC – Obsługiwane pary to GAME / BTC
 6. YoBit – Obsługiwane pary to GAME / BTC

Portfele GameCredits (GAME)

GameCredits to jeden z najstarszych altcoinów na rynku. Od momentu powstania w 2015 r. Rozrosło się wiele portfeli, aby zaspokoić potrzeby różnych użytkowników.

Obecnie wersja portfela na Androida jest również portfelem hostowanym, który nie ma kluczy prywatnych. Ale uwierzytelnianie dwuskładnikowe zapewnia bezpieczeństwo Twoich środków.

Trwają kolejne innowacje w GameCredits, a wkrótce pojawi się portfel iOS.

Przyszłość GameCredits

Zespół GameCredits i ich partnerstwa wyglądają solidniej niż kiedykolwiek. Niektórzy z Was mogą łatwo powiedzieć, że ich kryptowaluta nie radziła sobie tak dobrze w ciągu ostatnich 3 lat, ale zrozummy, że przełamanie piętna i konserwatyzmu w każdej branży wymaga czasu.

Nawet gdy byłem obecny na konferencji BTCC w Bombaju (10 sierpnia 2017), mogłem z nią rozmawiać  Sergey Sholom (CEO) szczegółowo. Tam GameCredits ujawniło również swoją rewolucyjną koncepcję GNation – naród graczy. Dzięki GNation dążą do zjednoczenia społeczności graczy pod jednym parasolem, który zapewnia kompleksowe rozwiązania dla wszystkich. Rozmawiali o indyjskim rynku gier, który ma wzrosnąć ponad trzykrotnie do 2020 r. Ponadto integracja GameCredit z BitBay i procesory płatności, takie jak Paytm & PayU otworzy dalsze możliwości.

Najwięksi dostawcy płatności w Indiach, PayTM i PayU, wkraczają do GWallet. Plik $ GAME jest włączony! #cryptocurrency #hazard pic.twitter.com/sPyrMtZmzW

– GameCredits (@gamecredits) 11 września 2017

Mają też ekscytującą linię produktów, które przyciągają uwagę graczy, programistów, górników i handlowców. Niektóre z nich to:-

 • GNation – Przewidywana transmisja w Indiach do października 2017 r
 • GStore – Przewidywana transmisja w Indiach do października 2017 r
 • Game.GG
 • GWallet – Na żywo od 2016 roku
 • GExchange – Przewiduje się, że będzie dostępny w Indiach do sierpnia 2017 r
 • GShare
 • AppMarka
 • MobileGo

Z punktu widzenia inwestycji w kryptowaluty od 2015 roku, kryptowaluty GAME rosły w tempie ponad 1500% co jest lepsze niż jakikolwiek inny istniejący instrument inwestycyjny inny niż krypto.

W ciągu najbliższych 3-5 lat, jeśli GameCredits będzie w stanie zrobić to, co mówi, to dla inwestorów niskiego ryzyka inwestycja w GAME okaże się bardzo cenna.

I nie trzeba dodawać, że branża gier jest jednym z najgorętszych przypadków użycia blockchainów i kryptowalut. Nawet jeśli GameCredits będzie w stanie zgarnąć ułamek tortu branży gier, który jest oszałamiającym ciastem o wartości 100 miliardów dolarów, przyniesie obfite zyski dla swoich inwestorów.

Powiedzmy, że jeśli GameCredits Inc. będzie w stanie zdobyć 10% udziału w rynku, oznacza to, że gracze i deweloperzy będą zużywać 10 miliardów dolarów rocznie. Byłaby to mniej więcej taka sama wartość kapitalizacji rynkowej (która obecnie wynosi zaledwie 100 milionów dolarów).

Ponadto, jeśli baza użytkowników sklepu GameCredits wzrośnie, będzie większe zapotrzebowanie na kryptowalutę GameCredits (GAME) na dostęp do gier. Doprowadzi to do wzrostu cen.

Oprócz tego ich niedawny ruch polegający na uruchomieniu ICO dla Projekt MobileGo był bardzo sprytny. Środki zebrane podczas Tokeny MGO sprzedaż zostanie przeznaczona głównie na marketing i rozwój mobilnego sklepu GameCredits. Duża część zostanie również przeznaczona na marketing bezpośredni, aby pozyskać więcej graczy na platformie, co z kolei zwiększy popyt na GameCredits.

Przepraszam, musiałem porozmawiać o MobileGo, ponieważ bez tego, prawdziwy potencjał GameCredits nie byłby jasny. Wiem, że to ostatni brakujący element układanki, ale muszę to zostawić na inny artykuł. Wkrótce wrócę ze szczegółowym przewodnikiem wprowadzającym do projektu MobileGo i tokenów.

Dlatego do tego czasu zaglądaj do CoinSutra i poznawaj rewolucję blockchain!

Oto kilka innych kryptowalut, które musisz znać:

 • Kryptowaluta kontrahenta (XCP): wszystko, co musisz wiedzieć
 • Wszechstronny przewodnik dla początkujących po kryptowalutach firmy Factom
 • Kryptowaluta Siacoin (SC): najlepszy przewodnik dla początkujących
 • Kryptowaluta Litecoin: kompletny przewodnik dla absolutnie początkujących

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me