Żetony bezpieczeństwa to nowy temat miasta.

Jeśli jeszcze o nich nie słyszałeś, wiele tracisz.

Nie popełnij błędu, tokeny bezpieczeństwa nie są jak tokeny narzędziowe i dlatego potrzebują specjalnej infrastruktury, a także zupełnie nowego podejścia do życia.

Tak wiele firm dąży do tego celu i ułatwia uciążliwy proces uruchamiania tokenów bezpieczeństwa & dostępne dla spółek giełdowych. Uciążliwe, ponieważ w celu uruchomienia tokena bezpieczeństwa będziesz musiał obszernie współpracować z doradcami, prawnikami, organami regulacyjnymi, a na końcu z platformami technicznymi do uruchomienia tokena do handlu.

A to nie jest łatwe.

Dlatego w dzisiejszym artykule omówimy niektóre firmy oparte na łańcuchu bloków, które dążą do tego celu i ułatwiają uruchamianie tokena bezpieczeństwa.

5 najlepszych łańcuchów bloków wydawania tokenów bezpieczeństwa

1. Erudyta w wielu dziedzinach

Polymath reklamuje się jako Ethereum dla tokenów bezpieczeństwa.

I jak podzieliłem się z wami we wstępie, Polymath dostarcza techniczne i prawne rozwiązania do zabezpieczania akcji, obligacji lub innych aktywów na blockchainie.

Mają swoje Żeton ST-20 standard dla niego, a także ich natywne inteligentne kontrakty. Ponadto mają partnerstwa branżowe z takimi jak tZero, które zapewnią bardzo potrzebną płynność dla tokenów bezpieczeństwa uruchomionych w łańcuchu blokowym Polymath.

Podobnie jak Ethereum, Polymath ma swój własny token, tj. POLY i jest używany jako jednostka ekonomiczna dla wszystkich operacji na łańcuchu blokowym Polymath.

Blockchain firmy Polymath

2. Securytyzacja

Securytyzacja

Securitize to kolejna platforma blockchain, która zapewnia kompleksową platformę dla emitentów, którzy chcą tokenizować aktywa. W tym przypadku aktywami mogą być fundusze, spółka lub inna rzeczywista forma aktywów.

Securitize zarządza przetwarzaniem pozyskanych inwestorów od logowania do otrzymanego kapitału, a także emisją i zarządzaniem tokenami bezpieczeństwa przez cały okres użytkowania aktywów.

Securytyzacja

Securitize robi to za pomocą protokołu DS, który współpracuje z tokenami DS. Tokeny DS to nic innego jak tokeny zgodne z ERC-20, które również implementują dodatkowe haki wymagane przez protokół DS.

3. Port

Port

Harbor to kolejna platforma blockchain zaprojektowana specjalnie do uruchamiania tokenów bezpieczeństwa i pomagania im w przestrzeganiu istniejących ram regulacyjnych.

Pomaga również w przejściu tradycyjnych klas aktywów firm na blockchain, a tym samym w ich tokenizacji.

Regulowany token - R-Token

W tym celu Harbor używa regulowanego systemu tokenów (R- Token). R-Token to token pozwolenia na łańcuchu blokowym Ethereum, umożliwiający transfery tokenów, jeśli zatwierdzi je on-chain Regulator Service.

4. Rój

Rój

Swarm to kolejna platforma do tokenizacji aktywów w świecie rzeczywistym obsługiwana przez blockchain.

Swarm zapewnia protokół SRC20, kryptograficzny standard tokenów bezpieczeństwa do tokenizacji aktywów. Obiekty tokenizowane obejmują nieruchomości, odnawialne źródła energii, rolnictwo, firmy technologiczne, kryptograficzne fundusze hedgingowe itp., Które stają się „aktywami”, którymi można łatwo zarządzać, nimi zarządzać i nimi handlować.

Protokół SRC20 definiuje określony zestaw reguł, które tokeny bezpieczeństwa muszą uwzględniać, aby reprezentować aktywa w świecie rzeczywistym. Ta standaryzacja pomaga również programistom w tworzeniu aplikacji, które mogą używać takich tokenów zabezpieczających.

Tokeny bezpieczeństwa SRC20 mogą wykonywać następujące czynności, ale nie są ograniczone do:

  • reprezentują własność części obiektu lub „zasobu”,
  • umożliwić posiadaczom zarządzanie tym aktywem poprzez głosowanie,
  • zabezpieczyć prawo do wszelkich strumieni przychodów z aktywów, oraz,
  • są zbywalne w sposób zgodny z przepisami.

Podobnie jak wiele innych platform, Swarm ma swój natywny token zwany SWM, który ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej na platformie Swarm.

5. Zabezpieczenie

Zabezpieczenie

Securrency to kompletna platforma sekurytyzacyjna dla rzeczywistych aktywów.

Mają prosty opór & upuść proces wydawania tokenów za pomocą jednego kliknięcia. A następnie do dystrybucji możesz użyć ich silnika RegTex ™, który może przeprowadzać KYC w ponad 160 krajach, AML zarówno na kontach fiducjarnych, jak i portfelach kryptowalut oraz źródła funduszy i weryfikację akredytowanych inwestorów.

Poza tym są agonistyczne dla blockchain i dlatego zapewniają interfejsy API i warstwę abstrakcji zwaną elastycznym InfinXChange ™ Securrency, aby wybrać dowolny łańcuch bloków.

Wniosek

Platformy te są podobne do wielu innych platform blockchain, które do tej pory widzieliśmy do uruchamiania ICO, na przykład Ethereum, NEO, Cardano i Zilliqa; ale platformy te nie są dobrze rozwinięte ani przystosowane do wydawania tokenów bezpieczeństwa.

Dlatego wymieniłem powyżej platformy, które specjalizują się w uruchamianiu tokenów bezpieczeństwa, w których można przeprowadzić nową formę ICO lub sprzedaży tokenów, znaną jako Security Token Offering (STO).

Nadszedł czas, aby usłyszeć od Ciebie: Który z projektów związanych z technologią blockchain związaną z tokenami bezpieczeństwa lubisz? Czy znasz więcej takich ekscytujących projektów blockchain? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

Oto kilka innych starannie wybranych artykułów, które powinieneś przeczytać dalej:

  • Najlepsze sieci pożyczek Bitcoin między osobami (pożyczki Bitcoin P2P)
  • Zrozumienie, jak Blockchain zmienia zarządzanie tożsamością
  • ERC223, nowa wersja ERC20, jest tutaj i jest o wiele lepsza
  • Najlepsze kryptowaluty oparte na grach do zainwestowania w tym roku
  • Najlepsze portfele do przechowywania tokenów ERC20

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me