Co to jest Diamentowa Moneta (DMD) i jak czerpać korzyści z jej PoS i Masternodów?

Chociaż obecny system wyszukiwania Proof of Work używany w Bitcoin i innych kryptowalutach zapewnia im niezrównaną ochronę, jest to wysoce nieefektywna metoda, która może być szkodliwa zarówno dla środowiska, jak i dla decentralizacji samej kryptowaluty. Co więcej, stworzenie potężnych układów ASIC wypędziło również przypadkowych entuzjastów górnictwa, praktyki, która stała się wysoce uprzemysłowiona.

Więc jaka jest alternatywa? Kryptowaluty Proof of Stake udowodniły przez cały czas, że mogą być bezpiecznym rozwiązaniem, które jest zarówno ekologiczne, jak i integracyjne dla zwykłych użytkowników kryptowalut, którzy chcą zarabiać monety i wnosić wkład do sieci. Monety jak Diament DMD są nie tylko przyjazne dla użytkownika, ale mogą również przynosić duże zyski. Dziś dowiemy się, jak zarobić DMD, stawiając monety lub tworząc masternod.

Co to jest DiamondCoin?

Diament DMD to kryptowaluta Proof of Stake, która umożliwia ludziom wysyłanie pieniędzy w dowolne miejsce na świecie natychmiast, bezpiecznie i niemal zerowo. Chociaż DMD wcześniej polegało na połączeniu Proof of Work i Proof of Stake, obecna wersja 3.0 wykorzystuje tę ostatnią w połączeniu z siecią drugiej warstwy masternodów.

Diamentowa moneta DMD, dostępna od 2013 roku, została zaprojektowana jako bardzo rzadka zdecentralizowana kryptowaluta wolna od kontroli rządowej i stała się jedną z najstarszych kryptowalut o nienagannej reputacji. biały papier, „DMD Diamond Coin koncentruje się na stworzeniu systemu pieniężnego z wieloma wejściami i wysokimi nagrodami, który umożliwia ludziom osiągnięcie wolności finansowej dzięki technologii opartej na blockchain”.

Stawianie monet DMD

Jak wspomniano wcześniej, Proof of Stake okazał się realną alternatywą dla Proof of Work. Jest to mechanizm, który umożliwia sieci potwierdzanie transakcji i zapobieganie oszustwom, ale nie wymaga od użytkowników wydawania dużych ilości mocy obliczeniowej i energii elektrycznej. Zamiast tego użytkownicy muszą trzymać diamentowe monety (DMD) i być podłączeni do sieci, pozostawiając otwarty portfel i otrzymując odsetki od salda w celu potwierdzenia transakcji.

DMD Diamond oferuje system PoS zapewniający wysokie nagrody, w którym użytkownicy mogą spodziewać się rocznego zwrotu w wysokości ponad 20%. Jednak z czasem nagroda będzie się zmniejszać, aby zapewnić kryptowalutę rzadką i o niskiej inflacji. Nagrody diamentowe DMD zależą również od liczby monet używanych do obstawiania, im więcej monet przynosi więcej nagród.

Jeśli chcesz wydobywać DMD Diamond Coin za pomocą Proof of Stake, po prostu kup DMD na giełdzie takiej jak Bittrex lub Livecoin. Następnie pobierz portfel DMD pod adresem https://bit.diamonds/ i zainstaluj. Po zainstalowaniu portfela przenieś monety do portfela i pozwól systemowi PoS wykonać swoją magię.

Uruchamianie Masternode Chociaż PoS jest funkcjonalne, DiamondCoin opiera się również na sieci drugiej warstwy Masternodes, komputerów, które są stale połączone z siecią Diamond Network i które pozwalają mu świadczyć dodatkowe usługi, w tym transakcje niemal natychmiastowe i prywatne.

Masternodes nie tylko zapewniają wartościową usługę użytkownikom DMD, ale także przedstawiają się jako okazja do zarobienia DMD. Masternodes muszą postawić co najmniej 10000 DMD i być cały czas podłączeni do sieci. W zamian otrzymują 65% nagród blokowych. Obecnie przekłada się to na blisko 25% rocznych odsetek od uruchomienia masternodu, ale rzeczywista nagroda zależy od liczby aktywnych masternodów.

