• Czy jesteś początkującym inwestorem kryptowalutowym??
 • Kochasz kryptowaluty?
 • Chcesz dowiedzieć się, jak analizować różne kryptowaluty?

Jeśli odpowiedziałeś, tak..

Następnie czytaj dalej.

Kryptowaluty niedawno ukończyły zaledwie dekadę, ale są najbardziej poszukiwaną inwestycją, jaką widzieliśmy do tej pory.

Dlatego nikt tak naprawdę nie wie, jak je analizować i jak najlepiej z nich korzystać. Istnieją jednak narzędzia i usługi, które zapewniają wystarczającą ilość spostrzeżeń kryptograficznych, które mogą pomóc w uzyskaniu punktów do działania podczas badań.

W tym artykule udostępniam niektóre z niezbędnych narzędzi do analizy kryptowalut, których należy użyć, aby ulepszyć swoje badania nad kryptowalutami przed zainwestowaniem. Narzędzia te są używane przez większość inwestorów kryptowalutowych na całym świecie, aby jak najlepiej wykorzystać krypto-rewolucję.

Jednak zawsze pamiętaj, że te narzędzia i usługi dają Ci jedynie wgląd, który jako inwestor musisz przeanalizować i zdecydować samodzielnie. Dobra wiadomość jest taka, że ​​większość narzędzi jest całkowicie darmowa.

Pozwólcie, że wyjaśnię po kolei o tych narzędziach i usługach.

8 niezbędnych narzędzi dla inwestorów kryptowalutowych

1. Glassnode Studio

Studio Glassnode jest platformą analizy rynku On-Chain, która dostarcza wielu znaczących ilości danych związanych z dowolną monetą.

Pozwól, że pomogę Ci zobaczyć zalety studia Glassnode:

Dostarcza danych do analizy napływu wymiany i wypływu każdej monety. Teraz, kiedy widzisz, że liczba monet zdeponowanych na giełdzie wzrosła, jest to znak, że więcej ludzi zamierza sprzedać. Analizując dane dotyczące napływu walut Bitcoin w styczniu 2019 r., Można było zauważyć znaczny wzrost depozytu Bitcoin na giełdzie, po czym rozpoczął się bolesny rynek bess.

Nie musisz być naukowcem zajmującym się danymi, aby nadać temu sens. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zrozumieć, co oznaczały różne wskaźniki i jaki to jest wskaźnik.

W najbliższych dniach możemy zrobić szczegółową recenzję studia Glassnode, na razie zrób zakładkę Glassnode, ponieważ pomogłoby to w lepszej analizie kryptowaluty.

Sprawdź Glassnode Studio

2. Santiment

Santiment to platforma do analizy zachowań dla kryptowalut, pozyskująca informacje z sieci, społeczności i rozwoju na ponad 900 monetach.

Podobnie jak Glassnode, zapewnia mnóstwo danych w łańcuchu, danych z wymiany, danych społecznościowych, które pomogą Ci zdecydować o ogólnym ruchu cen dowolnej kryptowaluty. Dostępny jest plan darmowy i płatny dla Santiment.

Często używam tego narzędzia, aby zrozumieć działanie akumulacji monet, ponieważ pomaga to w określeniu przyszłej projekcji ceny monety. Uważam, że powinieneś poświęcić trochę czasu na zrozumienie różnych wskaźników Santiment, a będziesz mieć więcej danych do dyspozycji, aby podjąć świadomą decyzję.

3. CoinMarketCal

Wszyscy musieliście słyszeć o słynnym cytacie „kup plotkę, sprzedaj wiadomości”. Ta sama koncepcja dotyczy kryptowalut. Ale gdzie znaleźć prawdziwe plotki i wiadomości? Cóż, właśnie na to odpowiem w tej sekcji.

Używam CoinMarketCal, opartego na dowodach, opartego na społeczności kalendarza kryptowalutowego od 6 miesięcy. Jest to doskonałe, bezpłatne narzędzie do poznawania autentycznych wiadomości i plotek na temat Twojej ulubionej kryptowaluty. A następnie, zgodnie z dowodami opartymi na osi czasu, można sformułować strategię kupna / sprzedaży / HODL. Sam używałem go wiele razy i możesz z łatwością zyskać nawet 20% na podstawie plotek i wiadomości podyktowanych przez CoinMarketCap. Możesz spodziewać się dokładności ponad 90% tego, co widzisz na CoinMarketCal, ponieważ jest to oparte na dowodach. Te same dowody może zweryfikować każdy, kto korzysta z CoinMarketCal.

