W Coin Sutra skupiliśmy się na tym, abyś lepiej zrozumiał pojęcie Bitcoin, zanim zagłębisz się w to głębiej.

W tym artykule znajdziesz więcej informacji na temat Bitcoin.

Aby naprawdę móc uchwycić koncepcję, trzeba zanurzyć się w niej z różnych źródeł. Bardzo ważne jest, aby rozumieć podstawy i być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.

 • Najlepsze bezpłatne Blockchain & Kursy / certyfikaty kryptowalut [Mega lista]
 • Top płatny Blockchain & Kursy / certyfikaty kryptowalut

Podzieliliśmy zasoby na różne segmenty. Przyjrzyjmy się najlepszym zasobom w sieci, aby dowiedzieć się wszystkiego o Bitcoinie.

# 1. Kursy Bitcoin

Oto kilka bezpłatnych kursów na dobry początek.

Darmowy kurs na temat Bitcoin

Ten 8-godzinny behemot kursu, który obejmuje ponad 24 wykłady, trafia do sedna Bitcoina. Jest zapisanych ponad 61 000 studentów i jest to darmowy kurs! Nadal ma ocenę 4,51 po tak wielu użytkownikach, którzy są niesamowici. Ten kurs cię tego nauczy

 • Podstawy Bitcoin
 • Jak zdobyć Bitcoiny i je wydać
 • Kopalnia bitcoinów
 • Ekonomia Bitcoina
 • Zrozumienie kryptowaluty i kryptografii, aby lepiej zrozumieć technologię

Kurs Bitcoin firmy Coursera

Przegląd kursu Bitcoin z Princeton

Zawsze lubię mieć drugą opinię, ucząc się nowego przedmiotu, aby móc przyswoić podstawową filozofię, która jest wspólna dla nauk, a także przyswoić nowe informacje. Ten drugi kurs jest prosto z Princeton, prowadzony przez profesora Arvinda Narayanana. To cię uczy

 • Kopalnia bitcoinów
 • Wpływ Bitcoina na politykę i społeczność
 • Kopalnia bitcoinów
 • Ekosystem kryptowalut z innymi walutami podobnymi do Bitcoin
 • Przyszłość Bitcoina

# 2. Najlepsze wiadomości i blogi Bitcoin

Biurko na monety – Zasoby, przewodniki i wiadomości

Obecnie najbardziej zaufana witryna Bitcoin

Coin Desk to główny blog poświęcony wyłącznie Bitcoinom. Koncentruje się nawet na wiadomościach, cenach, wykresach i analizach. To jest jak jeden z tych blogów giełdowych, ale tylko dla Bitcoina. Wiadomości będą na bieżąco informować o tym, co dzieje się w świecie Bitcoin, jak popularny staje się Bitcoin. Oprócz wiadomości, przeprowadzają również analizę Bitcoin pod kątem ceny, łańcucha bloków i innych aspektów.

Innym aspektem Coin Desk są badania, które ludzie przeprowadzili na temat przemysłu. Te raporty badawcze są dogłębne w odniesieniu do technologii i skutków Blockchain. To właśnie czytasz, aby zidentyfikować możliwości.

Magazyn Bitcoin – Kolejny świetny magazyn

Szerszy obraz pokrycia Bitcoin

Magazyn Bitcoin to kolejne centrum zasobów, które koncentruje się tylko na artykułach. Mówią nie tylko o Bitcoin i Blockchain, ale także o ich skutkach w innych branżach. Również aktualizacje wprowadzone do rdzenia bitcoin przez programistów Bitcoin. Te aktualizacje pomogą Ci być na bieżąco z wydarzeniami w Bitcoin.

Rynek Bitcoin

Blockchain Stats to strona internetowa, która wyrzuca w czasie rzeczywistym cenę Bitcoinów. Wyświetla również wykres historycznych cen bitcoinów w ciągu ostatnich 24 godzin, a także w ciągu ostatniego roku. Daje również szerszy obraz branży Bitcoin, który dostarcza informacji o różnych czynnikach, takich jak „Całkowity dochód górników”, który mówi, ile pieniędzy górnicy zarobili w USD. To elegancka witryna, która zawiera więcej informacji, których potrzebujesz.

