W&Firma T ogłosiła dzisiaj, że będzie teraz obsługiwać płatności kryptograficzne za pośrednictwem Bitpay. Bitpay to popularna usługa płatnicza, która obsługuje wiele głównych kryptowalut, w tym Bitcoin i Ethereum. Następnie opublikowano krótki komunikat prasowy, w którym odnotowano zakończenie procesu integracji, a użytkownicy mogą teraz dokonywać płatności za pomocą Bitpay za pomocą AT&T lub za pomocą aplikacji mobilnej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić, oto plik wideo z oficjalnego kanału YouTube Bitpay wyjaśniającego, jak możesz założyć konto sprzedawcy Bitpay.

2019: Crypto Hype staje się rzeczywistością

W&T nie jest małą firmą. Mamy już Facebooka, który robi postępy w zakresie technologii blockchain i kryptowalut. Teraz z gigantem telekomunikacyjnym takim jak AT&Wspierając kryptowaluty, przyszłość wygląda jasno dla branży kryptowalut.

Wiceprezes ds. Operacji biznesowych związanych z finansami komunikacji, Kevin McDorman, stwierdził, co następuje:

„Zawsze szukamy sposobów na ulepszanie i rozszerzanie naszych usług. Mamy klientów, którzy używają kryptowalut i cieszymy się, że możemy im zaoferować sposób płacenia rachunków w preferowany przez nich sposób. ”

Wiadomości dotyczą niedawnego incydentu z włamaniem karty SIM, w którym AT&Klienci T stracili kryptowaluty w wyniku bałaganu w obsłudze klienta po tym, jak przedstawiciele zostali oszukani w celu ponownego przypisania kart SIM należących do osób, o których wiadomo, że osobiście posiadają kryptowaluty. Zwłaszcza, gdy głównym środkiem bezpieczeństwa jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe oparte na wiadomościach SMS, głównym problemem jest wtyczka SIM. Podobne incydenty doprowadziły do ​​wniesienia przez użytkownika głośnego procesu przeciwko AT&T.

Użytkownik twierdzi:

“W&Chęć współpracy z hakerem, rażące zaniedbanie, naruszenie jego ustawowych obowiązków i nieprzestrzeganie zobowiązań zawartych w jego Polityce prywatności. ”

Sprawa przeciwko AT&T nadal trwa.

W&T nie koncentruje się tylko na kryptowalutach. Postanowił również skorzystać z technologii kryptowalut, Blockchain. Jest to jedna z wielu dużych firm amerykańskich, która uzyskała patent oparty na technologii blockchain. Ich patent opiera się na „mapowaniu” interakcji użytkowników w mediach społecznościowych i wykorzystaniu rozproszonych rejestrów do przechowywania niezmiennego zapisu aktywności w mediach społecznościowych, głównie do celów reklamowych. Zabezpieczyli również inny patent dotyczący serwera abonenckiego zasilanego przez Bitcoin. Amazon szukał również patentu obejmującego blockchain i kryptografia.

Firmy warte miliardy dolarów i Blockchain

Dzięki temu niedawnemu ogłoszeniu AT&T staje się pierwszą dużą firmą telekomunikacyjną w USA, która akceptuje kryptowaluty.

Wkrótce będą mieli pełny zestaw korporacyjnych usług blockchain, które dołączą do IBM, Starbucks, Facebook, Whole Foods i wielu innych miliardowych firm. Dzieje się tak nie tylko w Stanach Zjednoczonych, firmy telekomunikacyjne na całym świecie od dawna wspierają blockchain. Przykładem jest firma KT Corp z Korei Południowej.

IBM HyperLedger zyskuje na popularności, dostarczając platformę do budowania prywatnych systemów Blockchain i stara się skłonić indyjskie firmy telekomunikacyjne do korzystania z tej platformy lub ogólnie blockchain do rejestrów nie dzwoniących. Starbucks zaczął również akceptować płatności kryptograficzne w wybranych lokalizacjach. Overstock.com jest kolejnym przykładem głośnego zwolennika kryptowalut i akceptuje płatności w postaci kryptowalut. Mówi się również, że Facebook pracuje nad kryptowalutą, która pomoże użytkownikom przeprowadzać między sobą transakcje na WhatsApp. Google i Amazon używają Ethereum i jego publicznych zestawów narzędzi do tworzenia łańcuchów bloków do ulepszania swoich usług.

Jednak nie wszystko jest dobre. Kryptowaluty nadal mają publiczny wizerunek wykorzystania w ciemnej sieci. Jego wysoce niestabilny charakter sprawia, że ​​wielu inwestorów jest sceptycznych, a wiadomości o firmach kryptowalutowych oszukujących swoich użytkowników również nie pomagają w realizacji tego celu. Duże firmy, takie jak Expedia i Rakuten, również wycofały się ze swojego początkowego wsparcia kryptograficznego. Rakuten pracuje teraz nad protokołem blockchain, aby sprawdzić, czy sprzedawane towary są japońskie, a nie fałszywe. Mówi się, że robią to z pomocą firmy Blockchain w Chinach.

Entuzjaści kryptowalut na całym świecie patrzą na miliardy dolarów firm przyjmujących kryptowaluty i blockchain jako pozytywny krok i wierzą, że to przyjęcie pewnego dnia doprowadzi do przyjęcia kryptowalut do głównego nurtu. Kryptowaluty mogą być dalekie od bycia tak głównym nurtem jak waluta papierowa. Wygląda jednak na to, że w ciągu najbliższych 2 lat kryptowaluty znajdą się w miejscu, w którym obecnie znajdują się karty kredytowe i debetowe..

Tweet2DzielićDzielićWhatsApp

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me