Zakłady online w tradycyjny sposób mogą prowadzić do kilku problemów. Po pierwsze, klienci często muszą podać swoje imię i nazwisko, dane bankowe, a nawet ważny dokument tożsamości, zanim będzie można legalnie grać. To częściowo wyjaśnia, dlaczego w ostatnich latach nastąpił taki wzrost liczby anonimowych zakładów. 

Korzystanie z kryptowalut i innych tajnych form płatności umożliwiło ludziom zachowanie prawdziwego poczucia prywatności, jeśli chodzi o hazard, o wiele więcej niż wcześniej. Ale w jaki sposób ta zmiana w branży wpływa na to i jaki sukces odniosła do tej pory?

Wielu z was nie będzie miało nic przeciwko konieczności podawania niektórych swoich danych osobowych witrynie hazardowej. W końcu to część kompromisu, ponieważ często ci, którzy o to pytają, są również najbardziej otwarci, jeśli chodzi o praktyki biznesowe. Ale inni nie będą tak chętni do ujawniania takich szczegółów, a dla tej grupy pomysł obstawiania anonimowego jest niezwykle kuszący. To więcej niż rozsądna opinia, a gdy firma bukmacherska zna Twoje nawyki i preferencje, może wykorzystać ją na swoją korzyść w przyszłości. 

Jednak zakłady na kryptowaluty nic takiego nie robią. Anonimowy przelew kryptowaluty do wybranego bukmachera oznacza, że ​​musisz przekazać tylko dwie istotne informacje: anonimowe dane portfela i dane portfela bukmachera. Dzięki temu po prostu nie potrzebujesz prawdziwych nazwisk, kont bankowych ani dowodów osobistych – dzięki czemu możesz grać bez obawy o naruszenie prywatności. Jeśli chcesz zacząć, najlepsi i najbardziej zaufani sport blockchain serwisy bukmacherskie można znaleźć tutaj.

Ale która z wielu dostępnych kryptowalut jest najbardziej anonimową kryptowalutą? Otóż ​​Bitcoin jest z pewnością królem w tym dziale, jako najstarszy i najbardziej znany na rynku. Ponadto istnieje również DASH, Monero, ZCash i Verge, z których wszystkie są świetnymi opcjami do anonimowego hazardu. Jak zawsze, zachowaj ostrożność, jeśli chodzi o kryptowaluty, ponieważ niektóre będą mniej niż renomowane lub być może po prostu zbyt nowe, aby uniknąć gwałtownych wahań wartości. 

Czy anonimowe zakłady kryptograficzne są bezpieczne?

Mówiąc prościej, sprowadza się to do poszczególnych witryn i bukmacherów, z których korzystasz Megapari. Upewnij się, że mają odpowiednią licencję i są regulowane, bo jeśli nie, to masowo rzucasz kostką. Wiele krajów na całym świecie legalnie udziela bukmacherom licencji, regulując w ten sposób wszystkie ich usługi. W związku z tym zawsze szukaj markera lub powiadamiającego, od którego kraju lub organu bukmacher otrzymał licencję.. 

Obstawiając u licencjonowanego operatora, możesz być spokojny, wiedząc, że przeszedł on szereg testów, aby się tam dostać. Obstawiając zakłady, chcesz być tak zrelaksowany i komfortowy, jak to tylko możliwe – w końcu ma to być zabawa. Ostatnią rzeczą, której chcesz, jest zaryzykowanie w witrynie lub firmie bez odpowiedniej dokumentacji. 

Anonimowy bukmacher kryptowalut vs zwykły bukmacher

Dla każdego, kto nie chce przejść na anonimowego bukmachera lub kryptowalutę, oto kilka powodów, dla których warto to rozważyć. po pierwsze, cała branża znacznie się poprawiła w ostatnich latach, do tego stopnia, że ​​bukmacherzy kryptowalut i blockchain są bardziej godni zaufania niż wcześniej. Obejmuje to postęp technologiczny, który na tej konkretnej arenie postępował skokowo. Mogą teraz świadczyć usługi porównywalne z usługami typowych, bardziej uznanych bukmacherów. 

To doskonała wiadomość, ponieważ wciąż jesteśmy w fazie embrionalnej, jeśli chodzi o technologie kryptograficzne / blockchain. Dla wielu z tych witryn już dopasowanie się do bardziej ugruntowanych rówieśników jest bardzo dobrym znakiem do przodu i przemawia do branży i ruchu, który jest bardzo popularny. Jeśli takie wskaźniki poprawy będą się utrzymywały, jest duża szansa, że ​​zobaczymy, jak tacy bukmacherzy wyprzedzają swoich tradycyjnych odpowiedników, stając się dominującymi platformami bukmacherskimi.. 

Oczywiście trzeba jeszcze stwierdzić, że tradycyjni bukmacherzy wciąż mają swoje miejsce i zachowują swoje zalety. Na początek wiesz dokładnie, co otrzymujesz. Rozpoznawalność i znajomość marki są kluczowe, jeśli chodzi o to, kto dominuje na rynku, a przy tak wielu tradycyjnych bukmacherach wiesz dokładnie, co otrzymujesz, a kursy, które otrzymujesz, są uczciwe i uzasadnione.

Ponadto tradycyjni bukmacherzy utrzymują również bardziej swobodną bazę użytkowników, która w zależności od Twoich preferencji może Ci się spodobać. Anonimowość to ulica dwukierunkowa i niestety peleryna niewidzialności przyciągnie niektórych klientów o nikczemnych zamiarach.

Mimo to skale zdecydowanie bardziej przechylają się w stronę anonimowych bukmacherów. W świecie, w którym prywatność jest pozornie jednorazowa, szansa na jej odzyskanie – choćby tylko tymczasowa – jest ogromnie atrakcyjna. Wraz ze wzrostem wartości kryptowalut i zdobywaniem coraz większego zaufania ze strony głównego nurtu, wydaje się, że jest to idealna okazja do odkrywania takich innowacji. 

Obstawianie polega na znalezieniu najlepszej możliwej usługi dla siebie; zabezpieczając najlepsze dostępne kursy z szeregu rynków, z kilkoma przyjemnymi bonusami po drodze, aby usprawnić transakcję. Jeśli anonimowi bukmacherzy mogą zapewnić takie korzyści, w nadchodzących latach nie zrobią nic złego. Jeśli zaczniemy dostrzegać, że wszystkie te rzeczy są lepsze u bukmacherów kryptograficznych niż tradycyjnych, to możemy znaleźć się u progu rewolucji branżowej. 

Kryptowaluty są od dawna akceptowaną formą płatności w grach hazardowych, więc wielu liderów na rynku ma już dobrą markę. Jeśli sytuacja będzie się toczyć tak, jak jest, transakcje gotówkowe i bankowe mogą w tym królestwie stać się przeszłością. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me