4. IntoTheBlock

Intotheblock to wyjątkowe narzędzie do analizy danych, które wykorzystuje uczenie maszynowe i zaawansowane statystyki w celu dostarczenia przydatnych informacji o zasobach kryptograficznych.

Dostarcza danych, które mogą być wykorzystane przez inwestorów krótkoterminowych lub długoterminowych na temat dowolnego zasobu kryptograficznego na rynku. Pulpit nawigacyjny jest łatwy w użyciu, a gdy już wiesz, jak wykorzystać dane do podjęcia decyzji o inwestycji, Twoja kryptoanaliza będzie szybsza i bardziej oparta na danych.

Obejrzyj poniższy film, aby zrozumieć, jak działa Intotheblock:

Sprawdź IntoTheBlock

5. Skew Analytics

Handel instrumentami pochodnymi ma znaczący wpływ na cenę Bitcoin, Ethereum i kilku wybranych kryptowalut. Skew Analytics konsoliduje dane z najlepszych giełd instrumentów pochodnych i pomaga je analizować. Na jednym ekranie możesz zobaczyć dane ze wszystkich czołowych giełd instrumentów pochodnych, takich jak:

 • OKex
 • BitMex
 • Binance
 • Bybit
 • Deribit
 • FTX

i inni….

Oto jak wyglądają statystyki:

Cóż, to narzędzie jest przydatne dla inwestorów, którzy chcą znaleźć cenę bezczynności na inwestowanie. Aby przeanalizować fundamentalne znaczenie monety, istnieje więcej stron internetowych, które będziemy głębiej zagłębiać.

Odwiedź Skew Analytics

6: Narzędzie Crypto Portfolio (Śledź swoje zyski Crypto)

W porządku, więc wszystkie powyższe narzędzia musiały pomóc Ci w wyborze zwycięskiego projektu i dokonałeś pewnych inwestycji.

Pytanie brzmi, jak zamierzasz monitorować swoją inwestycję?

Musisz wiedzieć, ile masz sztuk monety i ile jest w sumie warta. Co najważniejsze, musisz znać procent zysku / straty, na którym się znajdujesz.

Cóż, do tego potrzebujesz narzędzia do portfela kryptograficznego.

 • Inwestorzy mogą korzystać z czegoś tak prostego, jak narzędzie portfela Cryptocompare
 • Handlowiec powinien skorzystać z czegoś bardziej zaawansowanego, takiego jak śledzenie monet

Jest ich o wiele więcej, ale te dwa będą dobrze służyć.

7. CoinCheckup

CoinCheckup, podobnie jak badanie stanu zdrowia, to kompleksowa usługa, a także najbardziej zintegrowane rozwiązanie dostępne bezpłatnie na rynku do analizy kryptowalut.

Jest to platforma badawcza kryptowalut, która daje wiele wglądu w różne kryptowaluty z różnych punktów widzenia. Niektóre z tych kątów to:

 • Wykresy
 • Podstawowa analiza monety
 • Specyfikacje monet
 • Statystyki inwestycji
 • Prognozy
 • Wiadomości itp…

Z tych wszystkich lubię „generał” & najbardziej uśrednia statystyki inwestycyjne, ponieważ daje ogólny obraz zmienności, a także zwroty, jakie można by uzyskać z tego aktywa w ciągu 7 do 30 dni. Na przykład spójrz na te statystyki inwestycyjne dla Cardano w CoinCheckup.

CoinCheckupCardano

Ponownie, tutaj w macierzy Monero można zobaczyć jego CMGR (złożona miesięczna stopa wzrostu) na poziomie 12,44%. Możesz uzyskać podobne spostrzeżenia na temat kryptowaluty z tego narzędzia, które może pomóc Ci zdecydować o kupnie / sprzedaży / HODLingu.