Zabezpieczenie 10000 DMD wymagane przez DiamondCoin zapewnia, że ​​najlepsze interesy masternodów są zgodne z interesami sieci, karając pieniężnie, jeśli miał celowo zakłócić dobrobyt sieci.

  • Dowiedz się, jak skonfigurować Masternode tutaj
  • Oblicz swój zysk Masternode tutaj

DMD Cloud: Cloud Mining

Jeśli chcesz postawić na wydobywanie DMD, ale nie chcesz samemu próbować stakować lub kopać masternodów, zawsze możesz przekazać swoje monety do chmury DMD Diamond, aby zarobić w ten sposób dodatkowe Diamenty.

W ten sposób możesz otrzymywać regularne płatności w chmurze wysyłane bezpośrednio na Twój adres DMD.

Wypróbuj Cloud Mining tutaj

PoW Mining: Diamond Multipool

Chociaż DMD nie może być już wydobywany bezpośrednio przez PoW, możliwe jest użycie twojego GPU lub koparki ASIC do wydobywania innych kryptowalut, których wypłaty są automatycznie konwertowane na diament. Zdaniem zespołu jest to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów zdobycia DMD. Ta opcja jest idealna dla górników PoW, którzy uważają DMD za interesujący

Wydobywanie multifool DMD jest dostarczane przez usługę NiceHash i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Wszelkie BTC (w tym wypłaty Nicehash) wysłane na Twój adres DMD Multipool BTC są konwertowane na DMD wysyłane na Twój adres DMD.

Idź do Multipool tutaj

Niedobór DMD i plany na przyszłość

Otóż ​​to! Teraz, gdy jesteś zorientowany w wydobywaniu diamentowych monet DMD, możesz zacząć zarabiać DMD w dowolnym momencie. Utrzymanie DMD może być świetnym pomysłem, biorąc pod uwagę jego cechę rzadkości, która czyni go jednym z najrzadszych zasobów kryptograficznych. Model emisji gwarantuje, że inflacja będzie bardzo ograniczona i ostatecznie nie będzie istnieć.

Diamentowa moneta DMD ma doskonałą mechanikę monet, świetny plan wdrożenia i wiele sposobów zarabiania, ale jakikolwiek przyszły wzrost wartości musi być poparty ciągłym rozwojem technologicznym. Cały rozwój DMD jest prowadzony przez zespół doświadczonych weteranów kryptowalut, którzy mają kilka ulepszeń w przygotowaniu do 2018. Jak zawsze bezpieczeństwo jest najważniejsze, niekończący się proces udoskonalania, aby pozostać o krok przed przeciwnikami, dlatego DMD będzie zawierał nowy długi Diament adresy, które znacznie zwiększają odporność na ataki komputerów kwantowych. Niedawno wprowadzone Masternody mają na celu uzyskanie dodatkowych usług, które dodadzą użyteczność platformie Diamond. DMD dołączy również do rodziny SegWit umożliwiających monety, które w przyszłości będą oferować możliwość transakcji międzyłańcuchowych i dalszą decentralizację sposobu, w jaki ludzie wymieniają wartość, z dala od scentralizowanych giełd i instytucji, które są podatne na katastrofalne niepowodzenia. Zespół DMD stale ocenia najnowsze technologie i rozwój technologii blockchain i zintegruje je z systemem Diamond, o ile są one bezpieczne, przetestowane i przynoszą wartość posiadaczom monet DMD Diamond.

W tym czasie użytkownicy będą mogli również skorzystać z Treasure Digging. Treasure Digging da im możliwość wyszukiwania niewykorzystanych wyników transakcji (UTXO), które były nieaktywne przez 10 lat i odebrać część ich salda w nagrodę, podczas gdy reszta monet zostanie spalona.

Dodatkowo Treasure Digging będzie mechanizmem bezpieczeństwa, który wyeliminuje przestarzałe krótkie adresy DMD, które mogą stać się obciążeniem w erze komputerów kwantowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o DMD Diamond, możesz poprosić o zaproszenie DMD Diamond Slack tutaj. Społeczność DMD Slack jest dość silna i pełna życia, dołączenie do niej to doskonały sposób, aby być na bieżąco z rozwojem DMD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map