Jak kupić Bitcoin (BTC) – 5 łatwych sposobów (aktualizacja do 2021 r.)

Planujesz dziś kupić Bitcoin?

Czemu nie?

Ten jeden z mniej znanych sekretów współczesnych finansów uczynił wiele osób milionerem. W ciągu ponad 10 lat istnienia podniósł brwi od banków, polityków, a nawet najmądrzejszego doradcy finansowego, jakiego znamy.

Jednak ze względu na rosnące zapasy wartości i popytu, cena Bitcoina stale rośnie. Jeśli nie wiesz, będzie tylko 21 milionów Bitcoinów, a 18 milionów Bitcoinów jest już wydobytych.

Oto kroki, aby kupić Bitcoin:

 1. Wybierz portfel Bitcoin
 2. Znajdź handlowca / stronę internetową, aby kupić Bitcoin (wymienione poniżej)
 3. Wybierz metodę płatności
 4. Kup bitcoiny i przechowuj je w swoim portfelu

Kup Bitcoin teraz

Uwaga:

 • Możesz kupić ułamek Bitcoina. Na przykład 0,1 BTC lub 0,0023 BTC.
 • Możesz kupić Bitcoin o wartości 100 $ lub 10000 $.

Poniżej przedstawiono szczegółowe kroki, z których możesz od razu skorzystać, aby dowiedzieć się, jak kupić Bitcoin.

Ale przed tym…

Znam wielu ludzi, którzy myśleli o kupnie Bitcoina, gdy kosztował on 300 $, a potem osiągnął 3000 $. Za każdym razem, gdy robili wymówkę, mówiąc, że jest to zbyt kosztowne i nie jest wspierane przez wszystkie rządy, a brakowało ich zakupu.

Wielu z nich przegapi również fakt, że będzie ich tylko 21 milionów Bitcoinów i będą naprawdę szczęśliwi, jeśli będą mieli nawet 1Bitcoin. Jeśli więc myślisz o byciu jednym z ludzi, którzy myślą inaczej, wierzą w matematykę i kryptografię i rozumieją, dlaczego Bitcoin jest już kolejną wielką rzeczą.

Wyobraź sobie, choćby przez chwilę

Będąc w 2011 roku, kiedy Bitcoin był wyceniony na 10 dolarów, ktoś powie Ci, żebyś nie kupował Bitcoina, ponieważ:

 • Nie rozumieją Bitcoina
 • Nie rozumieją systemu finansowego
 • Wierzą, że życie polega na życiu od wypłaty do wypłaty
 • Nigdy nie czytali o Satoshi Nakamoto

Wszyscy mamy takich przyjaciół i jeśli czytałeś siebie lub masz siłę przewodnią, która wyjaśniła Ci o Bitcoinie, i przeprowadziłeś badania, jesteś na właściwej drodze do zakupu Bitcoin.


Ten przewodnik dotyczący kupowania Bitcoinów lub pomyśl o tym jako o kroku zmieniającym życie pomoże Ci zrozumieć każdy aspekt posiadania najbardziej rzadkiej inwestycji w Twoim życiu. To nie jest żart, że Bitcoin jest porównywany do złota ze względu na nieodłączną naturę przechowywania wartości.

Przyjrzymy się temu w następnej sekcji. Jednak, jak każdy ekspert finansowy, muszę Cię ostrzec, kupowanie bitcoinów jest ryzykowne i wiąże się z podobnym ryzykiem, jakie podejmujesz, inwestując w fundusze inwestycyjne, kupując złoto, a nawet biorąc pożyczkę.

Zaletą jest to, że inwestowanie w Bitcoin może uwolnić cię od tych trwających całe życie nieszczęść, a teraz powinieneś być praktyczny i sprytny, zwłaszcza gdy jesteś o krok od wolności finansowej.

Zanurzmy się od razu

Bitcoin można kupić na kilka sposobów. Najlepsza metoda zakupu Bitcoinów zależy od kraju, z którego pochodzisz i jakich metod płatności chcesz użyć do zakupu Bitcoinów.