CoinCheckupMonero

8. CryptoMiso

Jeśli jesteś inwestorem kryptowalutowym, który ignoruje rozwój konkretnej waluty przed zainwestowaniem w nią, robisz to źle.

Ostatecznie kryptowaluty są protokołami oprogramowania i jeśli nie zostaną opracowane, utrzymane i ulepszone, nie będą miały żadnej przyszłości i ostatecznie umrą.

W związku z tym bardzo ważne jest śledzenie rozwoju poszczególnych projektów blockchain i kryptowalut. Ponadto, ponieważ większość projektów na Githubie jest open-source, łatwo jest je śledzić.

Ale nie można po prostu przejść i sprawdzić Github wszystkich kryptowalut jeden po drugim. W tym miejscu narzędzia do monitorowania Github, takie jak CryptoMiso, stały się ważne.

Za pomocą CryptoMiso można sprawdzić, ile zatwierdzeń wykonał dany projekt kryptograficzny w danym przedziale czasowym. Zatwierdzenia to nic innego jak liczba razy, gdy kod jest ulepszany lub dodawany do bazy kodu projektu.

Zapewnia to wysokopoziomowe śledzenie działań programistycznych mających miejsce w konkretnym projekcie kryptograficznym.

9. Agregatory Crypto News

Agregator wiadomości o kryptowalutach nie jest narzędziem, ale koncepcją udostępnianą przez wiele narzędzi do agregowania wiadomości o kryptowalutach w jednym miejscu.

Ta agregacja pomaga inwestorom być na szczycie rynku i łatwo odróżnić prawdziwe od plotek.

Takie agregatory wiadomości zbierają wiadomości od wszystkich głównych wydawców kryptowalut, takich jak:

 • coinsutra.com
 • newsbtc.com
 • cointelegraph.com
 • bitcoinist.com
 • ethnes.com itp..

Ponadto niektóre narzędzia agregujące pobierają wiadomości z Twittera, które są już posegregowane do analizy przez inwestorów.

W ten sposób inwestorzy kryptowalut mogą mieć szybką i bezproblemową kartę z wiadomościami o różnych kryptowalutach i odpowiednio formułować swoje strategie.

Niektóre sugerowane usługi / narzędzia w tej niszy to:

10. Handel botami & Narzędzia równoważące

Alokacja portfela kryptowalut

Jeśli jesteś kimś, kto lubi przygody od pierwszego dnia, powinieneś mieć również boty do handlu kryptowalutami i narzędzia do ponownego równoważenia.

Handlowanie botami po połączeniu z giełdami handluje w Twoim imieniu.

W kryptowalutach są one potrzebne, gdy jedna moneta znajduje się na jednej giełdzie, a druga na innej. Dzięki handlowi botami możesz handlować i uzyskiwać dostęp na kilku giełdach jednocześnie.

Ponadto, podczas gdy rynki niedźwiedzi i boomu nie zawsze są dobre dla monet HODL, nowym sposobem na przyszłość jest zrównoważenie portfela.

Niektóre sugerowane usługi / narzędzia w tej niszy to:

 • Dołącz do Shrimpy
 • Dołącz do 3Commas & zdobądź 10 $ bonusu

Wniosek: oprogramowanie Crypto Analysis

Narzędzia te są ważne dla każdego inwestora, zanim zdecyduje się zainwestować pieniądze w konkretny projekt kryptograficzny. Korzystam z tych narzędzi w synergii, aby znaleźć optymalne rozwiązanie dla moich decyzji inwestycyjnych.

Jednak korzystanie z tych narzędzi do analizy Crypto nie oznacza, że ​​zysk jest gwarantowany. Oznacza to, że podejmujesz bardziej świadomą decyzję. Ponadto używanie tych narzędzi razem może na początku być trudne, ale gdy się do nich przyzwyczaisz, zrozumiesz, których używać, kiedy i jak.

Wrócę z czymś nowym, co zapewni Ci przewagę w tej dynamicznej kryptolandii.

Daj mi znać o swoich przemyśleniach i narzędziach, których używasz lub będziesz używać z tej listy w sekcji komentarzy poniżej.

Jeśli podoba Ci się ten post, podziel się nim ze znajomymi & Rodzina!

Dalsze sugerowane odczyty z CoinSutra:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me