Transakcje i liczby Bitcoina

# 3. Najlepsze e-booki na Bitcoin

Opanowanie Bitcoina

Dla tych z Was, którzy wolą książki od kursów. Oto Mastering Bitcoin. Jest to ogromny zasób dotyczący Bitcoin, w którym opisują każdy aspekt Bitcoina i szczegółowo go wyjaśniają. Po przeczytaniu tej książki to gwarancja zostania ekspertem w dziedzinie Bitcoin. To 298 stron pełnej informacji. E-book w rzeczywistości kosztuje 27 USD, ale jego wersję online można czytać bezpłatnie i do tego mam link.

# 4. Wikipedia

Bitcoin Wiki to niezawodny zasób Bitcoin, który jest podzielony na kilka kategorii, takich jak mity, często zadawane pytania i inne. Po kliknięciu Pierwsze kroki dowiesz się krok po kroku, jak postępować z Bitcoinem. Ale gdybym był tobą i chciał wiedzieć o Bitcoinie, po prostu wskoczyłbym prosto do FAQ sekcja zawierająca pytania, które zadasz.

# 5. Slajdy

Oto kilka slajdów, które mogą dać ci szybkie ostrzeżenie o idei Bitcoin i Blockchain.

 Blockchain 101 i dlaczego to ma znaczenie

To świetne źródło wiedzy, aby zrozumieć Blockchain, który działa za Bitcoinem. Zawiera obrazowe przedstawienie sposobu działania Blockchain; jest też film wprowadzający o Blockchain. To od Ernsta & Młody i super pouczający.

# 6. Społeczny

Co to jest Bitcoin

Quora to platforma wiedzy, która upraszcza wiele koncepcji i tego samego możesz oczekiwać od Bitcoina. Najlepsze w tym zasobie są nowsze i nowsze, pojawią się odpowiedzi, które lepiej wyjaśnią koncepcję. Pierwsza odpowiedź w tym poście to świetna odpowiedź, która pomoże Ci zacząć od podstaw Bitcoina.

Quora jest pełna prostych wyjaśnień dotyczących Bitcoin

Bitcoin Reddita

Społeczność Reddit Bitcoin ma konto na Twitterze, które mówi o najnowszych aktualizacjach w branży Bitcoin. Oczywiście wszystkie tweety nie mają na celu uczenia się, ale masz pomysł, jak świat reaguje na kryptowalutę.

Oto zakładka wszystkich najlepszych kanałów reddit związanych z Bitcoinem.

# 7. Podcasty Bitcoin

Plik Porozmawiajmy o Bitcoinie to podcast o kryptowalutach obejmujący całą branżę. Niektóre podcasty są bardzo techniczne, a inne proste i łatwe do zrozumienia. Mają podcasty z Q&ZA.

Podcast o Bitcoin Knowledge to podcast obejmujący Bitcoin, Fintech i Blockchain. Na te tematy przeprowadzają wywiady z najlepszymi ludźmi w branży. To trzeba wysłuchać, aby poznać branżę prosto od ludzi, którzy mają na nią wpływ.

Pojawiła się kolekcja naszych zasobów dla Bitcoin. Dokładne przeczytanie tych informacji nie tylko pozwoli Ci wzmocnić podstawy, ale także wprowadzi Cię na średni poziom wiedzy!

Oto kilka artykułów do przeczytania dalej ”

 • Wszystko, czego potrzebujesz & Musisz znać termin „kryptowaluta”
 • 5 uniwersytetów oferujących kursy Blockchain
 • 20 przewodników po kryptowalutach dla początkujących, które trzeba przeczytać [artykuł redakcyjny CoinSutra]
 • Przewodnik dla początkujących po Tezos, samorewoluujący model zarządzania

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me