Innym ważnym czynnikiem, o którym należy pamiętać, jest to, gdzie chcesz przechowywać swoje Bitcoiny. Najlepszym sposobem na to jest użycie portfela sprzętowego Bitcoin, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo Twojego Bitcoin. Jeśli planujesz regularnie używać Bitcoin do płatności

To jest kompletny przewodnik dla początkujących dla każdego z dowolnego miejsca na świecie, aby dowiedzieć się, jak kupić Bitcoin. Udostępniliśmy kilka z najczęściej używanych i zaufanych sposobów zakupu Bitcoin, czyli cyfrowego złota.

Co to oznacza dla Ciebie?

Zanim wydasz ciężko zarobione pieniądze, poświęćmy następną godzinę (dosłownie 60 minut), aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby kupić Bitcoin.

Ten artykuł będzie twoją zasadą przewodnią, a ja połączyłem się z wybranym zasobem, który pomoże ci opanować kupowanie i utrzymywanie Bitcoinów.

Połączyłem się z naszymi najlepszymi zasobami, które pomogą Ci sięgnąć głębiej i dowiedzieć się więcej o metodzie, której chcesz użyć do zakupu Bitcoin. Niemniej jednak, obiecuję Ci, że w ciągu najbliższych 60 minut będziesz mógł kupić bitcoiny i będziesz jednym z tych szczęśliwych ludzi, którzy będą trzymać część Bitcoina.

Zacznijmy od kroku 1

Kup Bitcoin natychmiast za pomocą karty kredytowej:

Najszybszy sposób na zakup Bitcoinów za pomocą karty debetowej / kredytowej. Korzystając z tej metody, możesz posiadać Bitcoin w ciągu kilku minut. Co więcej, możesz kupić jednorazowo lub regularnie za niewielką kwotę. Istnieje wiele firm podlegających regulacjom finansowym, które zapewniają najlepszą cenę Bitcoin przy zakupie Bitcoin.

Oto strony internetowe, na których można kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej.

 • CEX
 • Coinmama
 • CoinBase

Korzystanie z tych dwóch powyższych witryn jest proste i nawet jeśli nigdy wcześniej nie kupiłeś Bitcoina, będzie to łatwe.

Jak kupić Bitcoin:

 • Udaj się na stronę CEX
 • Utwórz konto
 • Pełna weryfikacja KYC i konta (trwa około 2-5 minut)
 • Użyj swojej karty lub konta bankowego, aby zasilić swoje konto CEX

Międzynarodowy lub krajowy przelew bankowy jest wolny od prowizji. Możesz użyć karty do zasilenia swojego konta, co jest procesem natychmiastowym.

Po dodaniu funduszu kliknij Kup Bitcoin i wprowadź kwotę, za którą chcesz kupić Bitcoin:

Jak kupić Bitcoin

W ciągu kilku sekund staniesz się dumnym posiadaczem Bitcoin.

Kup Bitcoin z giełd:

Giełdy Bitcoin to kolejny najlepszy sposób na zakup Bitcoinów. Oferują wysoką płynność, która jest idealna w przypadku, gdy chcesz sprzedać swoją monetę.

Jednak korzystanie z giełdy nie jest tak proste, jak w przypadku witryn sprzedających Bitcoiny.

Oto najlepsze giełdy Bitcoin:

 • Binance
 • Kraken (akceptuje również obywatela USA)

Użyj bankomatu Bitcoin:

Istnieje wiele krajów, w których można użyć bankomatu do zakupu Bitcoinów.

Oto przewodniki, do których powinieneś się odwołać:

 • Jak korzystać z bankomatu Bitcoin
 • Jak zlokalizować bankomat Bitcoin w pobliżu

Kup Bitcoin w oparciu o swój kraj:

Istnieje wiele witryn internetowych dla poszczególnych krajów, które umożliwiają zakup Bitcoinów w lokalnej walucie. Jest to bezczynne, gdy chcesz kupić Bitcoin za pomocą konta bankowego.

Kup Bitcoin w Wielkiej Brytanii CEX
Kup bitcoiny w USA Coinbase
Kup Bitcoin w Australii Coinspot
Kup Bitcoin w Rosji Binance
Kup Bitcoin w Indiach Wazirx
Kup Bitcoin w Kanadzie Coinmama
Kup Bitcoin w Nigerii Binance
Kup Bitcoin w Wenezueli Coinmama

Jeśli chcesz, żebym dodała więcej krajów, po prostu zostaw komentarz. Dodam stronę internetową dla Twojego kraju, aby kupić Bitcoin.

Alternatywne sposoby zakupu Bitcoin:

Teraz możesz pochodzić z kraju, w którym nie jest łatwo kupić Bitcoin. W takim przypadku istnieje wiele alternatywnych sposobów (metod płatności), które można wykorzystać do zakupu Bitcoin:

Kup Bitcoin za pomocą PayPal

Kup Bitcoin anonimowo i bez ID

Kup Bitcoin za gotówkę

Czy Bitcoin to dobra inwestycja?

Tak, w Bitcoin warto inwestować nawet w 2021 roku.

Do tej pory Bitcoin był inwestycją obarczoną wysokim ryzykiem i wysoką nagrodą. Zaczęło się od zaledwie kilku centów, a teraz Bitcoin jest wart ponad 28000 USD. Bitcoin powinien być częścią portfela każdego z inwestycją o wysokim ryzyku i wysokim zysku. Jak sugeruje wielu profesjonalistów, powinieneś zainwestować tylko tę kwotę w Bitcoin, którą możesz stracić.

Czy kupowanie Bitcoinów jest mądre?

Krótka odpowiedź: tak, kupowanie bitcoinów jest dobrym wyborem.

Bitcoin to waluta nowej ery, która istnieje już od ponad 10 lat. Wiele osób, które kupiły Bitcoin, zarobiło znaczne pieniądze. Jednak ważne jest, aby zrozumieć, jak działa Bitcoin i inne szczegóły, zanim kupisz Bitcoin. Informacje takie jak, gdzie kupujesz Bitcoiny, jak je przechowujesz, są ważną informacją przed zakupem bitcoinów.

Ile Bitcoinów powinienem kupić?

Powinieneś użyć technika średniej kosztu dolara gromadzić Bitcoin. Zamiast kupować jednorazowo (jest wyjątek, gdy cena Bitcoin) jest bardzo niska, powinieneś kupować w regularnych odstępach czasu, tak jak SIP, aby upewnić się, że koszt zakupu jest średni.

Czy możesz kupić mniej niż 1 Bitcoin?

Tak, możesz kupić mniej niż 1 Bitcoin. Możesz kupić dowolną kwotę, zaczynając od 5 $ do dowolnej wyższej kwoty.

Czy kupowanie Bitcoinów jest legalne??

Bitcoin można legalnie kupić w wielu krajach, w tym w USA, Japonii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i większości innych krajów rozwiniętych. W wielu krajach (o ile nie ogłoszono, że jest to nielegalne), możesz kupić Bitcoin.

H.Ile czasu zajmie zakup bitcoina?

Możesz natychmiast kupić Bitcoin na wielu giełdach, takich jak CEX, Coinmama. Jednak proces weryfikacji może zająć od kilku minut do godzin. Po zweryfikowaniu konta zawsze możesz natychmiast kupić lub sprzedać Bitcoin.

doi kupujesz ułamek Bitcoina?

Tak, możesz kupić Bitcoin do 8 (0,000 000 01) miejsca po przecinku. Prawie wszystkie witryny Bitcoin umożliwiają kupowanie częściowych bitcoinów, które można przechowywać w portfelu.

H.ile masz lat, żeby kupić bitcoiny?

18

Nawet jeśli możesz kupić Bitcoin, jeśli masz 18 lat, jednak większość giełd wymaga wykonania KYC, które jest dostępne dla osób powyżej 18 roku życia. Jeśli masz mniej niż 18 lat, możesz zrobić KYC w imieniu swoich rodziców, a następnie kupić Bitcoin.

Czy możesz kupić Bitcoin za pomocą Portfela Google?

Paxful ma wielu sprzedawców, którzy pozwolą Ci kupić Bitcoin za pomocą portfela Google Pay.

Wniosek: Kup Bitcoin

Możesz dodać ten zasób do zakładek do wykorzystania w przyszłości lub udostępnić go innym, aby pomóc im w kupowaniu Bitcoinów.

Powinieneś także przeczytać następujące przewodniki, aby dowiedzieć się więcej o Bitcoin:

 • Jak inwestować w Bitcoin
 • Najlepsze portfele Bitcoin

Jeśli masz dodatkowe pytanie dotyczące kupowania Bitcoinów, możesz je zadać w sekcji komentarzy poniżej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map